Об установлении квот субсидий на развитие семеноводства
Постановление акимата Алматинской области от 19 мая 2017 года № 214. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 июня 2017 года № 4222. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 4 апреля 2018 года № 151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 04.04.2018 № 151 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Тұқым шаруашылығын дамыту субсидияларының квоталарын белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 19 мамырдағы № 214 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 9 маусымда № 4222 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 151 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 04.04.2018 № 151 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 15 Правил субсидирования развития семеноводства утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10190), акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37- бабының 1-тармағына және "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 15-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 тіркелген) сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоты субсидий на развитие семеноводства по Алматинской области, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области "Об утверждении норм и предельных цен приобретения (использования) субсидируемых семян и реализации элитных саженцев" от 12 августа 2016 года № 434 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3934 и опубликован 25 августа 2016 года в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау").

1. Осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес Алматы облысы бойынша тұқым шаруашылығын дамыту субсидиялау квоталары белгіленсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің "Субсидияланатын тұқымдарды сатып алу (пайдалану) және элиталық көшеттерді өткізу нормалары мен шекті бағаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 12 тамыздағы № 434 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3934 тіркелген және 2016 жылдың 25 тамызында "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение 1 к постановлению акимата Алматинской области от " 19 " мая 2017 года № 214 "Об установлении квот субсидий на развитие семеноводства"

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы " 19 " мамырдағы "Тұқым шаруашылығын дамыту субсидияларының квоталарын белгілеу туралы" № 214 қаулысына 1-қосымша