О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года №79 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 8 декабря 2017 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 декабря 2017 года № 6077. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 79 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5684, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 февраля 2017 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 1) доходы – 7054946,6 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 4678853,7 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 12546 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 19880 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2343666,9 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 2) затраты – 7898651,1 тысяч тенге ";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 3) чистое бюджетное кредитование – 203853 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 253469 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49616 тысяч тенге ";
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 4) сальдо от операций с финансовыми активами – 6005 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 6005 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 ";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 5) дефицит бюджета – - 1053562,5 тысяч тенге ";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 6) финансирование дефицита бюджета –1053562,5 тысяч тенге;
поступление займов -251859 тысяч тенге;
погашение займов – 49616 тысяч тенге;

"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №79 шешіміне өзгерістер
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 148 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 желтоқсанда № 6077 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 79 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 5684 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 23 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 1) кірістер – 7054946,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4678853,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12546 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19880 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2343666,9 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 2) шығындар – 7898651,1 мың теңге ";
1–тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 3) таза бюджеттік кредиттеу – 203853 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 253469 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49616 мың теңге ";
1–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 6005 мың теңге";
қаржы активтерін сатып алу – 6005 мың теңге ";
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 5) бюджет тапшылығы – - 1053562,5 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1053562,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 251859 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49616 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 851319,5 тысяч тенге ".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
16 сессии районного маслихата:
Ж.Налибаева
Секретарь районного маслихата: Е.Ажикенов

бюджет қаражатының пайдаланылатын калдықтары – 851319,5 мың теңге ".
Аталған шешімнің 1– қосымшасы осы шешімнің 1– қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Аталған шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 16 сессиясының төрағасы:
Ж.Налибаева
Аудандық мәслихат хатшысы: Е.Әжікенов