О присвоении наименовании улиц
Решение акима поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 18 сентября 2017 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 октября 2017 года № 5990
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 26 апреля 2017 года № 1 акима поселка Айтеке би Казалинского района РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Айтеке би Казалинского района:
1) новой улице № 1 имя "Агайынды Талканбаевтар";
2) безымянной улице имя "Канагат Ерниязов";
3) безымянной улице имя "Магзаман аулие";
4) безымянной улице квартала №2 имя "Матыгулулы Нурбай би";
5) безымянной улице микрорайона "Казалы" имя "Тураш Сегизов";
6) новой улице №1 квартала №1 имя "Тенел Жумабаев";
7) новой улице микрорайона "Казалы" имя "Рахмет Утегенов";
8) улице "Жилдом райбольница" имя "Махамбет Ауезов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности
акима поселка Айтеке би
Абиев А.

Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2017 жылғы 18 қыркүйектегі № 360 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қазанда № 5990 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 26 сәуірдегі №1 қорытындысына сәйкес Қазалы ауданы Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы Әйтеке би кентінің келесі көшелеріне:
1) №1жаңа көшеге "Ағайынды Талқанбаевтар" есімі;
2) атауы жоқ көшеге "Қанағат Ерниязов" есімі;
3) атауы жоқ көшеге "Мағзаман әулие" есімі;
4) №2 кварталындағы атауы жоқ көшеге "Матығұлұлы Нұрбай би" есімі;
5) "Қазалы" шағын ауданындағы жаңа көшеге "Тұраш Сегізов" есімі;
6) №1 кварталындағы №1 жаңа көшеге "Теңел Жұмабаев" есімі;
7) "Қазалы" шағын ауданындағы жаңа көшеге "Рахмет Өтегенов" есімі;
8) "Жилдом райбольница" көшесіне "Махамбет Әуезов" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би кенті әкімінің
уақытша міндетін атқарушы
А. Абиев