О переименовании села Акарык Жалагашского района
Совместное постановление акимата Кызылординской области от 14 июля 2017 года № 839 и решение Кызылординского областного маслихата от 14 июля 2017 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 июля 2017 года за № 5911
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 26 апреля 2017 года № 1 акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Акарык Жалагашского района в село "Есет батыр".
2. Настоящее постановление и решение вводятся в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Председатель очередной 14 сессии
Кызылординского областного маслихата,
секретарь областного маслихата
Н. Байкадамов

Жалағаш ауданының Ақарық ауылын қайта атау туралы
Бірлескен Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 шілдедегі № 839 қаулысы және Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 135 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 шілдеде № 5911 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабының 4-тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 1 қорытындысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданының Ақарық ауылы "Есет батыр" ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезекті 14-сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы
Н. Байқадамов