Об утверждении тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Караганде
Решение ХХI сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 декабря 2017 года № 4504. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 7 апреля 2021 года № 39
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 07.04.2021 № 39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2 статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тариф на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Караганде для физических и юридических лиц, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение LIV сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 548 "Об утверждении тарифа на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по городу Караганде" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3588, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 31 декабря 2015 года № 165 (1562), в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 января 2016 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Жумабеков
Секретарь городского маслихата К. Бексултанов
Приложение
к решению XХI сессии
Карагандинского городского маслихата
от "22" декабря 2017 года № 250
Тариф на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Караганде
Наименование
Норма накопления, м3
Тариф за 1 м3 (с НДС) (тенге)
Стоимость сбора, вывоза, утилизации, переработки и захоронения в месяц/1 человек, тенге
Юридические лица (за 1 м3)

Қарағанды қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы VI шақырылған ХХI сессиясының № 250 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 4504 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 39 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 07.04.2021 № 39 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2 тармақшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге жеке және заңды тұлғалар үшін тариф қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қарағанды қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы LIV сессиясының № 548 "Қарағанды қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, шығару, көмуге және кәдеге жаратуға арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3588 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 165 (1562) "Взгляд на события" газетінде, 2016 жылғы 13 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Жұмабеков
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2017 жылғы "22" желтоқсандағы
XХI сессиясының № 250 шешіміне
қосымша
Қарағанды қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Жинақталу нормасы, м3
1м3 үшін тариф (ҚҚС-мен) (теңге)
Бір айда тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өндеуге және көмуге үшін қызмет құны, теңге
Заңды тұлғаларға (1м3 үшін)