О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год
Постановление акимата Кызылординской области от 12 апреля 2017 года № 759. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 апреля 2017 года № 5800. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с приказом заместителя Премьера-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 14813) и письмом Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2017 года № 3-2-10/6829 акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) нормативы и объемы субсидирования по направлениям субсидирования согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) критерии и требования по направлению удешевления стоимости затрат на корма сельскохозяйственных животных согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 21.11.2017 № 946 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 26 января 2017 года № 700 "О субсидировании развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5716, опубликовано 7 февраля 2017 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Кызылординской области К. Искаков
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области

2017 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 759 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 5800 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14813 нөмірімен тіркелген) және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2017 жылғы 30 наурыздағы № 3-2-10/6829 хатына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялау нормативтері және көлемдері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) ауыл шаруашылығы жануарлары азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату бағыты бойынша өлшемшарттар мен талаптар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облыстық әкімдігінің 21.11.2017 № 946 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2017 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 700 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5716 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 7 ақпанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысы әкімінің
міндетін атқарушы Қ. Ысқақов

от "12" апреля 2017 года № 759
Нормативы, а также объемы субсидий по направлениям субсидирования
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 21.11.2017 № 946 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Нормативы субсидий на
1 единицу, тенге
Объем субсидии
голов, тонн
тысячи тенге
Мясное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1
Товарное маточное поголовье

Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы "12" сәуірдегі №759 қаулысымен бекітілген
Субсидиялау бағыттары бойынша нормативтер, сондай-ақ, субсидиялар көлемдері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 21.11.2017 № 946 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
бас,
тонна
мың теңге
Етті мал шаруашылығы
1.
Асыл тұқымдық және селекциялық жұмыс жүргізу
1.1
Тауарлы аналық бас

981
324501
3.
Содержание ремонтного молодняка хозяйства по воспроизводству племенного крупного рогатого скота молочного направления от 400 голов маточного поголовья и выше, находящиеся в круглогодичном стойловом содержании
251692
156
39264
Итого
х
х
1413326,9
Примечание: * - при выделении дополнительных бюджетных средств из местного бюджета или перераспределении с других бюджетных программ допускается увеличение нормативов субсидирования до 50% от установленного норматива по согласованию с Министерством сельского хозяйства РК.
Приложение 2 к постановлению акимата Кызылординской области от "12" апреля 2017 года № 759
Критерии и требования по направлению удешевления стоимости затрат на корма сельскохозяйственных животных
Сноска. Приложение 2 дополнено постановлением акимата Кызылординской области от 21.11.2017 № 946 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Критерии и требования
1
Удешевление стоимости затрат на корма сельскохозяйственных животных
Содержание маточного поголовья племенного крупного рогатого скота молочного направления от 400 голов и выше, находящихся в круглогодичном стойловом содержании
наличие собственного маточного поголовья коров на 1 января текущего года не менее 400 голов;
наличие идентификационных номеров животных и регистрация поголовья в базе идентификации сельскохозяйственных животных и информационной аналитической системы;
организация, осуществление ветеринарных, ветеринарно-санитарных мероприятий и ведение зоотехнического учета
Содержание ремонтного молодняка хозяйства по воспроизводству племенного крупного рогатого скота молочного направления от 400 голов маточного поголовья и выше, находящихся в круглогодичном стойловом содержании
наличие собственного маточного поголовья коров на 1 января текущего года не менее 400 голов;
наличие идентификационных номеров животных и регистрация поголовья в базе идентификации сельскохозяйственных животных и информационной аналитической системы;
организация, осуществление ветеринарных, ветеринарно-санитарных мероприятий и ведение зоотехнического учета

981
324501
3.
Жыл айналым байлауда тұратын 400 бастан жоғары аналығы бар сүт бағытындағы асыл тұқымды ірі қара малды өсірумен айналысатын шаруашылықтың өз төлі есебінен мал басын толықтыратын төлдерін күту
251692
156
39264
Барлығы
х
х
1413326,9
Ескертпе: * - ҚР Ауыл шаруашылығы министрлігінің келісімі бойынша белгіленген нормативті жергілікті бюджеттен қосымша бюджеттік қаражат бөлінген немесе басқа бюджеттік бағдарламалардан қайта бөлінген кезде субсидиялау нормативін 50%-ға дейін ұлғайтуға рұқсат етіледі.
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы "21" қарашадағы № 946 қаулысына 2-қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарлары азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату бағыты бойынша өлшемшарттар мен талаптар
Ескерту. Қосымша толықтырылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 21.11.2017 № 946 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшемшарттар мен талаптар
1
Ауыл шаруашылығы жануарлары азығына жұмсалған шығындар құнын арзандату
Жыл айналым байлауда тұратын 400 бастан жоғары асыл тұқымды сүт бағытындағы МІҚ малының аналығын күту
ағымдағы жылдың 1 қаңтарына меншігіндегі аналық сиырлар саны 400 бастан кем емес;
малдың бірдейлендіру нөмірінің болуы және мал басының ауыл шаруашылығы малдарының сәйкестендіру базасы мен ақпараттық талдау жүйесінде тіркеуде болуы;
ветеринариялық, ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды ұйымдастыру, жүзеге асыру және зоотехникалық есепті жүргізу
Жыл айналым байлауда тұратын 400 бастан жоғары аналығы бар сүт бағытындағы асыл тұқымды ірі қара малды өсірумен айналысатын шаруашылықтың өз төлі есебінен мал басын толықтыратын төлдерін күту
ағымдағы жылдың 1 қаңтарына меншігіндегі аналық сиырлар саны 400 бастан кем емес;
малдың бірдейлендіру нөмірінің болуы және мал басының ауыл шаруашылығы малдарының сәйкестендіру базасы мен ақпараттық талдау жүйесінде тіркеуде болуы;
ветеринариялық, ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды ұйымдастыру, жүзеге асыру және зоотехникалық есепті жүргізу