Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бейнеускому району
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 7 марта 2017 года № 10/84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 7 апреля 2017 года № 3326. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 октября 2022 года № 25/235.
Сноска. Утратило силу решением Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26.10.2022 № 25/235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года №145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистарции нормативных правовых актов за №10030), Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бейнеускому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бейнеуского районного маслихата (Б.Туйешиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
Секретарь районного
маслихата А.Улукбанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исплняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Бейнеуского
районного отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Т.Нурмаганбетов
"7" март 2017 год
Приложение
к решению Бейнеуского районного маслихата от 7 марта 2017 года №10/84
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бейнеускому району

Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 10/84 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 3326 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 26 қазан 2022 жылғы № 25/235 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 26.10.2022 № 25/235 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы №145 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №10030 болып тіркелген) сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Бейнеу аудандық мәслихатының аппарат басшысы (Б.Түйешиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Аудандық мәслихат
хатшысы А.Ұлұқбанов
"КЕЛІСІЛДІ":
"Бейнеу аудандық тұрғын үй- коммуналдық
шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
Т.Нұрмағанбетов
"7" наурыз 2017 жыл
Бейнеу аудандық мәслихатының
2017 жылғы 7 наурыздағы
№ 10/84 шешіміне қосымша
Бейнеу ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары

1 м2 общей площади
0,4
32.
Юридические организации, организующие массовые мероприятия на территории района
1000 участников
1,06
33.
Садоводческие кооперативы
1 участок
-
Нормы образования ТБО не установлены, так как торговля с машин осуществляется на территории рынков, которые на договорной основе сами осуществляют вывоз ТБО посредством спецорганизаций.
Нормы образования ТБО не установлены, так как по сведениям организации осуществляющих вывоз ТБО данные объекты расположены на территории Бейнеуского района.
Расшифровка аббревиатуры:
ТБО - твердый бытовой отход;
АЗС - автозаправочная станция;
м2 - квадратный метр;
м3 - кубический метр.

Жалпы алаңы 1 м2
0,4
32.
Ауданның аумағында жаппай іс-шаралар ұйымдастыратын заңды ұйымдар
1000 қатысушы
1,06
33.
Бау-бақша кооперативтері
1 учаске
-
ҚТҚ түзілу нормасы белгіленбеген, себебі ҚТҚ тасымалдауды келісім шарт негізінде арнайы ұйымдар арқылы көліктермен сауда базар аумағында өздері жүзеге асырады.
ҚТҚ түзілу нормасы белгіленбеген, себебі ҚТҚ тасымалдауды жүзеге асыратын ұйымдардың мәліметі бойынша аталған нысандар Бейнеу ауданында орналасқан.
Аббреавиатураның ажыратып жазылуы:
ҚТҚ - қатты тұрмыстық қалдық;
АЖС – автокөліктерге жанармай құю станциясы;
м2 - шаршы метр;
м3 - текше метр.