О внесении изменений в некоторые решения акима Егиндыбулакского аульного округа Мугалжарского района
Решение акима Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 10 мая 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 мая 2017 года № 5497
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Егиндыбулакского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения акима Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района следующие изменения:
1) в решении от 28 ноября 2008 года № 1 на казахском языке "Егіндібұлақ ауылдық округіне қарасты Миялыкөл ауылындағы көшеге атау беру туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-90, опубликованное 4 февраля 2009 года в районной газете "Мұғалжар"):
преамбулу решения на казахском языке изложить в новой редакции:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2) в решении от 4 мая 2012 года № 4 "О присвоении наименований безымянным улицам села Булакты Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-171, опубликованное 31 мая 2012 года районной газете "Мұғалжар"):
в реквизитах указанного решения на русском языке слово "аульного" заменить словом "сельского";
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", и с учетом мнения населения села Булакты, аким Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:"

Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда № 5497 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының кейбір Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 2008 жылғы 28 қарашадағы № 1 қазақ тіліндегі "Егіндібұлақ ауылдық округіне қарасты Миялыкөл ауылындағы көшеге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-90 тіркелген, 2009 жылғы 4 ақпанда "Мұғалжар" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде:
қазақ тіліндегі шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
2) 2012 жылғы 4 мамырдағы № 4 "Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі Бұлақты ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-171 тіркелген, 2011 жылғы 31 мамырда "Мұғалжар" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде:
орыс тіліндегі шешімінің деректемелеріндегі "аульного" сөзі "сельского" сөзімен ауыстырылсын;
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Бұлақты ауылы халқының пікірін ескере отырып, Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Егиндыбулакского
сельского округа А. Андакулов

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Егіндібұлақ ауылдық
округінің әкімі А.Андакулов