О переимененовании улиц
Решение акима поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 06 января 2017 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 февраля 2017 года № 5725
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 13 апреля 2016 года № 2 аким поселка Айтеке би РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы поселка Айтеке би Казалинского района:
1) улицу № 1 "4 квартал" именем "Рахманберді Сабырбаев"
2) улицу № 3 "ПМС-244" именем "Қани Медетбаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Испольняющий обьязанности
акима поселка Айтеке би К. Иманбаев

Көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2017 жылғы 06 қаңтардағы № 12 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 ақпанда № 5725 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 2 қорытындысына сәйкес Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы Әйтеке би кентінің мына көшелері:
1) "4 квартал" № 1 көшесі "Рахманберді Сабырбаев" есімімен;
2) "ПМС-244" № 3 көшесі "Қани Медетбаев" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би кенті әкімінің
міндетін атқарушы К. Иманбаев