О наименовании составных частей города Талдыкорган Алматинской области
Решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-131 и постановление акимата Алматинской области 20 декабря 2017 года № 562. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 января 2018 года № 4503
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" с учетом мнения населения соответствующей территории на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 4 июля 2017 года Алматинский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Наименовать жилой массив расположенный на северо-западе города Талдыкорган - в жилой массив "Шайкорган", микрорайон расположенный между улицами Ж. Балапанова и Н. Алдабергенова - в микрорайон "Болашак", первый микрорайон расположенный между улицей Ж. Балапанова и трассой Талдыкорган-Алматы - в микрорайон "Коктем", второй микрорайон - в микрорайон "Бирлик", военный городок расположенный между улицей И. Жансугурова и трассой Талдыкорган-Алматы - в военный городок "Улан", военный городок расположенный на востоке города Талдыкорган - в военный городок "Жулдыз".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Алматинского областного маслихата и постановления акимата Алматинской области возложить на заместителя акима области Ж. Омара (по согласованию).
3. Настоящее совместное решение Алматинского областного маслихата и постановления акимата Алматинской области вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Алматинского областногомаслихата Р. Ибраимова
Аким Алматинской области А. Баталов
Секретарь Алматинского областного
маслихата С. Дюсембинов

Алматы облысы Талдықорған қаласының құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 26-131 шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 562 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 қаңтарда № 4503 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 4 шілдедегі қорытындысы негізінде Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласының солтүстік-батысында орналасқан тұрғын үй алабы - "Шайқорған" тұрғын үй алабы, Ж. Балапанов пен Н. Алдабергенов көшелерінің аралығында орналасқан шағын ауданы - "Болашақ" шағын ауданы, Талдықорған-Алматы тас жолы мен Ж. Балапанов көшесінің аралығында орналасқан бірінші шағын ауданы - "Көктем" шағын ауданы, екінші шағын ауданы - "Бірлік" шағын ауданы, І. Жансүгіров көшесі мен Алматы-Талдықорған тас жолының аралығында орналасқан әскери қалашығы - "Ұлан" әскери қалашығы, Талдықорған қаласының шығысында орналасқан әскери қалашығы - "Жұлдыз" әскери қалашығы болып аталсын.
2. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігі қаулысының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ж. Омарға (келісім бойынша) жүктелсін.
3. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облыстық мәслихатының
сессия төрағасы Р. Ибраимова
Алматы облысының әкімі А. Баталов
Алматы облыстық мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов