Об установлении квоты рабочих мест на 2017 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 5 сентября 2017 года № 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 сентября 2017 года № 5961. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О занятости населения” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2017 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қыркүйектегі № 188 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 қыркүйекте № 5961 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере одного процента на 2017 год согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

1. 2017 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.