Шалқар ауданының Тоғыз селолық округі әкімінің 2009 жылғы 31 шілдедегі № 3 "Тоғыз ауылдық округіне қарасты елді мекендерге көше атауларын беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Тоғыз ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 6 наурыздағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 5352 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Респрубликасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Тоғыз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданының Тоғыз селолық округі әкімінің қазақ тіліндегі 2009 жылғы 31 шілдедегі № 3 "Тоғыз ауылдық округіне қарасты елді мекендерге көше атауларын беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-13-115 тіркелген, 2009 жылғы 9 қыркүйекте аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің деректемелерінде "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тоғыз ауылдық округінің әкімі А. Жақанов

О внесении изменения в решение акима Тогузского сельского округа Шалкарского района от 31 июля 2009 года № 3 "Тоғыз ауылдық округіне қарасты елді мекендерге көше атауларын беру туралы"
Решение акима Тогузского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 6 марта 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 марта 2017 года № 5352
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесений изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм способствующих совершению коррупционных правонарушений", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Тогузского сельского округа Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Тогузского сельского округа Шалкарского района на казахском языке от 31 июля 2009 года № 3 "Тоғыз селолық округіне қарасты елді мекендерге көше атауларын беру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-115, опубликованное 9 сентября 2009 года в районной газете "Шалқар") следующее изменение:
в реквизитах указанного решения на казахском языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық".
2. Настоящие решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тогузского сельского округа Жаканов А.