О присвоении наименований новым улицам Жетыгенского сельского округа
Решение акима Жетыгенского сельского округа Илийского района Алматинской области от 11 августа 2017 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 сентября 2017 года № 4328
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения Жетыгенского сельского округа, на основании заключения ономастической комиссии Алматинкой области, аким Жетыгенкого сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам Жетыгенского сельского округа:
1) первой улице "Колсай", второй улице "Каркара", третьей улице "Кайынды", четвертой улице "Жана дауир", расположенных на западе села Жетыген;
2) первой улице "Хан танири", расположенной на юге села Жана-арна;
3) первой улице "Шарын", второй улице "Шымбулак", третьей улице "Толагай", расположенных на западе села Куйган;
4) первой улице "Зайсан", второй улице "Шалкоде", третьей улице "Арасан", четвертой улице "Нура", расположенных на востоке села Енбек.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жетыгенского сельского округа Рахимбаева Айбола Айбековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жетыгенского сельского округа Н. Абилев

Жетіген ауылдық округінің жаңа көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Іле ауданы Жетіген ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 тамыздағы № 01 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 13 қыркүйекте № 4328 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Жетіген ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, Алматы облысы ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Жетіген ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетіген ауылдық округінің жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Жетіген ауылының батысында орналасқан бірінші көшеге "Көлсай", екінші көшеге "Қарқара", үшінші көшеге "Қайынды", төртінші көшеге "Жаңа дәуір";
2) Жаңа-арна ауылының оңтүстігінде орналасқан бірінші көшеге "Хан тәңірі";
3) Құйған ауылының батысында орналасқан бірінші көшеге "Шарын", екінші көшеге "Шымбұлақ", үшінші көшеге "Толағай";
4) Еңбек ауылының шығысында орналасқан бірінші көшеге "Зайсан", екінші көшеге "Шәлкөде", үшінші көшеге "Арасан", төртінші көшеге "Нұра".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жетіген ауылдық округі әкімінің орынбасары Рахимбаев Айбол Айбековичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетіген ауылдық округі әкімі Н. Абилев