О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 9 сентября 2015 года № 151 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Кызылординской области от 28 сентября 2017 года № 885. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 октября 2017 года № 5997. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 18 марта 2019 года № 1351
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 18.03.2019 № 1351 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 9 сентября 2015 года № 151 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5150, опубликовано 3 октября 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующее изменение:
регламент государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение к постановлению акимата Кызылординской области от "28" сентября 2017 года № 885
Утвержден постановлением акимата Кызылординской области от "9" сентября 2015 года №151
Регламент государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
1. Общие положения
Наименование услугодателя: отделы сельского хозяйства районов, города областного значения (далее – услугодатель) и государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" (далее - управление).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются:
при субсидировании по направлению повышения продуктивности и качества продукции животноводства через:

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 151 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 885 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қазандағы № 5997 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 наурыздағы № 1351 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 18.03.2019 № 1351 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 151 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5150 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 3 қазанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы "28" қыркүйектегі № 885 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы "9" қыркүйектегі № 151 қаулысымен бекітілген
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушiнің атауы: аудандардың, облыстық маңызы бар қаланың ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) және "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - басқарма).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру:
мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыру бағыты бойынша субсидиялау кезінде:

1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);
2) канцелярию услугодателя;
3) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее - портал).
при субсидировании по направлению развития племенного животноводства через единую информационную базу селекционной и племенной работы www.plem.kz (далее – ИАС).
2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – уведомление о результатах рассмотрения заявки на получение субсидий по форме согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 3-2/378 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11284) (далее – стандарт) (далее – уведомление о субсидировании) либо мотивированный ответ услугодателя об отказе по основаниям, указанным в пункте 10-1 стандарта.
При обращении через портал услугополучателю направляется результат оказания государственной услуги в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем услугодателю либо в Государственную корпорацию заявки по форме согласно приложению 2 к стандарту с перечнем документов согласно пункту 9 стандарта (далее – документы) либо направление запроса в форме электронного документа через портал.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
при субсидировании по направлению повышения продуктивности и качества продукции животноводства:
1) услугополучатель предоставляет услугодателю заявку согласно пункту 9 стандарта;
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует заявку, выдает услугополучателю копию заявки с отметкой о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема документов (далее – копия заявки) и предоставляет документы руководителю услугодателя (не более тридцати минут);

1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
3) www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.
асыл тұқымды мал шаруашылығын дамыту бағыты бойынша субсидиялау www.plem.kz селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстың бірыңғай ақпараттық базасы (бұдан әрі – АТЖ) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі №3-2/378 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11284 нөмірімен тіркелген) бекітілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 1қосымшасына сәйкес нысан бойынша субсидия алуға өтінімді қарастыру нәтижелері туралы хабарлама (бұдан әрі – субсидиялау туралы хабарлама) немесе стандарттың 10-1-тармағында көрсетілген негіздер бойынша бас тарту туралы дәлелді жауабы.
Портал арқылы жүгінгенде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі "жеке кабинетке" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электронды цифрлық колтаңбасы (бұдан әрі - ЭЦҚ) қойылған электронды құжат түрінде жіберіледі.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге немесе Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінім мен стандарттың 9тармағында көрсетілген құжаттар тізбесімен қоса (бұдан әрі – құжаттар) ұсынуы немесе портал арқылы электрондық құжат нысанындағы сұраныс жолдауы.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыру бағыты бойынша субсидиялау кезінде:
1) көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге стандарттың 9тармағына сәйкес өтінімді ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері өтінімді тіркейді, көрсетілетін қызметті алушыға құжаттарды қабылдаған күні мен уақыты көрсетілген, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркеу туралы белгі қойылған өтінім көшірмесін (бұдан әрі – өтінімнің көшірмесі) береді және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды);

3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет заявку исполнителю услугодателя (не более тридцати минут);
4) исполнитель услугодателя регистрирует заявку в специальном прошнурованном, пронумерованном и скрепленном печатью журнале (далее - журнал), проверяет заявку на соответствие требованиям, установленным Правилами субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденным приказом Заместителя Премьера-Министра Республики Казахстан-Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 14813) (далее - Правила), при необходимости осуществляет выезд на место деятельности услугополучателя. В случае выявления несоответствия критериям и требованиям Правил заявка возвращается услугополучателю с сопроводительным письмом с мотивированным обоснованием всех несоответствий (в течение пяти рабочих дней);
5) в случае соответствия заявки критериям и требованиям Правил, исполнитель услугодателя составляет сводный акт по району (далее – сводный акт) и направляет утвержденный сводный акт и электронную копию справки банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета (далее - справка банка о наличии текущего счета) в управление (в течение одного рабочего дня);
6) сотрудник канцелярии управления регистрирует и предоставляет документы и сводный акт руководителю управления (не более тридцати минут);
7) руководитель управления рассматривает и направляет документы и сводный акт исполнителю управления (не более тридцати минут);
8) исполнитель управления регистрирует сводные акты в журнал регистрации сводных актов по направлению субсидирования повышения продуктивности и качества продукции животноводства (далее - журнал), рассматривает на предмет наличия и полноты всех данных, в случае установления несоответствия возвращает услугодателю на доработку с указанием причин возврата (далее – возврат на доработку) (в течение трех рабочих дней);
9) исполнитель услугодателя повторно предоставляет в управление исправленный и дополненный сводный акт, в случае невозможности - возвращает документы услугополучателю с письменным указанием причин возврата (в течение двух рабочих дней);
10) исполнитель управления в случае соответствия данных с учетом приоритетности направлений, хронологии поступления сводных актов составляет сводный акт по области с указанием объемов причитающихся субсидий (в течение двух рабочих дней);

3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы өтінімді қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы өтінімді тігілген, нөмірленген және мөрмен бекітілген арнайы журналға (бұдан әрі - журнал) тіркейді, өтінімнің Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы №30 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14813 нөмірімен тіркелген) бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" қағидасында (бұдан әрі – қағида) белгіленген талаптарға сәйкестігін тексереді, қажеттілік туындаған жағдайда көрсетілетін қызметті алушының қызмет орнына барады. Қағиданың өлшемшарттары мен талаптарына сәйкес келмеген жағдайда, өтінім сәйкессіздіктердің дәлелді негіздемесі бар ілеспе хатымен көрсетілетін қызметті алушыға қайтарылады (бес жұмыс күні ішінде);
5) өтінім Қағидада белгіленген өлшемшарттар мен талаптарға сәйкес келген жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы аудан бойынша жиынтық акті (бұдан әрі - жиынтық акт) толтырады, бекітілген жиынтық акті мен екінші деңгейдегі банктің немесе поштаның Ұлттық операторының ағымдағы шоттың бар болуы туралы анықтамасының (бұдан әрі – ағымдағы банктегі есеп шоты туралы анықтама) электрондық көшірмесін басқармаға жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
6) басқарманың кеңсе қызметкері құжаттар мен жиынтық актіні тіркейді және басқарманың басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды);
7) басқарма басшысы құжаттар мен жиынтық актіні қарайды және басқарманың орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
8) басқарма орындаушысы жиынтық актілерді мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын артыруды субсидиялау бағыты бойынша жиынтық актілерді тіркеу журналына (бұдан әрі – журнал) тіркейді, барлық деректердің болуы және толықтығы тұрғысынан қарайды, сәйкес келмеген жағдайда - қайтару себептерін көрсете отырып, жиынтық актіні пысықтау үшін көрсетілетін қызметті берушіге қайтарады (бұдан әрі – пысықтауға қайтару) (үш жұмыс күні ішінде);
9) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы түзетілген және толықтырылған жиынтық актіні басқармаға қайта ұсынады, мүмкін болмаған жағдайда, қайтарып беру себептерін жазбаша көрсете отырып, құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады (екі жұмыс күні ішінде);
10) басқарманың орындаушысы деректер сәйкес келген жағдайда бағыттардың басымдығын, жиынтық актілердің келіп түсу хронологиясын сақтай отырып тиесілі субсидиялардың көлемін көрсете отырып, облыс бойынша жиынтық акт толтырады (екі жұмыс күні ішінде);

11) управление подготавливает и направляет платежные счета в территориальное подразделение казначейства для перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковский счет услугополучателя (в течение одного рабочего дня);
12) исполнитель управления подготавливает и направляет услугодателю информацию по итогам рассмотрения заявок услугополучателей по направлениям на повышение продуктивности и качества продукции животноводства (в течение двух рабочих дней);
13) исполнитель услугодателя согласно информации по итогам рассмотрения заявок, регистрирует и выдает услугополучателю уведомление о субсидировании (в день получения информации).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) исполнитель услугодателя;
4) работник Государственной корпорации;
5) работник накопительного отдела Государственной корпорации;
6) сотрудник канцелярии управления;
7) руководитель управления;
8) исполнитель управления.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 3 к настоящему регламенту.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с другими услугодателями в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложении 6 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Кызылординской области", акимата Кызылординской области, акиматов районов и города Кызылорды.

11) басқарма көрсетілетін қызметті алушының банктік есепшотына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін төлем шоттарын дайындайды және қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
12) басқарманың орындаушысы мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға арналған бағыттар бойынша көрсетілетін қызметті алушылардың өтінімдерін қарастыру қорытындылары жөніндегі ақпаратты дайындайды және көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);
13) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы өтінімдер қарау қорытындылары жөніндегі ақпаратқа сәйкес субсидиялау туралы хабарламаны тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға береді (ақпарат алған күні).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен өзге ұйымдардың өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен өзге ұйымдардың тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы;
4) Мемлекеттік корпорация қызметкері;
5) Мемлекеттік корпорацияның жинақтау бөлімінің қызметкері;
6) басқарманың кеңсе қызметкері;
7) басқарма басшысы;
8) басқарма орындаушысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 6-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің, Қызылорда қаласы және аудан әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.

4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
10. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя, а также описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
1) услугополучатель предоставляет в Государственную корпорацию документы согласно пункту 9 стандарта:
2) работник Государственной корпорации регистрирует документы и выдает услугополучателю расписку о приеме соответствующих документов либо в случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, отказывает в приеме документов и выдает расписку об отказе в приеме документов (не более пятнадцати минут);
работник Государственной корпорации получает согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан;
3) работник накопительного отдела Государственной корпорации направляет документы услугодателю (в течение одного рабочего дня, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги);
4) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и предоставляет документы руководителю услугодателя (не более тридцати минут);
5) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю услугодателя
(не более тридцати минут);
6) исполнитель услугодателя регистрирует заявки в специальном прошнурованном, пронумерованном и скрепленном печатью журнале (далее - журнал), проверяет заявку на соответствие требованиям, установленным Правилами субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденным приказом Заместителя Премьера-Министра Республики Казахстан-Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 14813) (далее – Правила), при необходимости осуществляет выезд на место деятельности услугополучателя. В случае выявления несоответствия критериям и требованиям Правил заявка возвращается услугополучателю с сопроводительным письмом с мотивированным обоснованием всех несоответствий (в течение пяти рабочих дней);

4. Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібінің сипаттамасы
10. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушының өтінішін өңдеу ұзақтығы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін Мемлекеттік корпорация арқылы алу процесінің сипаттамасы, оның ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады:
2) Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді немесе көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық емес топтамасын ұсынған жағдайда құжаттарды қабылдаудан бас тартады және құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді (он бес минуттан аспайды);
Мемлекеттік корпорация қызметкерi, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, мемлекеттік қызметтер көрсету кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушының келісімін алады;
3) Мемлекеттік корпорацияның жинақтау бөлімінің қызметкері құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (бір жұмыс күні ішінде, құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді);
4) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды);
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы өтінімді тігілген, нөмірленген және мөрмен бекітілген арнайы журналға (бұдан әрі - журнал) тіркейді, өтінімнің Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы №30 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14813 нөмірімен тіркелген) бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" қағидасында (бұдан әрі – қағида) белгіленген талаптарға сәйкестігін тексереді, қажеттілік туындаған жағдайда көрсетілетін қызметті алушының қызмет орнына барады. Қағиданың өлшемшарттары мен талаптарына сәйкес еместігі анықталған жағдайда, өтінім сәйкессіздіктердің дәлелді негіздемесі бар ілеспе хатымен көрсетілетін қызметті алушыға қайтарылады (бес жұмыс күні ішінде);

7) в случае соответствия заявки критериям и требованиям Правил, исполнитель услугодателя составляет сводный акт по району (далее – сводный акт) и направляет утвержденный сводный акт и электронную копию справки банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета (далее - справка банка о наличии текущего счета) и предоставляет в управление (в течение одного рабочего дня);
8) сотрудник канцелярии управления регистрирует и предоставляет документы и сводный акт руководителю управления (не более тридцати минут);
9) руководитель управления рассматривает и направляет документы и сводный акт исполнителю управления (не более тридцати минут);
10) исполнитель управления регистрирует сводные акты в журнал регистрации сводных актов по направлению субсидирования повышения продуктивности и качества продукции животноводства (далее - журнал), рассматривает на предмет наличия и полноты всех данных, в случае установления несоответствия возвращает сводный акт на доработку услугодателю с указанием причин возврата (далее – возврат на доработку) (в течение трех рабочих дней);
11) исполнитель услугодателя повторно предоставляет в управление исправленный и дополненный сводный акт, в случае невозможности - возвращает документы услугополучателю с письменным указанием причин возврата (в течение двух рабочих дней);
12) исполнитель управления в случае соответствия сводного акта с учетом приоритетности направлений, хронологии поступления сводных актов составляет сводный акт по области с указанием объемов причитающихся субсидий (в течение двух рабочих дней);
13) управление подготавливает платежные счета для перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковский счет услугополучателя и направляет в территориальное подразделение казначейства (в течение одного рабочего дня);
14) исполнитель управления подготавливает и направляет услугодателю информацию по итогам рассмотрения заявок услугополучателей по направлениям на повышение продуктивности и качества продукции животноводства (в течение двух рабочих дней);
15) исполнитель услугодателя, согласно информации по итогам рассмотрение заявок, регистрирует и направляет в Государственную корпорацию уведомление о субсидировании (в день получения информации);
16) работник Государственной корпорации регистрирует и выдает услугополучателю либо его представителю по нотариально заверенной доверенности (далее – его представитель) уведомление о субсидировании (не более пятнадцати минут).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

7) өтінім Қағидада белгіленген өлшемшарттар мен талаптарға сәйкес келген жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы, аудан бойынша жиынтық актіні (бұдан әрі - жиынтық акт) толтырады, бекітілген жиынтық акті мен екінші деңгейдегі банктің немесе поштаның Ұлттық операторының ағымдағы шоттың бар болуы туралы анықтамасының (бұдан әрі – ағымдағы банктегі есеп шоты туралы анықтама) электрондық көшірмесін басқармаға жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
8) басқарманың кеңсе қызметкері құжаттар мен жиынтық актіні тіркейді және басқарманың басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды);
9) басқарма басшысы құжаттар мен жиынтық актіні қарайды және басқарманың орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
10) басқарманың орындаушысы жиынтық актілерді мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын артыруды субсидиялау бағыты бойынша жиынтық актілерді тіркеу журналына (бұдан әрі – журнал) тіркейді, барлық деректердің болуы және толықтығы тұрғысынан қарайды, сәйкес келмеген жағдайда - қайтару себептерін көрсете отырып, жиынтық актіні пысықтау үшін көрсетілетін қызметті берушіге қайтарады (бұдан әрі – пысықтауға қайтару) (үш жұмыс күні ішінде);
11) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы түзетілген және толықтырылған жиынтық актіні басқармаға қайта ұсынады, мүмкін болмаған жағдайда, қайтарып беру себептерін жазбаша көрсете отырып, құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады (екі жұмыс күні ішінде);
12) басқарманың орындаушысы жиынтық акті сәйкес келген жағдайда бағыттардың басымдығын, жиынтық актілердің келіп түсу хронологиясын сақтай отырып, тиесілі субсидиялардың көлемін көрсете отырып облыс бойынша жиынтық акт қалыптастырады (екі жұмыс күні ішінде);
13) басқарма көрсетілетін қызметті алушылардың банктік есепшоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін төлем шоттарын дайындайды және қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне жолдайды (бір жұмыс күні ішінде);
14) басқарманың орындаушысы мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын артыруға арналған бағыттар бойынша көрсетілетін қызметті алушылардың өтінімдерін қарастыру қорытындылары жөніндегі ақпаратты дайындайды және көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);
15) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы өтінімдерді қарастыру қорытындылары жөніндегі ақпаратқа сәйкес субсидиялау туралы хабарламаны тіркейді және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды (ақпарат алған күні);
16) Мемлекеттік корпорация қызметкері субсидиялау туралы хабарламаны тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша өкіліне (бұдан әрі – оның өкілі) береді (он бес минуттан аспайды).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.

11. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании услуги через портал:
1) услугополучатель регистрируется на портале и направляет запрос в форме электронного документа (далее – электронный запрос), удостоверенный ЭЦП услугополучателя согласно пункту 9 стандарта;
2) исполнитель услугодателя принимает электронный запрос и в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии электронного запроса с указанием даты получения результата государственной услуги (не более пятнадцати минут);
3) после принятия электронного запроса, действия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги осуществляются в соответствии с подпунктами 2-13) пункта 6 настоящего регламента;
4) исполнитель услугодателя согласно информации по итогам рассмотрения заявок направляет в "личный кабинет" услугополучателя уведомление о субсидировании (не более пятнадцати минут).
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, в графической форме приведена в приложении 4 к настоящему регламенту.

11. Қызметті портал арқылы көрсету кезіндегі көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы рәсімдерінің (іс-қимылдарының) кезектілігі мен жүгіну тәртібінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті алушы порталда тіркеледі және көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұраныс (бұдан әрі – электрондық сұраныс) пен стандарттың 9-тармағына сәйкес ұсынады;
2) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы электрондық сұранысты қабылдайды және көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін алатын күні көрсетіле отырып, электрондық сұраныстың қабылданғаны туралы мәртебе көрсетіледі (он бес минуттан аспайды);
3) электрондық сұраныс қабылданғаннан кейін мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдары осы регламенттің 6-тармағының 2-13) тармақшаларына сәйкес жүзеге асырылады;
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы өтінімдерді қарастыру қорытындылары жөніндегі ақпаратқа сәйкес субсидиялау туралы хабарламаны тіркейді және көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жолдайды (он бес минуттан аспайды).
Мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы осы регламенттің 4-қосымшасында келтірілген.

12. Описание порядка обращения в ИАС и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя, а также описание процесса получения результата оказания государственной услуги через ИАС, его длительность:
при субсидировании по направлению развития племенного животноводства:
1) услугополучатель направляет заявку по форме согласно приложению 2 к стандарту посредством ИАС услугодателю;

12. АТЖ және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушының өтінішін өңдеу ұзақтығы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін АТЖ арқылы алу процесінің сипаттамасы, оның ұзақтығы:
асыл тұқымды мал шаруашылығын дамыту бағыты бойынша субсидиялау кезінде:
1) көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге стандарттың 2қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінімді АТЖ арқылы жолдайды;

2) исполнитель услугодателя проверяет полученную заявку посредством ИАС на полноту указываемых данных, а также на соответствие критериям и требованиям, установленных Правилами субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Заместителя Премьера-Министра Республики Казахстан-Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 14813) (далее - Правила), и распечатывает сверку данных ИАС и базы данных по идентификации сельскохозяйственных животных (далее – ИСЖ). В случае выявления неполноты указываемых данных или несоответствия критериям и требованиям Правил заявка на получение субсидий возвращается посредством ИАС услугополучателю с мотивированным обоснованием всех несоответствий (в течение двух рабочих дней);

2) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы АТЖ арқылы келіп түскен өтінімді көрсетілетін деректердің толықтығын, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 14813 нөмірімен тіркелген) бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қағидасының (бұдан әрі – Қағида) өлшемшарттары мен талаптарға сәйкестігін тексереді және АТЖ және Ауылшаруашылығы жануарларын сәйкестендіру (бұдан әрі – АЖС) базасының сәйкестігін салыстыру деректерін шығарып алады. Көрсетілген деректердің толық еместігі немесе Қағиданың өлшемшарттары мен талаптарына сәйкес еместігі анықталған жағдайда субсидиялар алуға арналған өтінім АТЖ арқылы барлық сәйкессіздіктердің дәлелді негіздемесімен бірге көрсетілетін қызметті алушыға АТЖ арқылы қайтарылады (екі жұмыс күні ішінде);

3) в случае соответствия заявки критериям и требованием Правил, исполнитель услугодателя выезжает с рабочей группой в хозяйства для сверки заявки на соответствие критериям и требованиям Правил и по результатам выезда составляет акт сверки. В случае выявления несоответствия критериям и требованиям Правил заявка возвращается посредством ИАС услугополучателю с мотивированным обоснованием всех несоответствий, в случае соответствия критериям и требованиям Правил услугодатель направляет заявку посредством ИАС в управление с прикреплением электронной копии акта сверки (в течение шести рабочих дней);

3) өтінім Қағиданың өлшемшарттары мен талаптарына сәйкес келген жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы өтінімнің Қағиданың өлшемшарттары мен талаптарына сәйкестігін салыстырып тексеру үшін жұмыс тобымен шаруашылыққа барады және сапар нәтижелері бойынша салыстырып тексеру актісін толтырады. Қағиданың өлшемшарттары мен талаптарына сәйкес келмеу анықталған жағдайда барлық сәйкессіздіктердің дәлелді негіздемесімен бірге көрсетілетін қызметті алушыға АТЖ арқылы қайтарылады, Қағиданың өлшемшарттары мен талаптарына сәйкес келген жағдайда көрсетілетін қызметті беруші салыстырып тексеру актісінің электрондық көшірмесімен қоса өтінімді Басқармаға жолдайды (алты жұмыс күні ішінде);

4) исполнитель управления с момента поступление заявок проверяет заявку на полноту указываемых данных и в случае соответствия направляет услугополучателю уведомление об одобрении заявки посредством ИАС. В случае выявления неполноты указываемых данных или неверного составления акта сверки, заявку возвращает посредством ИАС услугодателю на доработку с мотивированным обоснованием всех несоответствий (в течение двух рабочих дней);

4) басқарманың орындаушысы өтінім келіп түскен сәттен бастап өтінімді көрсетілетін деректердің толықтығына тексереді, сәйкес келген жағдайда көрсетілетін қызметті алушыға АТЖ арқылы өтінімнің мақұлданғандығы туралы хабарламаны жолдайды. Көрсетілген деректердің толық еместігі немесе салыстырып тексеру актісі қате жасалған жағдайда АТЖ арқылы барлық сәйкессіздіктердің дәлелді негіздемесімен бірге көрсетілетін қызметті берушіге пысықтауға қайтарады (екі жұмыс күні ішінде);

5) исполнитель услугодателя в случае возврата по причине неверного составления акта сверки повторно вносит в управление доработанный акт посредством ИАС, в случае возврата по причине выявления неполноты данных в заявке, возвращает заявку услугополучателю посредством ИАС с мотивированным обоснованием всех несоответствий (в течение одного рабочего дня);
6) исполнитель управления с момента одобрения заявки с учетом приоритетности направлений, а также хронологии поступления заявок на получение субсидий формирует сводный акт по области и направляет на оплату (в течение двух рабочих дней);

5) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы салыстырып тексеру актісінің қате жасалуы салдарынан кері қайтарылған жағдайда Басқармаға пысықталған актіні АТЖ арқылы қайта енгізеді, егер өтінімдегі деректердің толық еместігі анықталу себебінен қайтарылған жағдайда өтінім АТЖ арқылы көрсетілетін қызметті алушыға сәйкессіздіктердің дәлелді негіздемесімен бірге қайтарады (бір жұмыс күні ішінде);
6) басқарманың орындаушысы өтінім мақұлданған сәттен бастап бағыттардың басымдығын, субсидия алуға өтінімдердің келіп түсу хронологиясын ескере отырып облыс бойынша жиынтық актіні қалыптастырады және ақы төлеуге жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);

7) управление подготавливает, направляет платежные счета в территориальное подразделение казначейства для перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковский счет услугополучателя и направляет услугополучателю посредством ИАС уведомление о субсидировании (в течение двух рабочих дней);
8) исполнитель управления размещает в ИАС сведения о полученных субсидиях по направлениям развития племенного животноводства со дня выплаты субсидий услугополучателю (в течение двух рабочих дней).
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, в графической форме приведена в приложении 5 к настоящему регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение)
1
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурных подразделений
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Сотрудник канцелярии управления
Руководитель
управления
3
Наименование процедур
(действий) и их описание
регистрирует заявку и выдает услугополучателю копию заявки
рассматривает заявку
регистрирует заявку в журнале, проверяет соответствие требованиям, указанным в Правилах, при необходимости осуществляет выезд на место деятельности услугополучателя. В случае выявления несоответствия требованиям Правил, заявка возвращается услугополучателю с сопроводительным письмом с мотивированным обоснованием всех несоответствий
в случае соответствия заявки критериям и требованиям, указанным в Правилах, составляет сводный акт, утвержденный сводный акт и электронную копию справки банка о наличии текущего счета и предоставляет в управление
регистрирует документы и сводный акт
рассматривает документы и сводный акт
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
предоставляет заявку руководителю услугодателя
направляет заявку исполнителю услугодателя
предоставляет руководителю управления
направляет исполнителю управления
5
Срок исполнения
не более 30 минут
не более
30 минут
в течение 5 рабочих дней
в течение
1 рабочего дня
не более 30 минут
не более
30 минут
продолжение таблицы
1
Номер процедуры (действия)
7
8
9
10
11
12
2
Наименование структурных подразделений
Исполнитель управления
Исполнитель услугодателя
Исполнитель
управления
Управление
Исполнитель
управления
Услугодатель
3
Наименование процедур
(действий) и их описание
регистрирует сводный акт
в журнале, рассматривает сводный акт на предмет наличия и полноты всех данных
повторно предоставляет исправленный и дополненный сводный акт в управление, в случае невозможности возвращает документы услугополучателю с письменным указанием причин возврата
в случае соответствия данных с учетом приоритетности направлений и хронологии поступленных сводных актов, составляет сводный акт по области с указанием объемов причитающихся субсидий
подготавливает и
направляет платежные счета в территориальное подразделение казначейства для перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковский счет услугополучателя
подготавливает информацию по итогам рассмотрения заявок услугополучателей по направлениям на повышение продуктивности и качества продукции животноводства и направляет услугодателю
согласно информации по итогам рассмотрения заявок, регистрирует и выдает услугополучателю уведомление о субсидировании
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
в случае несоответствия возвращает на доработку услугодателю
5
Срок исполнения
в течение
3 рабочих дней
в течение
2 рабочих дней
в течение 2 рабочих дней
в течение
1 рабочего дня
в течение 2 рабочих дней
в день получения информации
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение)
11
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
5
6
7
8
2
Наименование структурных подразделений
Работник
Государственной корпорации
Работник накопительного
отдела Государственной корпорации
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководитель услугодателя
Исполнитель услугодателя
Сотрудник канцелярии управления
Руководитель
управления
3
Наименование процедур
(действий) и их описание
регистрирует
документы
направляет документы услугодателю
регистрирует документы
рассматривает документы
регистрирует заявку в журнале, проверяет соответствие требованиям, указанным в Правилах, при необходимости осуществляет выезд на место деятельности услугополучателя. В случае выявления несоответствия требованиям Правил, заявка возвращается услугополучателю с сопроводительным письмом с мотивированным обоснованием всех несоответствий
в случае соответствия критериям и требованиям, указанным в правилах составляет сводный акт, утвержденный сводный акт и электронную копию справки банка о наличии текущего счета и предоставляет в управление
регистрирует документы и сводный акт
рассматривает документы и сводный акт
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
выдает услугополучателю расписку о приеме документов либо
об отказе в приеме документов
предоставляет руководителю услугодателя
направляет документы исполнителю услугодателя
предоставляет руководителю управления
направляет исполнителю управления
5
Срок исполнения
не более
15 минут
(в течение 1 рабочего дня, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги)
не более
30 минут
не более
30 минут
в течение 5 рабочих дней
в течение
1 рабочего дня
не более
30 минут
не более
30 минут
продолжение таблицы
1
Номер процедуры (действия)
9
10
11
12
13
14
15
2
Наименование структурных подразделений
Исполнитель управления
Исполнитель услугодателя
Исполнитель
управления
Управление
Исполнитель управления
Услугодатель
Работник
Государственной корпорации
3
Наименование процедур
(действий) и их описание
регистрирует сводный акт
в журнале, рассматривает сводный акт на предмет наличия и полноты всех данных
повторно предоставляет исправленный и дополненный сводный акт в управление, в случае невозможности возвращает документы услугополучателю с письменным указанием причин возврата
в случае соответствия данных с учетом приоритетности направлений, хронологии поступления сводных актов, составляет сводный акт по области с указанием объемов причитающихся субсидий
подготавливает и
направляет платежные счета в территориальное подразделение казначейства для перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковский счет услугополучателя
подготавливает информацию по итогам рассмотрения заявок услугополучателей по направлениям на повышение продуктивности и качества продукции животноводства и направляет услугодателю
согласно информации по итогам рассмотрения заявок регистрирует и направляет в Государственную корпорацию уведомление о субсидировании
регистрирует и выдает услугополучателю либо его представителю уведомление о субсидировании
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
в случае несоответствия возвращает на доработку услугодателю
5
Срок исполнения
в течение
3 рабочих дней
в течение
2 рабочих дней
в течение
2 рабочих дней
в течение
1 рабочего дня
в течение 2 рабочих дней
в день получения информации
не более
15 минут
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
При обращении услугополучателя к услугодателю:
При обращении услугополучателя в Государственную корпорацию:
Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, в графической форме
продолжение таблицы
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, в графической форме
продолжение таблицы
Приложение 6 к регламенту государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
При обращении услугополучателя к услугодателю:
продолжение таблицы
При обращении услугополучателя в Государственную корпорацию:
продолжение таблицы
Условные обозначения:

7) басқарма көрсетілетін қызмет алушының банктік шотына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін төлем шоттарын дайындайды, қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне жолдайды және АТЖ арқылы көрсетілетін қызметті алушыға субсидиялау туралы хабарламаны жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);
8) басқарманың орындаушысы асыл тұқымды мал шаруашылығын дамыту бағыттары бойынша алынған субсидиялар туралы мәліметтерді көрсетілетін қызмет алушыға субсидиялар төленген күннен бастап АТЖ-не енгізеді (екі жұмыс күні ішінде).
Мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы осы регламенттің 5-қосымшасында келтірілген.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1- қосымша
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
1
2
3
4
5
6
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Басқарманың кеңсе қызметкері
Басқарма басшысы
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
өтінімді тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға өтінім көшірмесін береді
өтінімді қарайды
өтінімді журналға тіркейді, Қағидада белгіленген талаптарға сәйкестігін тексереді, қажеттілік туындағанда көрсетілетін қызмет алушының қызмет орнына барады.Қағиданың талаптарына сәйкес келмеген жағдайда өтінім сәйкессіздіктердің дәлелді негіздемесі бар ілеспе хатымен көрсетілетін қызметті алушыға қайтарылады
өтінім Қағиданың өлшемшарттары мен талаптарына сәйкес келген жағдайда жиынтық актіні қалыптастырады, бекітілген жиынтық акті мен ағымдағы банктегі есеп шоты туралы анықтаманың электрондық көшірмесін басқармаға жолдайды
құжаттар мен жиынтық актіні тіркейді
құжаттар мен жиынтық актіні
қарайды
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
өтінімді көрсетілетін қызметті берушінің басшысына
ұсынады
өтінімді көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдайды
басқарманың басшысына ұсынады
басқарманың орындаушысына жолдайды
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
5 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
30 минуттан аспайды
30 минуттан
аспайды
кестенің жалғасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
7
8
9
10
11
12
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Басқарманың орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Басқарманың орындаушысы
Басқарма
Басқарманың орындаушысы
Көрсетілетін қызметті беруші
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
жиынтық актілерді журналға тіркейді, жиынтық актіні барлық деректердің болуы және толықтығы тұрғысынан қарайды
түзетілген және толықтырылған жиынтық актіні басқармаға қайта ұсынады, мүмкін болмаған жағдайда, қайтарып беру себептерін жазбаша көрсете отырып, құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады
деректер
сәйкес келген жағдайда бағыттардың басымдығын, жиынтық актілердің келіп түсу хронологиясын сақтай отырып, тиесілі субсидияның көлемін көрсете отырып облыс бойынша жиынтық актіні қалыптастырады
көрсетілетін қызметті алушының банктік есепшотына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін төлем шоттарын дайындайды және қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне жолдайды
мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға арналған бағыттар бойынша көрсетілетін қызметті алушылардың өтінімдерін қарастыру қорытындылары жөніндегі ақпаратты дайындайды және көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды
өтінімдерді қарау қорытындылары жөніндегі ақпаратқа сәйкес көрсетілетін қызметті алушыға субсидиялау туралы хабарламаны береді
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
сәйкессіздік анықталған жағдайда көрсетілетін қызметті берушіге пысықтауға қайтарады
5
Орындалу мерзімі
3 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
ақпарат алған күні
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
8
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Мемлекеттік корпорация
қызметкері
Мемлекеттік корпорацияның
жинақтау бөлімінің қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Басқарманың кеңсе қызметкері
Басқарма басшысы
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
құжаттарды
тіркейді
құжаттарды көрсетілетін қызметті
берушіге
жолдайды
құжаттарды тіркейді
құжаттарды қарайды
өтінімді журналға тіркейді, Қағидада белгіленген талаптарға сәйкестігін тексереді, қажеттілік туындағанда көрсетілетін қызмет алушының қызмет орнына барады.Қағиданың талаптарына сәйкес келмеген жағдайда өтінім сәйкессіздіктердің дәлелді негіздемесі бар ілеспе хатымен көрсетілетін қызметті алушыға қайтарылады
өтінім Қағиданың өлшемшарттары мен талаптарына сәйкес келген жағдайда жиынтық актіні қалыптастырады, бекітілген жиынтық акті мен ағымдағы банктегі есеп шоты туралы анықтаманың электрондық көшірмесін басқармаға жолдайды
құжаттарды және жиынтық актіні тіркейді
құжаттарды және жиынтық актіні
қарайды
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
көрсетілетін қызметті алушыға құжаттардың қабылданғаны туралы немесе құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді
көрсетілетін қызметті берушінің басшысына
ұсынады
құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің орындаушы-сына жолдайды
басқарманың басшысына ұсынады
басқарманың орындаушы-сына жолдайды
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
(1 жұмыс күні ішінде, құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді)
30 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
5 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
30 минуттан аспайды
30 минуттан
аспайды
кестенің жалғасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
9
10
11
12
13
14
15
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Басқарманың орындаушысы
Көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы
Басқарманың орындаушысы
Басқарма
Басқарманың орындаушысы
Көрсетілетін қызметті беруші
Мемлекеттік корпорация қызметкері
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
жиынтық актіні журналға тіркейді, жиынтық актіні барлық деректердің болуы тұрғысынан қарайды
түзетілген және толықтырыл-ған жиынтық актіні басқармаға қайта ұсынады, мүмкін болмаған жағдайда қайтарып беру себептерін жазбаша көрсете отырып, құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады
деректер
сәйкес келген жағдайда бағыттардың басымдығын, жиынтық актілердің келіп түсу хронологиясын сақтай отырып, тиесілі субсидиялардың көлемін көрсете отырып облыс бойынша жиынтық актіні қалыптастырады
көрсетілетін қызметті алушының банктік есепшотына тиесілі бюджеттік субсидияларды аудару үшін төлем шоттарын дайындайды және қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне жолдайды
мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға арналған бағыттар бойынша көрсетілетін қызметті алушылардың өтінімдерін қарастыру қорытындылары жөніндегі ақпаратты дайындайды және көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды
өтінімдерді қарау қорытындылары жөніндегі ақпаратқа сәйкес субсидиялау туралы хабарламаны
тіркейді және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды
субсидиялау туралы хабарламаны тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
сәйкессіздік анықталған жағдайда көрсетілетін қызметті берушіге пысықтауға қайтарады
5
Орындалу мерзімі
3 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
ақпарат алған күні
15 минуттан аспайды
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде:
Көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде:
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4–қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
кестенің жалғасы
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5–қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған графикалық нысандағы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
кестенің жалғасы
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 6-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде:
кестенің жалғасы
Көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде:
кестенің жалғасы
Шартты белгілемелер: