О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Житикаринского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 мая 2017 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 мая 2017 года № 7051
В соответствии со статьями 104, 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Житикаринского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6775, опубликовано 19 января 2017 года в газете "Авангард") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 3667858,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1822552 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6011 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 70732 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1768563,9 тысячи тенге;
2) затраты – 3829866,3тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64200,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 277140 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 212939,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -226208,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226208,2 тысяч тенге.
в пункте 5 подпункт 16) исключить;
дополнить подпунктом 19) следующего содержания:
"19) 3358 тысяч тенге - на приобретение и монтаж оборудования системы электронной очереди в центрах занятости населения.";
в пункте 6 подпункт 5) изложить в новой редакции:
"5) 15296 тысяч тенге - на развитие рынка труда;";
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Е. Колядина
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
А. Кабиев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Житикаринского района"
_____________ Г. Баймухамбетова
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 мая 2017 года № 117
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря2016 года № 76
Бюджет Житикаринского района на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Жітіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 117 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 мамырда № 7051 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106 және 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Жітіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6775 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Авангард" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 3667858,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1822552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6011 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 70732 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1768563,9 мың теңге;
2) шығындар – 3829866,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 64200,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 277140 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 212939,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -226208,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226208,2 мың теңге.
5-тармақтағы 16) тармақша алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 19) тармақшамен толықтырылсын:
"19) халықты жұмыспен қамту орталықтарындағы электрондық кезек жүйесінің жабдығын сатып алуға және монтаждауға – 3358 мың теңге.";
6-тармақтағы 5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"5) еңбек нарығын дамытуға – 15296 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төраймы Е. Колядина
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Кабиев
КЕЛІСІЛДІ
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ Г. Баймухамбетова
Мәслихаттың
2017 жылғы 5 мамырдағы
№ 117 шешіміне1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 76 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер