О внесении изменений в решении акима Жайсанбайского сельского округа от 1 сентября 2011 года № 8 "О наименовании улиц села Жайсанбай Жайсаңбайского сельского округа"
Решение акима Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 15 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 марта 2017 года № 5293
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Жайсанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жайсанбайского сельского округа от 1 сентября 2011 года № 8 "О наименовании улиц села Жайсанбай Жайсаңбайского сельского округа" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3-5-143, опубликованное 25 октября 2011 года в районной газете "Ырғыз") следующие изменении:
в заголовке указанного решения на казахском языке слова "селолық", "селосының" заменить словами "ауылдық", "ауылының".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жайсанбайского сельского округа Г. БАЙТАКОВ

Жайсаңбай селолық округі әкімінің 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 8 "Жайсаңбай селолық округінің Жайсаңбай селосының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 ақпандағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 наурызда № 5293 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Жайсаңбай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жайсаңбай селолық округі әкімінің 2011 жылғы 1 қыркүйектегі № 8 "Жайсаңбай селолық округінің Жайсаңбай селосының көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-143 тіркелген, 2011 жылдың 25 қазанында аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі атауында "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жайсаңбай ауылдық округінің әкімі Ғ.БАЙТАҚОВ