Об установлении зоны санитарной охраны хозяйственно - питьевого водозабора на участке скважины № 7/16 в Костанайском районе
Постановление акимата Костанайской области от 20 января 2017 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 февраля 2017 года № 6844. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зону санитарной охраны хозяйственно–питьевого водозабора на участке скважины № 7/16 в Костанайском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
________________Г. Оспанбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Костанайской области
Комитета по защите прав
потребителей Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан"
_______________ В. Нечитайло
Приложение
к постановлению акимата
от 20 января 2017 года № 28
Зона санитарной охраны хозяйственно – питьевого водозабора на участке скважины № 7/16 в Костанайском районе
Наименование источника водозабора
Размеры зоны санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважина № 7/16
Длина – 112 метров северная сторона
Длина – 100 метров южная сторона
Ширина – 85 метров западная сторона
Ширина – 38 метров восточная сторона
0,59 гектара
Длина – 112 метров северная сторона
Длина – 100 метров южная сторона
Ширина – 85 метров западная сторона
Ширина – 38 метров восточная сторона
0,59 гектара
Ширина – 1 метр
Длина – 2000 метров
0,2 гектара
Примечание: граница зоны санитарной охраны отражена в картографическом материале проекта зоны санитарной охраны водозабора для водоснабжения товарищества с ограниченной ответственностью "Роса-2014" "Санитарно-гидрогеологическое обоснование зоны санитарной охраны водозаборной скважины № 7/16 в Костанайском районе Костанайской области" (заказчик – товарищество с ограниченной ответственностью "Роса-2014").

Қостанай ауданындағы № 7/16 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 28 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 ақпанда № 6844 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қостанай ауданындағы № 7/16 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі Тобыл-
Торғай бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_______________Г. Оспанбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау комитетінің Қостанай
облысы тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ В. Нечитайло
Әкімдіктің
2017 жылғы 20 қаңтардағы
№ 28 қаулысына қосымша
Қостанай ауданындағы № 7/16 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағы
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймағының мөлшерлері
I-белдеу
II-белдеу
III-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 7/16 ұңғыма
Ұзындығы – 112 метр солтүстік жағы
Ұзындығы – 100 метр оңтүстік жағы
Ені – 85 метр батыс жағы
Ені – 38 метр шығыс жағы
0,59 гектар
Ұзындығы – 112 метр солтүстік жағы
Ұзындығы – 100 метр оңтүстік жағы
Ені – 85 метр батыс жағы
Ені – 38 метр шығыс жағы
0,59 гектар
Ені – 1 метр
Ұзындығы – 2000 метр
0,2 гектар
Ескерту: санитарлық қорғау аймағының шекарасы "Қостанай облысы Қостанай ауданындағы № 7/16 су тарту ұңғымасының санитарлық қорғау аймағының санитарлық-гидрогеологиялық негіздемесінің" "Роса-2014" жауапкершілігі шектеулі серіктестігін сумен жабдықтау үшін санитарлық қорғау аймағы жобасының картографиялық материалында көрсетілген (тапсырыс беруші – "Роса-2014" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).