О переименовании улицы в селе Айдарлы Айдарлинского сельского округа
Решение акима Айдарлинского сельского округа Панфиловского района Алматинской области от 4 января 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 января 2017 года № 4086
В соответствии подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Айдарлы Айдарлинского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 16 сентября 2016 года, аким Айдарлинского сельского округа Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Бейбитшилик" в селе Айдарлы Айдарлинского сельского округа в улицу "Юсуп Кадыров".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Е. Оспанбаев

Айдарлы ауылдық округінің Айдарлы ауылындағы көшені қайта атау туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы Айдарлы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 қаңтардағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 26 қаңтарда № 4086 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Айдарлы ауылдық округінің Айдарлы ауылы халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2016 жылғы 16 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Панфилов ауданы Айдарлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Айдарлы ауылдық округінің Айдарлы ауылындағы "Бейбітшілік" көшесі "Юсуп Қадыров" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Е. Оспанбаев