Атамекен ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 11 маусымдағы №199 "Атамекен селолық округіне қарасты тұрғын үй массивтері көшелеріне ат қою және бұрынғы атауларын өзгерту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Атамекен ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 24 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 ақпанда № 3275 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып облыстық ономастика комиссиясының 2009 жылғы 29 сәуіріндегі қорытындысы негізінде, Атамекен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атамекен ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 11 маусымдағы №199 "Атамекен селолық округіне қарасты тұрғын үй массивтері көшелеріне ат қою және бұрынғы атауларын өзгерту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11-7-55 болып тіркелген, 2009 жылғы 31 шілдедегі №30(86) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Атамекен ауылдық округіне қарасты тұрғын үй массивтері көшелеріне ат қою және атауларын өзгерту туралы";
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 1-қосымшаға сәйкес Атамекен ауылдық округіне қарасты тұрғын үй массивіндегі атаулары жоқ көшелерге атаулар қойылсын.
2. 2-қосымшаға сәйкес Атамекен ауылдық округіне қарасты тұрғын үй массивтері көшелерінің аттары өзгертілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Атамекен ауылдық округіне қарасты тұрғын үй массивіндегі атаулары жоқ көшелердің атаулары";
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасының тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Атамекен ауылдық округіне қарасты тұрғын үй массивтері көшелерінің атаулары".
2. Атамекен ауылдық округі әкімінің орынбасары (Н. Уазиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М.Қалжанов

О внесении изменений в решение акима сельского округа Атамекен от 11 июня 2009 года №199 "Атамекен селолық округіне қарасты тұрғын үй массивтері көшелеріне ат қою және бұрынғы атауларын өзгерту туралы"
Решение акима сельского округа Атамекен Мунайлинского района Мангистауской области от 25 января 2017 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 февраля 2017 года № 3275
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и с учетом мнения населения соответствующей территории на основании заключения областной ономастической комиссии от 29 апреля 2009 года, аким сельского округа Атамекен РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима сельского округа Атамекен от 11 июня 2009 года №199 "Атамекен селолық округіне қарасты тұрғын үй массивтері көшелеріне ат қою және бұрынғы атауларын өзгерту туралы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №11-7-55, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 31 июля 2009 года №30(86)) следующие изменения:
в заголовок, в пункты 1, 2 указанного решения и в приложения 1, 2 к указанному решению на государственном языке внесены изменения.
2. Заместителью акима сельского округа Атамекен (Уазирову Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Калжанов