О внесении изменений в решение 10 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 10/4 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 10 июля 2017 года № 15/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июля 2017 года № 4311
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 10 сессии Темиртауского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 10/4 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4094, опубликовано в газете "Стальная Гвардия" от 18 января 2017 года № 1 (15), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2017 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 037 169 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 649 140 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36 444 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 89 513 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 262 072 тысяч тенге;
2) затраты – 13 424 750 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов        - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 8 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 8 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 379 581 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 379 581 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 379 581 тысяч тенге.";
2) пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2017 год в сумме 160 109 тысяч тенге.";
3) приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Ф. Курбанов
Секретарь маслихата В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов города Темиртау"
А. Сыдыкова
" 10 " июля 2017 года
Приложение 1
к решению 15 сессии Темиртауского
городского маслихата
от "10" июля 2017 года № 15/4
Приложение 1
к решению 10 сессии Темиртауского
городского маслихата
от "26" декабря 2016 года № _10/4_
Городской бюджет на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы 10 сессиясының № 10/4 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 шілдедегі № 15/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 шілдеде № 4311 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы 10 сессиясының № 10/4 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4094 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы № 1 (15) "Стальная Гвардия" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 24 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 13 037 169 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 10 649 140 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 36 444 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 89 513 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2 262 072 мың теңге;
2) шығындар – 13 424 750 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге,оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 8 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 8 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 379 581 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 379 581 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 379 581 мың теңге.";
2) 7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 160 109 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1, 4, 7-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ф. Курбанов
Мәслихат хатшысы В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А.Сыдықова
2017 жылғы " 10 " шілде
Теміртау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 10 шілдедегі
15 сессиясының № 15/4 шешіміне
1-қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2016 жылғы " 26 " желтоқсандағы
10 сессиясының № 10/4 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер