О присвоении наименований некоторым улицам города Аксу Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 31 марта 2017 года № 2 и решение маслихата Павлодарской области от 31 марта 2017 года № 106/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 мая 2017 года № 5501
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 21 декабря 2016 года, учитывая мнение населения города Аксу акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам города Аксу:
1 улице в микрорайоне 2 города Аксу - имя Қаныша Сәтбаева;
2 улице в микрорайоне 2 города Аксу - имя Кәукена Кенжетаева;
3 улице в микрорайоне 2 города Аксу - наименование Тәуелсіздік;
4 улице в микрорайоне 14 города Аксу - имя Малайсары батыра;
5 улице в микрорайоне 14 города Аксу - имя Әлихана Бөкейханова;
6 улице в микрорайоне 14 города Аксу - имя Ермұхана Бекмаханова;
7 улице в микрорайоне 15 города Аксу - имя Қажымұқана Мұңайтпасова;
8 улице в микрорайоне 15 города Аксу - имя Ыбырая Алтынсарина;
9 улице в микрорайоне 15 города Аксу - имя Ахмета Байтұрсынова.
2. Контроль за исполнением данного постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата В. Берковский

Павлодар облысы Ақсу қаласының кейбір көшелеріне атау беру туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 2 және Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 106/12 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 мамырда № 5501 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 4-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметі жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Ақсу қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласының келесі көшелеріне:
Ақсу қаласының 2-шағын ауданындағы 1-көшеге - Қаныш Сәтбаевтың есімі;
Ақсу қаласының 2-шағын ауданындағы 2-көшеге - Кәукен Кенжетаевтың есімі;
Ақсу қаласының 2-шағын ауданындағы 3-көшеге - Тәуелсіздік атауы;
Ақсу қаласының 14-шағын ауданындағы 4-көшеге - Малайсары батырдың есімі;
Ақсу қаласының 14-шағын ауданындағы 5-көшеге - Әлихан Бөкейхановтың есімі;
Ақсу қаласының 14-шағын ауданындағы 6-көшеге - Ермұхан Бекмахановтың есімі;
Ақсу қаласының 15-шағын ауданындағы 7-көшеге - Қажымұқан Мұңайтпасовтың есімі;
Ақсу қаласының 15-шағын ауданындағы 8-көшеге - Ыбырай Алтынсариннің есімі;
Ақсу қаласының 15-шағын ауданындағы 9-көшеге - Ахмет Байтұрсыновтың есімі берілсін.
2. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі облыстық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы В. Берковский