О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 12 декабря 2017 года № 139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2017 года № 5755. Срок действия решения – до 1 января 2018 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5222, опубликованное 26 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 349 515,5" заменить цифрами "3 348 749,5";
поступлениям трансфертов
цифры "3 031 502,1" заменить цифрами "3 030 736,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 409 696,8" заменить цифрами "3 408 930,8";
в пункте 6:
в абзаце третьем

Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 139 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 5755 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 бабтарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 "2017-2019 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5222 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде 2017 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
тармақшасында:
кірістер
"3 349 515,5" сандары "3 348 749,5" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"3 031 502,1" сандары "3 030 736,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 409 696,8" сандары "3 408 930,8" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінші абзацта

цифры "48 637,3" заменить цифрами "47 871,3";
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии районного маслихата: К. Алтымов
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов
Приложение № 1 к решению районного маслихата 12 декабря 2017 года № 139
Приложение № 1 к решению районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 60
Уилский районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"48 637,3" сандары "47 871,3" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: Қ. Алтымов
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 139 шешіміне № 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 60 шешіміне № 1 қосымша
2017 жылға арналған Ойыл аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

88334
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15700
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32030
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1952
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3503
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35149
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4987
037
Строительство и реконструкция объектов образования
4987
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
243090,5
1
Социальное обеспечение
36317,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30479,9
005
Государственная адресная социальная помощь
0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27786,1
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
2693,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
5838
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5838
2
Социальная помощь
190920,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190920,7
002
Программа занятости
106303
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11835,2
006
Оказание жилищной помощи
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33275,3
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5533,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11008
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22966
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15851,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15851,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13977,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

88334
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15700
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32030
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
1952
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
3503
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
35149
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4987
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4987
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
243090,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
36317,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30479,9
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27786,1
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2693,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5838
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5838
2
Әлеуметтiк көмек
190920,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190920,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
106303
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11835,2
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33275,3
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5533,2
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11008
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22966
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15851,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15851,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13977,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу