О внесении изменений в решение Мунайлинского районного маслихата от 6 мая 2014 года №21/244 "Об определении размера и порядка Оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Мунайлинском районе"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12 мая 2017 года № 9/148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 июня 2017 года № 3365
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 76 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года №2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" и от 26 июня 2012 года № 856 "Об утверждении Правил постановки на учет граждан Республики Казахстан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" и на основании представления департамента юстиции Мангистауской области от 10 марта 2017 года №10-15-1533, Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мунайлинского районного маслихата от 6 мая 2014 года № 21/244 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Мунайлинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2431, опубликовано в газете "Мұнайлы" 6 июня 2014 года №34-35 (412-413) и в информационно-правовой системе "Әділет" 6 июня 2014 года) следующие изменения:
в размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Мунайлинском районе:
в пункте 7:
подпункт 1) изложить в новой редакции следующего содержания:
"1) документ, удостоверяющий личность заявителя (представляется для идентификации личности услугополучателя);";
подпункт 3) изложить в новой редакции следующего содержания:
"3) адресную справку либо справку сельских акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя;".
2. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (А.Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

Мұнайлы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы №21/244 "Мұнайлы ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 мамырдағы № 9/148 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 маусымда № 3365 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 76 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 және "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке қою қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 26 маусымдағы № 856 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2017 жылғы 10 наурыздағы № 10-15-1533 ұсынысының негізінде, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұнайлы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы № 21/244 "Мұнайлы ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2431 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымда №34-35 (412-413) "Мұнайлы" газетінде және 2014 жылғы 6 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Мұнайлы ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері және тәртібінде:
7 тармақта:
1) тармақша келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1) өтініш берушінің жеке басын куәландыратын құжат (көрсетілетін қызметті алушының жеке басын сәйкестендіру үшін ұсынылады);";
3) тармақша келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"3) мекенжай анықтамасы не өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жерi бойынша тiркелгенiн растайтын ауыл әкiмдерінiң анықтамасы;".
2. Мұнайлы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мунайлинского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, по депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии Конысбаева Г).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ю.Нокеров
Временно исполняющий
обязанности секретаря маслихата К.Ильясов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел занятости и
социальных программ"
Акниязова.Г
15 мая 2017 год
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов"
Кошекбаева.А
15 мая 2017 год

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Қонысбаева).
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ю.Нокеров
Мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы Қ.Ильясов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г. Ақниязова
15 мамыр 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
А.Көшекбаева
15 мамыр 2017 жыл