О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Житикаринского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 ноября 2017 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2017 года № 7368
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Житикаринского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6775, опубликовано 12 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 3800793,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1956136 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12674 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10485 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1821498,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3962800,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -79798,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 246630 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 326428,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -82208,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82208,5 тысяч тенге.
в пункте 5 подпункты 2), 3), 11), 13), 14), 15) и 27) изложить в новой редакции:
"2) 2054,5 тысячи тенге – на доучивание направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости 2020;
3) 2232,7 тысячи тенге – на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов;";
"11) 3105 тысяч тенге – на разработку землеустроительной документации, топографирование и устройство ограждений почвенных очагов сибиреязвенных захоронений;";
"13) 3249 тысяч тенге – на реконструкцию внутримикрорайонных кабельных линий КЛ-10 кВ между ТП-10/0,4 кВ 5, 5в, 6 микрорайонов города Житикары;
14) 3025 тысяч тенге – на реконструкцию внутримикрорайонных кабельных линий КЛ-10 кВ между ТП-10/0,4 кВ 2, 4, 7 микрорайонов города Житикары;
15) 24104 тысячи тенге – на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;";

Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Жітіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 159 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 7368 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Жітіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6775 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер –3800793,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша –1956136 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –12674 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша -10485 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша –1821498,2 мың теңге;
2) шығындар – 3962800,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -79798,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 246630 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 326428,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -82208,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 82208,5 мың теңге.
5-тармақтың 2), 3), 11), 13), 14), 15) және 27) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) 2016 жылы Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша кәсіби даярлауға бағытталған оқуын аяқтауға - 2054,5 мың теңге;
3) қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге – 2232,7 мың теңге;
"11) жерге орналастыру құжаттамасын әзірлеуге, топографиялауға және сібір көмінділерінің топырақты ошақтарының қоршауларын орнатуға – 3105 мың теңге;";
"13) Жітіқара қаласының 5, 5в, 6-шағын аудандарындағы 10/0,4-ТҚС кВ арасындағы шағын аудандар ішіндегі 10-КЖ кВ кабель желілерін реконструкциялауға – 3249 мың теңге;
14) Жітіқара қаласының 2, 4, 7-шағын аудандарындағы 10/0,4-ТҚС кВ арасындағы шағын аудандар ішіндегі 10-КЖ кВ кабель желілерін реконструкциялауға – 3025 мың теңге;
15) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде, мобильді орталықтардағы оқуды қоса алғанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 24104 мың теңге;

"27) 500,0 тысяч тенге – на капитальный ремонт затворов плотин Верхне-Шортандинского и Нижне-Шортандинского водохранилищ".".
в пункте 5 подпункт 5) исключить;
в пункте 6 подпункты 1), 2), 3), 4) и 5) изложить в новой редакции:
"1) 157,7 тысяч тенге – на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
2) 1275,6 тысяч тенге – на доплату учителям за замещение на период обучения основного работника;
3) 2884 тысячи тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
4) 10528,4 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечение прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
5) 14382 тысячи тенге – на развитие рынка труда.".
в пункте 7-1 подпункты 1) и 2) изложить в новой редакции:
"1) 148618 тысяч тенге – на реконструкцию магистральной тепловой сети по улице Уалиханова от ТК-10а до ТК-14, Д530, города Житикары Костанайской области;
2) 98012 тысяч тенге – на реконструкцию магистральной тепловой сети по улице Ленина от ТК-17 до ТК-23, Д 325 мм, города Житикары Костанайской области.".
приложения 1, 2 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь Житикаринского районного маслихата
А. Кабиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Житикаринского района"
_______________ Г. Баймухамбетова
30 ноября 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 30 ноября 2017 года
№ 159
Приложение 1
к решению маслихата

"27) Жоғарғы – Шортанды және Төменгі – Шортанды су қоймалары бөгеттерінің қақпаларын күрделі жөндеуге – 500,0 мың теңге".".
5-тармақтың 5) тармақшасы алынып тасталсын;
6-тармақтың 1), 2), 3), 4) және 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 157,7 мың теңге;
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 1275,6 мың теңге;
3) "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге – 2884 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 10528,4 мың теңге;
5) еңбек нарығын дамытуға – 14382 мың теңге.".
7-1-тармақтың 1) және 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Қостанай облысы Жітіқара қаласындағы 10а-ЖК-дан 14-ЖК-ға дейін, Д 530 Уәлиханов көшесі бойындағы магистральдық жылу желісін реконструкциялауға – 148618 мың теңге;
2) Қостанай облысы Жітіқара қаласындағы 17-ЖК-дан 23-ЖК-ға дейін, Д-325 мм Ленин көшесі бойындағы магистральдық жылу желісін реконструкциялауға– 98012 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы,
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Г. Баймухамбетова
2017 жылғы 30 қараша
Мәслихаттың
2017 жылғы 30 қарашадағы
№ 159 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың