Об образовании избирательных участков на территории Карасуского района
Решение акима Карасуского района Костанайской области от 25 августа 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 октября 2017 года № 7243. Утратило силу решением акима Карасуского района Костанайской области от 12 октября 2018 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Карасуского района Костанайской области от 12.10.2018 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с районной избирательной комиссией РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Карасуского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима от 11 августа 2015 года № 7 "Об образовании избирательных участков в Карасуском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5881, опубликовано 23 сентября 2015 года в газете "Қарасу өңірі").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Карасуского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
В. Ионенко
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Карасуской районной территориальной
избирательной комиссии
_______________ Р. Тулегенова
25 августа 2017 года
Приложение
к решению акима
от 25 августа 2017 года
№ 2
Избирательные участки на территории Карасуского района
1. Избирательный участок №477, в границах села Жамбыл.
2. Избирательный участок №478, в границах села Тюнтюгур.
3. Избирательный участок №479, в границах села Павловское.
4. Избирательный участок №480, в границах села Комсомольское.
5. Избирательный участок №482, в границах села Жумагул.
6. Избирательный участок №483, в границах села Жалгыскан.
7. Избирательный участок №484, в границах села Майское.
8. Избирательный участок №485, в границах села Новоселовка.
9. Избирательный участок №486, в границах села Новопавловка.
10. Избирательный участок №487, в границах села Ленино.
11. Избирательный участок №488, в границах села Белозерка.
12. Избирательный участок №489, в границах села Зеленовка.
13. Избирательный участок №490, в границах села Маршановка.
14. Избирательный участок №491, в границах села Тучковка.
15. Избирательный участок №492, в границах села Черняевка.
16. Избирательный участок №493, в границах села Степное.

Қарасу ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің 2017 жылғы 25 тамыздағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қазанда № 7243 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің 2018 жылғы 12 қазандағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің 12.10.2018 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабы 1-тармағына сәйкес, аудандық сайлау комиссиясымен келісе отыра ШЕШТІМ:
1. Қарасу ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Әкімінің 2015 жылғы 11 тамыздағы №7 "Қарасу ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5881 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 23 қыркүйекте "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
В. Ионенко
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарасу аудандық аумақтық
сайлау комиссияның төрайымы
_______________ Р. Төлегенова
2017 жылғы 25 тамыз
Әкімнің
2017 жылғы 25 тамыздағы
№ 2 шешіміне қосымша
Қарасу ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 477 сайлау учаскесі, Жамбыл ауылының шекараларында.
2. № 478 сайлау учаскесі, Тімтіуір ауылының шекараларында.
3. № 479 сайлау учаскесі, Павловское ауылының шекараларында.
4. № 480 сайлау учаскесі, Комсомольское ауылының шекараларында.
5. № 482 сайлау учаскесі, Жұмағұл ауылының шекараларында.
6. № 483 сайлау учаскесі, Жалғызхан ауылының шекараларында.
7. № 484 сайлау учаскесі, Майское ауылының шекараларында.
8. № 485 сайлау учаскесі, Новоселовка ауылының шекараларында.
9. № 486 сайлау учаскесі, Новопавловка ауылының шекараларында.
10. № 487 сайлау учаскесі, Ленино ауылының шекараларында.
11. № 488 сайлау учаскесі, Белозерка ауылының шекараларында.
12. № 489 сайлау учаскесі, Зеленовка ауылының шекараларында.
13. № 490 сайлау учаскесі, Маршановка ауылының шекараларында.
14. № 491 сайлау учаскесі, Тучковка ауылының шекараларында.
15. № 492 сайлау учаскесі, Черняевка ауылының шекараларында.
16. № 493 сайлау учаскесі, Степное ауылының шекараларында.

17. Избирательный участок №494, в границах села Люблинка.
18. Избирательный участок №496, в границах села Корниловка.
19. Избирательный участок №498, в границах села Симферополь.
20. Избирательный участок №499, в границах села Амангельды.
21. Избирательный участок №500, в границах села Койбагар.
22. Избирательный участок №501, в границах села Целинное.
23. Избирательный участок №502, в границах села Карамырза.
24. Избирательный участок №503, в границах села Кошевое.
25. Избирательный участок №505, в границах села Герцено.
26. Избирательный участок №506, в границах села Братское.
27. Избирательный участок №507, в границах села Ушаково.
28. Избирательный участок №508, в границах села Заря.
29. Избирательный участок №509, в границах села Панфилово.
30. Избирательный участок №510, в границах села Жекеколь.
31. Избирательный участок № 511, в границах села Теректы.
32. Избирательный участок №513, в границах улиц села Октябрьское:
Амангельды №2, 4, 5, 6;
Баймагамбетова №1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 36;
Ватутина №3, 12, 14, 15, 17, 18, 19;
Гагарина №1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 20;
Горького №1, 2, 3, 4, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43;
Довгаля №1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14;
Зеленая №2, 3, 4, 5, 7;
Калинина № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 42, 43, 44;
Кирова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 49;
Куйбышева №1, 6;
Ленина №1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 18, 20, 21, 22, 22а, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 38, 44, 46, 59;
Мичурина №1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 34;
С. Мельника №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Механизаторов №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 29, 30, 32, 34;
Набережная №2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36;
Октябрьская №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14;
Пряничникова №1, 2, 3;
Парковая №1,2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;
Пушкина №1, 1а, 2 а, 2, 3, 5, 6, 10;
Садовая №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11;
Северная №1, 4, 16, 25;
Терешковой №3, 4, 5, 6;
Титова №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13;
Шевченко № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Школьная №1, 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 18, 21, 29, 31, 33, 35;

17. № 494 сайлау учаскесі, Люблинка ауылының шекараларында.
18. № 496 сайлау учаскесі, Корниловка ауылының шекараларында.
19.№ 498 сайлау учаскесі, Симферополь ауылының шекараларында.
20. № 499 сайлау учаскесі, Амангелді ауылының шекараларында.
21. № 500 сайлау учаскесі, Қойбағар ауылының шекараларында.
22. № 501 сайлау учаскесі, Целинное ауылының шекараларында.
23. № 502 сайлау учаскесі, Қарамырза ауылының шекараларында.
24. № 503 сайлау учаскесі, Кошевое ауылының шекараларында.
25. № 505 сайлау учаскесі, Герцено ауылының шекараларында.
26. № 506 сайлау учаскесі, Братское ауылының шекараларында.
27. № 507 сайлау учаскесі, Ушаково ауылының шекараларында.
28. № 508 сайлау учаскесі, Заря ауылының шекараларында.
29. № 509 сайлау учаскесі, Панфилов ауылының шекараларында.
30. № 510 сайлау учаскесі, Жекекөл ауылының шекараларында.
31. № 511 сайлау учаскесі, Теректі ауылының шекараларында.
32. № 513 сайлау учаскесі, Октябрское ауылы көшелерінің шекараларында:
Амангельды №2, 4, 5, 6;
Баймагамбетова №1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 36;
Ватутина №3, 12, 14, 15, 17, 18, 19;
Гагарина №1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 20;
Горького №1, 2, 3, 4, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42, 43;
Довгаля №1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14;
Зеленая №2, 3, 4, 5, 7;
Калинина № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 42, 43, 44;
Кирова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 49;
Куйбышева №1, 6;
Ленина №1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 18, 20, 21, 22, 22а, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 36, 38, 44, 46, 59;
Мичурина №1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 34;
С. Мельника №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Механизаторов №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 29, 30, 32, 34;
Набережная №2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36;
Октябрьская №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14;
Пряничникова №1, 2, 3;
Парковая №1,2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;
Пушкина №1, 1а, 2а, 2, 3, 5, 6, 10;
Садовая №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11;
Северная №1, 4, 16, 25;
Терешкова №3, 4, 5, 6;
Титова №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13;
Шевченко № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Школьная №1, 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 18, 21, 29, 31, 33, 35;

50 лет ВЛКСМ №1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23;
60 лет Казахстана №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 2а, 3а, 4а, 8а.
33. Избирательный участок №514, в границах села Челгаши.
34. Избирательный участок №515, в границах села Жаныспай.
35. Избирательный участок №516, в границах села Прогресс.
36.Избирательный участок №517, в границах села Железнодорожное.
37. Избирательный участок №518, в границах села Айдарлы.
38. Избирательный участок №519, в границах села Дружба.
39. Избирательный участок №, 520 в границах улиц села Карасу:
Исакова А. №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8А, 10, 11, 11А, 12, 14, 17, 20, 22, 23, 25, 28, 35, 36, 38, 39, 43, 46, 48, 48А, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 93А, 94, 96, 97, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 108, 109, 110, 110А, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 135, 136, 137, 139, 140, 142;
Рамазанова №1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 43, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 70, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126;
Сандыбекова №1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 36, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82;
Больничная №1, 2, 3;
Набережная №1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
переулок Школьный №6;
переулок Детский №1, 3;
переулок Майский №34;
переулок Торговый №6, 7, 9.
40. Избирательный участок №521, в границах улиц села Октябрьское:
Абая №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Байтурсынова №1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 15;
Валиханова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 19;
С. Королева №1, 2, 3, 4, 5;
Школьная № 9, 23, 27.
41. Избирательный участок №522, в границах улиц села Карасу:
Автомобилистов №1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 28;
Анищенко №2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 103, 107, 109, 113, 117, 119, 121, 125,127;

50 - лет ВЛКСМ №1, 2, 3, 4, 4а, 5, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 21, 23;
60 лет Казахстана №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 2а, 3а, 4а, 8а.
33. № 514 сайлау учаскесі, Шалғышы ауылының шекараларында.
34. № 515 сайлау учаскесі, Жаныспай ауылының шекараларында.
35. № 516 сайлау учаскесі, Прогресс ауылының шекараларында.
36. № 517 сайлау учаскесі, Железнодорожный ауылының шекараларында.
37. № 518 сайлау учаскесі, Айдарлы ауылының шекараларында.
38. № 519 сайлау учаскесі, Дружба ауылының шекараларында.
39. № 520 сайлау учаскесі, Қарасу ауылы көшелерінің шекараларында:
Исакова А. №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8А, 10, 11, 11А, 12, 14, 17, 20, 22, 23, 25, 28, 35, 36, 38, 39, 43, 46, 48, 48А, 64, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 93А, 94, 96, 97, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 108, 109, 110, 110А, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 130, 131, 135, 136, 137, 139, 140, 142;
Рамазанова №1, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 43, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 70, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 85, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126;
Сандыбекова № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 36, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82;
Больничная №1, 2, 3;
Набережная № 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Школьный тұйық көшесі № 6;
Детский тұйық көшесі № 1, 3;
Майский тұйық көшесі № 34;
Торговый тұйық көшесі № 6, 7, 9.
40. № 521 сайлау учаскесі, Октябрьское ауылы көшелерінің шекараларында:
Абая №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Байтурсынова №1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 15;
Валиханова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 19;
С. Королева №1, 2, 3, 4, 5;
Школьная № 9, 23, 27.
41. № 522 сайлау учаскесі, Қарасу ауылы көшелерінің шекараларында:
Автомобилистов №1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 28;
Анищенко №2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 37, 38, 40, 42, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 64, 65, 67, 68, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 103, 107, 109, 113, 117, 119, 121, 125, 127;

Базарная №1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 22, 35, 38, 42, 44, 46, 60, 63, 65, 72, 76, 78, 80, 84, 85, 86, 88, 90, 93, 95, 95А, 97;
Комсомольская №1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 22, 23, 27, 27А, 28, 29, 31, 31А, 32, 33, 34, 36, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 63, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 103, 106, 111;
Пролетарская №3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 24, 27, 29, 33, 34, 35, 46, 48, 53, 56, 61, 71, 75, 76, 77, 79, 90, 92, 94;
Рабочая №1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16;
Привокзальная №1,2,4;
Мирная №1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28А, 32, 34;
Строительная №2, 4, 6, 9, 10, 12, 14, 15;
Дорожников №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Калинина №2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 24, 26;
В - Набережная №1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
В - Комсомольская №6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18;
В - Советская №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Восточная №6, 8, 10;
Химиков.
42. Избирательный участок №523, в границах села Восток.

Базарная №1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 20, 22, 35, 38, 42, 44, 46, 60, 63, 65, 72, 76, 78, 80, 84, 85, 86, 88, 90, 93, 95, 95А, 97;
Комсомольская №1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 22, 23, 27, 27А, 28, 29, 31, 31А, 32, 33, 34, 36, 39, 40, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 63, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 89, 91, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 103, 106, 111;
Пролетарская №3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 24, 27, 29, 33, 34, 35, 46, 48, 53, 56, 61, 71, 75, 76, 77, 79, 90, 92, 94;
Рабочая №1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16;
Привокзальная №1, 2, 4;
Мирная №1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16А, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28А, 32, 34;
Строительная №2, 4, 6, 9, 10, 12, 14, 15;
Дорожников № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Калинина № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 24, 26;
В - Набережная № 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
В - Комсомольская № 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18;
В – Советская № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Восточная № 6, 8, 10;
Химиков.
42. №523 сайлау учаскесі, Восток ауылының шекараларында.