О переименовании составных частей города Костанай
Постановление акимата Костанайской области от 10 февраля 2017 года № 2 и решение маслихата Костанайской области от 10 февраля 2017 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 марта 2017 года № 6890
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 20 декабря 2016 года, акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Герцена города Костанай на проспект Кобыланды батыра.
2. Переименовать улицу Тарана города Костанай на улицу Тәуелсіздік.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Председатель сессии, секретарь Костанайского
областного маслихата С. Ещанов

Қостанай қаласы құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 2 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 116 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 6890 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай қаласының Герцен көшесі Қобыланды батыр даңғылы деп қайта аталсын.
2. Қостанай қаласының Таран көшесі Тәуелсіздік көшесі деп қайта аталсын.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Сессия төрағасы,
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Ещанов