О переименовании села Касык Касыкского сельского округа Кордайского района Жамбылской области в село Альжан ана
Совместное постановление акимата Жамбылской области от 23 октября 2017 года № 217 и решение маслихата Жамбылской области от 6 ноября 2017 года № 16-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 ноября 2017 года № 3575
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 27 сентября 2017 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Касык Касыкского сельского округа Кордайского района Жамбылской области в село Альжан ана.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления и на заместителя акима области Е.Манжуова.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Председатель сессии
К. Кокрекбаев областного маслихата
А. Райкулов
Секретарь
областного маслихата
Б. Карашолаков

Жамбыл облысы Қордай ауданы Қасық ауылдық округінің Қасық ауылын Әлжан ана ауылы деп қайта атау туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қазандағы №217 бірлескен қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2017 жылғы 6 қарашадағы № 16-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қарашада № 3575 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 27 қыркүйектегі облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл облысы Қордай ауданы Қасық ауылдық округінің Қасық ауылы Әлжан ана ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және облыс әкімінің орынбасары Е.Манжуовқа жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акті әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі Облыстық мәслихаттың
К. Көкрекбаев сессиясының төрағасы
А. Райқұлов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Б. Қарашолақов