О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год
Постановление акимата Кызылординской области от 26 января 2017 года № 700. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 февраля 2017 года № 5716. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 12 апреля 2017 года № 759
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 12.04.2017 № 759 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил Субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9987) и письмом Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 января 2017 года № 3-2-10/484 акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормативы, а также объемы субсидий по направлениям субсидирования.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

2017 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 700 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 03 ақпанда № 5716 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 759 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 12.04.2017 № 759 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9987 нөмірімен тіркелген) және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 3-2-10/484 хатына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған субсидиялау бағыттары бойынша нормативтер, сондай-ақ, субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Кызылординской области Р. Рустемов
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от "26" января 2017 года № 700
Нормативы, а также объемы субсидий по направлениям субсидирования
Направление субсидирования
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидии
голов, тонн
млн. тенге
Скотоводство
1.
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысы
әкімінің міндетін атқарушы Р. Рүстемов
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы "26" қаңтардағы
№ 700 қаулысымен бекітілген
Субсидиялау бағыттары бойынша нормативтер, сондай-ақ, субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыттары
1 бірлікке арналған субсидия нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
бас,
тонна
млн. теңге
Мал шаруашылығы
1.
Шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру