О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2017 году
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 25 января 2017 года № 1007. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 февраля 2017 года № 5713. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунального государственного учреждения "Шиелийский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" единым организатором государственных закупок для заказчиков.

2017 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 1007 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 ақпанда № 5713 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабының 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы болып "Шиелі аудандық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі айқындалсын.

2. Определить товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению.
3. Руководителю коммунального государственного учреждения "Шиелийский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.

2. Қосымшаға сәйкес мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыруды және өткiзудi мемлекеттік сатып алудың бiрыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетiлетiн қызметтер айқындалсын.
3. "Шиелі аудандық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Шиелийского района К. Сарсенбаев
Приложение к постановлению
акимата Шиелийского района
от "25" января 2017 года № 1007
Товары, работы, услуги, организация и проведение государственных закупок, которых выполняются единым организатором государственных закупок
№ п/п
Наименование
1.
Товары
1.1.
Топливо (дизель) (при сумме, выделенной для их приобретения, от 4000 (четырехтысячократного)размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)
1.2.
Топливо (уголь) (при сумме, выделенной для их приобретения, от 4000 (четырехтысячократного)размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)
2.
Работы:
2.1.
Работа по капитальному ремонту проводимое на социальные объекты
2.2.
Работа по капитальному ремонту проводимое на административные объекты
3.
Услуги:
3.1.
Техническая поддержка лицензионного програмного обеспечния продукта (при сумме, выделенной для их приобретения, от 4000 (четырехтысячократного) до 20 000 (двадцатитысячикратного) размера месячного расчетного показателя, установленного на соответствующий финансовый год законом о республиканском бюджете)

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев
Шиелі ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "25" қаңтардағы
№ 1007 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер
№ р/р
Атауы
1.
Тауарлар:
1.1.
Отын (дизель) (оларды алуға бөлінген сома тиісті қаржы жылына республикалық бюджет туралы заңмен белгіленген 4 000 мыңнан (төрт мың) асатын айлық есептік көрсеткіш болған жағдайда)
1.2.
Отын (көмір) (оларды алуға бөлінген сома тиісті қаржы жылына республикалық бюджет туралы заңмен белгіленген 4 000 мыңнан (төрт мың) асатын айлық есептік көрсеткіш болған жағдайда)
2.
Жұмыстар:
2.1.
Әлеуметтік нысандардарға жүргізілетін күрделі жөндеу жұмыстары
2.2.
Әкімшілік ғимараттарға жүргізілетін күрделі жөндеу жұмыстары
3.
Қызметтер:
3.1.
Лицензияланған бағдарламалық өнімді қамтамасыз етуді техникалық қолдау (оларды алуға бөлінген сома тиісті қаржы жылына республикалық бюджет туралы заңмен белгіленген 4 000 мыңнан (төрт мың) 20 000 мыңға (жиырма мың) дейінгі айлық есептік көрсеткіш болған жағдайда)