О переименовании некоторых населенных пунктов Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 31 марта 2017 года № 1 и решение маслихата Павлодарской области от 31 марта 2017 года № 105/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 мая 2017 года № 5497
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Актогайского района от 18 октября 2016 года № 259 и решением Актогайского районного маслихата от 18 октября 2016 года № 46/8 "О внесении предложений по переименованию села Ивановка и улиц населенных пунктов Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области", совместным постановлением акимата города Аксу от 9 ноября 2016 года № 925-1/10 и решением маслихата города Аксу от 10 ноября 2016 года № 59/8 "О внесении предложения о переименовании села Парамоновка Достыкского сельского округа города Аксу", на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года, учитывая мнение населения соответствующих территорий акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые населенные пункты Павлодарской области:
1) по Актогайскому району:
село Ивановка Жалаулинского сельского округа Актогайского района в село Жалаулы.
2) по городу Аксу:
село Парамоновка Достыкского сельского округа города Аксу в село Береке.
2. Контроль за исполнением данного постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата В. Берковский

Павлодар облысының кейбір елді мекендерін қайта атау туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 1 және Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 105/12 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 мамырда № 5497 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қазандағы № 259 және Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қазандағы № 46/8 "Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округінің Ивановка ауылының және елді мекендеріндегі көшелер атауларын өзгерту бойынша ұсыныстар енгізу туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне, Ақсу қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 9 қарашадағы № 925-1/10 және Ақсу қалалық мәслихатының 2016 жылғы 10 қарашадағы № 59/8 "Ақсу қаласы Достық селолық округінің Парамоновка ауылын қайта атау жөнінде ұсыныс жасау туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қарашадағы қорытындысы негізінде, тиісті аумақтар тұрғындарының пікірін ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысының кейбір елді мекендері:
1) Ақтоғай ауданы бойынша:
Ақтоғай ауданының Жалаулы ауылдық округінің Ивановка ауылы Жалаулы ауылы болып;
2) Ақсу қаласы бойынша:
Ақсу қаласы Достық селолық округінің Парамоновка ауылы Береке ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі облыстық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихат хатшысы В. Берковский