О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 15-57 "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 13 июня 2017 года № 21-84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской 21 июня 2017 года № 4250
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 15-57 "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4054, опубликован 6 января 2017 года в газете "Нурлы олке") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 9058052 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2059981 тысяча тенге;
неналоговые поступления 41967 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 80000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6876104 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1122404 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2282210 тысяч тенге;
субвенции 3471490 тысяч тенге;
2) затраты 9178643 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1535897 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1540340 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 4443 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1656488 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1656488 тысяч тенге.".

Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 13 маусымдағы № 21-84 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 21 маусымда № 4250 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-57 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4054 тіркелген, 2017 жылдың 6 қаңтарында "Нұрлы өлке" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9058052 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2059981 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 41967 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 80000 мың теңге;
трансферттер түсімі 6876104 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1122404 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2282210 мың теңге;
субвенциялар 3471490 мың теңге;
2) шығындар 9178643 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1535897 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1540340 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4443 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1656488 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1656488 мың теңге.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы К. Ахметтаев

Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от 13 июня 2017 года № 21-84 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 15-57 "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 15-57 "О бюджете города Капшагай на 2017-2019 годы"
Бюджет города Капшагай на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 13 маусымдағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 21-84 шешіміне қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 15-57 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер