О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Шуского районного маслихата от 16 июня 2017 года № 14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 июня 2017 года № 3461
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 05 июня 2017 года № 11-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 09 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 3450) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3268, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 7 января 2017 года за № 2-4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 062 522" заменить цифрами "13 377 394";
цифры "6 763" заменить цифрами "67 712";
цифры "12 485" заменить цифрами "76 435";
цифры "10 496 030" заменить цифрами "10 686 003";
в подпункте 2):

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 9-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 маусымдағы № 14-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 маусымда № 3461 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 09 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 5 маусымдағы № 11-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3450 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 9-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3268 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі" № 2-4 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 062 522" сандары "13 377 394" сандарымен ауыстырылсын;
"6 763" сандары "67 712" сандарымен ауыстырылсын;
"12 485" сандары "76 435" сандарымен ауыстырылсын;
"10 496 030" сандары "10 686 003" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:

цифры "13 412 664" заменить цифрами "13 727 536".
Приложения 1 и 5 к указанному рещению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

"13 412 664" сандары "13 727 536" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы жетілдіру, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

152607
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
152607
464
Отдел образования района (города областного значения)
468365
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
44781
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
88060
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3000
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33182
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16538
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
277804
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
718366
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
199429
005
Государственная адресная социальная помощь
12000
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
135000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
52429
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
442779
002
Программа занятости
175380
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5421
006
Оказание жилищной помощи
14000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32423
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6170
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
79010
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
90000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40375
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76158
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38985
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

152607
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
152607
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
463365
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44781
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
88060
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
33182
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16538
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
277804
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
718366
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
199429
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12000
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
135000
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
52429
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
442779
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
175380
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5421
006
Тұрғынүйге көмек көрсету
14000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32423
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6170
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
79010
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
90000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40375
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76158
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38985
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

4500
006
Организация санитарного убоя больных животных
2810
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3089
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3424
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
5056
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
182625
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18432
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13732
004
Организация работ по зонированию земель
4200
007
Капитальные расходы государственного органа
500
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
22874
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22874
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
32195
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
32195
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
22241
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8780
015
Капитальные расходы государственного органа
1174
12
Транспорт и коммуникации
730073
123
Аппарат акима района в городе, города значения, поселка, села, сельского округа
6400
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
673673
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
673673
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
50000
13
Прочие
126831
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
59328
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020

4500
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2810
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3089
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3424
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
5056
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
182625
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18432
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13732
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4200
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
22874
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау қөрсету жөніндегі шараларды іске асыру
22874
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
32195
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
32195
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22241
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8780
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1174
12
Көлiк және коммуникация
730073
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6400
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
673673
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
673673
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
50000
13
Басқалар
126831
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
59328
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

21782
08
Используемые остатки бюджетных средств
350 142
Приложение 2 к решению
Шуского районного маслихата
от 16 июня 2017 года № 14-2
Приложение 5 к решению
Шуского районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 9-3
Перечень объема выделенных денежных средств по программе аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
(тысяч тенге)
Наименование
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, поселка, села, сельского округа

21 782
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
350 142
Шу аудандық мәслихатының
2017 жылғы 16 маусымдағы
№ 14-2 шешіміне 2 қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 9-3 шешіміне 5 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі
(мың теңге)
Атауы
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер