О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2016 года №70 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 ноября 2017 года № 143. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 5 декабря 2017 года № 6056. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 70 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5688, опубликовано в газете "Қазалы" от 17 января 2017 года №4, от 28 января №7 и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 6 марта 2017 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12833478,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1190839 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17185 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11583204,2 тысяч тенге;
2) затраты – 13014733 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 254552 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 323332 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 68780 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –4339 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4339 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -440145,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 440145,8 тысяч тенге.
пункт 3:
подпункты 3), 4), 5) изложить в следующей новой редакции:
"3) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства 53292 тысяч тенге;";
"4) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" 17108,8 тысяч тенге;";
"5) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы 13898 тысяч тенге;";
"исключить подпункт первый пункта 3;";
пункт 4:
подпункты 6), 9), 10), 12) изложить в следующей новой редакции:

2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы №70 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 143 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 желтоқсанда № 6056 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 70 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5688 нөмерімен тіркелген, "Қазалы" газетінің 2017 жылғы 17 қаңтардағы №4, 28 қаңтардағы №7 сандарында және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 6 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12833478,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1190839 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17185 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11583204,2 мың теңге;
2) шығындар – 13014733 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 254552 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 323332 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68780 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4339 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 4339 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -440145,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 440145,8 мың теңге.
3-тармақ:
3), 4), 5) тармақшалары мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"3) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға 53292 мың теңге;";
"4) "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге 17108,8 мың теңге;";
"5) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 13898 мың теңге;";
"3 тармақтың бірінші тармақшасы алынып тасталсын;";
4-тармақ:
6), 9), 10), 12) тармақшалары мынадай жаңа редакцияда жазылсын:

"6) на оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию 173 тысяч тенге;";
"9) на подготовку документации объектов водного хозяйства 98509,3 тысяч тенге;";
"10) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 375893 тысяч тенге;";
"12) на благоустройство 34530 тысяч тенге;";
пункт 5:
подпункт 1) изложить в следующей новой редакции:
"1) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 363043 тысяч тенге;";
пункт 6:
подпункты 5), 6) изложить в следующей новой редакции:
"5) на развитие социальных объектов 45380,1 тысяч тенге;";
"6) на строительство скотомогильников 20029,4 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 7-3 нового содержания:

"6) гемобластозадар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге 173 мың теңге;";
"9) су шаруашылығы нысандарын құжаттандыруды дайындауға 98509,3 мың теңге;";
10) көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге 375893 мың теңге;";
"12) абаттандыруға 34530 мың теңге;";
5 тармақ:
1) тармақшасы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға 363043 мың теңге;";
6 тармақ:
5), 6) тармақшалары мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"5) әлеуметтік нысандарды дамытуға 45380,1 мың теңге;";
"6) мал көміндісінің құрылысына 20029,4 мың теңге;";
жаңа мазмұндағы 7-3 тармақпен толықтырылсын:

"7-3. В связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения" возвратить с бюджета района в областной бюджет 31225 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.

"7-3. Аудан бюджетінен "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға байланысты 31225 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылсын.";
аталған шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2017 года и подлежит офицальному опубликованию.
Председатель внеочередной XVIII
сессии районного маслихата
А. Орымбаев
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков
Приложение 1 к решению ХVІІІ сессии Казалинского районного маслихата от "29" ноября 2017 года № 143
Приложение 1 к решению X сессии Казалинского районного маслихата от "26" декабря 2016 года № 70
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХVІІІ сессиясының төрағасы:
А.Орымбаев
Аудандық мәслихат хатшысы: К.Назымбеков
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы "29" қарашадағы XVІІІ сессиясының № 143 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы "26" желтоқсандағы X сессиясының № 70 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

149537
003
Капитальные расходы государственного органа
22882
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
648404
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
516294
022
Капитальные расходы государственного органа
112014
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20096
452
Отдел финансов района (города областного значения)
38163
1
257
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29217
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
268
018
Капитальные расходы государственного органа
8678
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27399
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
27334
004
Капитальные расходы государственного органа
65
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26206
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26206
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
20894
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16134
003
Капитальные расходы государственного органа
4760
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
82774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
79770
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3004
2
Оборона
3998
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2610
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2610
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1388
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1388
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

149537
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
22882
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
648404
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
516294
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
112014
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20096
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
38163
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29217
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
268
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8678
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27399
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27334
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
65
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26206
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26206
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
20894
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16134
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4760
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
82774
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79770
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3004
2
Қорғаныс
3998
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2610
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2610
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1388
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1388
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

464
Отдел образования района (города областного значения)
13960
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13960
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
106164,8
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
84271
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
21893,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
35774
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35774
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
406082
004
Программа занятости
134073
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
79
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33384
007
Оказание жилищной помощи
10624
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
490
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4063
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
102413
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52743
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35945
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32268
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1362,7
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1362,7
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
16714,5
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1379,3
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13960
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13960
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
106164,8
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
84271
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
21893,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
35774
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
35774
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
406082
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
134073
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
79
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33384
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
10624
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
490
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4063
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
102413
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52743
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35945
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32268
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1362,7
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1362,7
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
16714,5
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1379,3
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру