О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 9 июня 2015 года № 170/6 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии"
Постановление акимата Павлодарской области от 14 апреля 2017 года № 88/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 мая 2017 года № 5518. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2020 года № 285/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25.12.2020 № 285/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 9 июня 2015 года № 170/6 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4611, опубликовано 7 августа 2015 года в газете "Регион.kz") следующее изменение:
регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление ветеринарии Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
официальное опубликование настоящего постановления;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Касенова Б.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "14" апреля 2017 года
№ 88/2
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "9" июня 2015 года № 170/6
"Выдача ветеринарной справки"
Регламент государственной услуги
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки" (далее - государственная услуга) оказывается государственными ветеринарными организациями, созданными местными исполнительными органами районов, городов областного значения (далее - услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через:

Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 170/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 88/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 мамырда № 5518 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 285/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 25.12.2020 № 285/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 170/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4611 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 тамызда "Регион.kz" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Ветеринариялық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының ресми жариялануын;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Қ. Қасеновке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы 14 cәуірдегі
№ 88/2 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы "9" маусымдағы
№ 170/6 қаулысымен
бекітілді
"Ветеринариялық анықтамалар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ветеринариялық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары құрған мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру:

1) канцелярию услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, www.elicense.kz (далее - портал).
2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) или бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - ветеринарная справка либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта государственной услуги "Выдача ветеринарной справки", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 7-1/418 (далее - Стандарт).
Сведения о выданных ветеринарных справках вносятся в информационную систему.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее-услугополучатели).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для предоставления государственной услуги при обращении услугополучателя являются наличие заявления и документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием и их регистрацию - 30 (тридцать) минут;
2) ветеринарный специалист на основании представленных документов проводит ветеринарный осмотр животного, продукции и сырья животного происхождения, оформляет справку либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта - в течении 3 (трех) часов;
3) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю - 30 (тридцать) минут.
7. Результат процедуры (действия) оказания государственной услуги - ветеринарная справка либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, участвующих в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудником канцелярии услугодателя;

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "электрондық үкіметтің" веб-порталы: www.egov.kz, www.elicense.kz (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны - электрондық (ішінара автоматтандырылған) немесе қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - ветеринариялық анықтама не Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 7-1/418 бұйрығымен бекітілген "Ветеринариялық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Берілген ветеринариялық анықтамалар туралы мәліметтер ақпараттық жүйеге енгізіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік қызмет жеке заңды тұлғаға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушылар) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
5. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде өтініштің және стандарттың 9-тармағында көзделген құжаттардың болуы мемлекеттік қызметті ұсыну үшін негіздеме болып табылады.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды ұсынған сәттен бастап оларды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады - 30 (отыз) минут;
2) ветеринария маманы ұсынылған құжаттар негізінде жануарды, жануарлардан алынған өнім мен шикізатты ветеринариялық қарауды жүргізеді, анықтаманы немесе стандарттың 10-тармағында көрсетілген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдейді - 3 (үш) сағат ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді - 30 (отыз) минут.
7. Мемлекеттік қызметті көрсету рәсімінің (іс-қимылының) нәтижесі - ветеринариялық анықтама не Стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде
көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінің қызметкері;

2) ветеринарный специалист.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действий) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией
"Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
10. Через государственную корпорацию государственная услуга не оказывается.
11. Порядок обращения и последовательность процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью своего регистрационного свидетельства, удостоверенного электронно-цифровой подписью (далее - ЭЦП), которое хранится в интернет-браузере компьютера услугополучателя (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на портале);
2) процесс 1 - прикрепление в интернет-браузер компьютера услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП, процесс ввода услугополучателем пароля (процесс авторизации) на портале для получения государственной услуги;
3) условие 1 - проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через логин (индивидуальный идентификационный номер (далее - ИИН) или бизнес-идентификационный номер (далее - БИН) и пароль;
4) процесс 2 - формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 - выбор услугополучателем государственной услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикреплением к форме запроса необходимых документов в электронном виде;
6) процесс 4 - выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
7) условие 2 - проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между ИИН/БИН, указанным в запросе, и ИИН/БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП;
8) процесс 5 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
9) процесс 6 - удостоверение (подписание) посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание государственной услуги;

2) ветеринария маманы.
9. Әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау 2-қосымшада келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік корпорация арқылы мемлекеттік қызмет көрсетілмейді.
11. Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушының жүгіну тәртібін және рәсімінің (іс-қимылының) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы электрондық цифрлық қолтаңбамен куәландырылған (бұдан әрі - ЭЦҚ) тіркеу куәлігінің көмегiмен порталда тiркелуді жүзеге асырады, ол көрсетілетін қызметті алушы компьютерінің интернет-браузерінде сақталады (порталда тiркелмеген көрсетілетін қызметті алушылар үшiн жүзеге асырылады);
2) 1 процесс - компьютердің интернет-браузерінде көрсетілетін қызметті алушы ЭЦҚ тіркеу куәлігін тіркеу және мемлекеттік қызметті алу үшін парольді енгізу процесі (авторизациялау процесі);
3) 1 шарт - тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің дұрыстығын логин - жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - ЖСН) мен бизнес сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - БСН) пароль арқылы порталда тексеру;
4) 2 процесс - порталмен көрсетілетін қызметті алушының деректерiнде бұзушылықтар болуына байланысты авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
5) 3 процесс - көрсетілетін қызметті алушымен осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсету үшін сұрату нысанын экранға шығару және көрсетілетін қызметті алушының нысанды оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып толтыруы (деректерді енгізу), электрондық түрде сұрату нысанына тіркеу;
6) 4 процесс - сұратуды куәландыру (қол қою) үшін көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ тіркеу куәлігін таңдау;
7) 2 шарт - Порталда ЭЦҚ-ның тіркеу куәлігінің қолдану мерзімін және кері қайтарылған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің ішінде болмауын, сондай-ақ сәйкестендіру деректерінің (сұратуда көрсетілген ЖСН/БСН және ЭЦҚ-ның тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасындағы) сәйкестігін тексеру;
8) 5 процесс - көрсетілетін қызметті алушы ЭЦҚ-ның дұрыстығы расталмауына байланысты сұратылған қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
9) 6 процесс - көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ арқылы мемлекеттік қызмет көрсету үшін толтырған нысанын (енгізілген деректерді) куәландыру (қол қою);

10) процесс 7 - обработка услугодателем заявления услугополучателя, полученного из портала в Единой автоматизированной системе управления отраслями агропромышленного комплекса "e-Agriculture" (далее - ИС ЕАСУ);
11) условие 3 - проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных услугополучателем документов, указанных в Стандарте, основанием для оказания услуги;
12) процесс 8 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах услугополучателя в ИС ЕАСУ;
13) процесс 9 - получение услугополучателем результата услуги, сформированного в ИС ЕАСУ. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через портал приведены в диаграмме согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарной
справки"
Наименование уполномоченных органов и их контактные данные
п/н
Наименование уполномоченного органа
Контактные данные
1
2
3
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии города Павлодара, акимата города Павлодар
Город Павлодар, улица Камзина,
дом 352/1
email: vet_otdel.pvl@mail.ru
тел. 8 (7182) 577385
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии города Экибастуза, акимата города Экибастуз
Город Экибастуз, улица Гридина,
дом 43
email: gorvet 888@ mail.ru
тел. 8 (7187) 752553
3.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии города Аксу, акимата города Аксу
Город Аксу, улица Ленина,
дом 27
email: Aksuvetstanciya@mail.ru
тел. 8 (71837) 68693
4.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Актогайского района, акимата Актогайского района
Село Актогай, улица 22 Партсъезд,
дом 14
email: vet.stanciya@mail.ru,
тел. 8 (71841)24388
5.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Баянаульского района, акимата Баянаульского района
Село Баянаул, улица Маргулана,
дом 1
email: bayanvetsluba@mail.ru

10) 7 процесс - "e-Agriculture" агроөнеркәсіптік кешенінің салаларын Бірыңғай автоматтандырылған басқару жүйесінің (бұдан әрі - БАБЖ) порталы арқылы алынған қызмет алушының өтінішін қызмет берушінің өңдеуі;
11) 3 шарт - қызмет алушымен ұсынылған стандартта көрсетілген құжаттардың қызмет көрсетуге негіздеме болу сәйкестігін қызмет берушінің тексеруі (өңдеуі);
12) 8 процесс - көрсетілетін қызметті алушының БАБЖ құжаттарында бұзушылықтар болуына байланысты сұратылған қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
13) 9 процесс - көрсетілетін қызметті алушының, БАБЖ АЖ-да қалыптасқан көрсетілетін қызмет нәтижесін алуы. Электронды құжат, көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ қолдануы арқылы қалыптастырылады.
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде тартылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграммасы осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимылдар) кезеңділігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібінің толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Ветеринариялық анықтамалар
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органның атауы және оның байланыс деректері
Р/с №
Уәкілетті органның атауы
Байланыс деректері
1
2
3
1.
Павлодар қаласы әкімдігінің Павлодар қаласы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Павлодар қаласы,
Камзин көшесі, 352/1-үй,
email: vet_otdel.pvl@mail.ru
тел. 8 (7182) 577385
2.
Екібастұз қаласы әкімдігінің Екібастұз қаласы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Екібастұз қаласы,
Гридин көшесі, 43-үй,
email: orvet 888@ mail.ru
тел. 8 (7187) 752553
3.
Ақсу қаласы әкімдігінің Ақсу қаласы ветеринария бөлімінің "Ветеринариялық станция" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақсу қаласы,
Ленин көшесі, 27-үй,
email: Aksuvetstanciya@mail.ru
тел. 8 (71837) 68693
4.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің Ақтоғай ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ақтоғай ауылы,
22 Партсъезд көшесі, 14-үй,
email: vet.stanciya@mail.ru,
тел. 8 (71841) 24388
5.
Баянауыл ауданы әкімдігінің Баянауыл ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Баянауыл ауылы,
Марғұлан көшесі, 1-үй,
email: bayanvetsluba@mail.ru

тел.8 (71840) 92357
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Железинского района, акимата Железинского района
Село Железинка, улицаЧкалова,
дом 21
emai:vet-compani@mail.ru
тел 8 (71831) 21558
7.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Иртышского района, акимата Иртышского района
Село Иртышск, улицаБогенбая,
дом 97
email: vetirt@mail.ru
тел.8 (71832) 21138
8.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Качирского района, акимата Качирского района
Село Теренколь, улица Байтурсынова,
Дом 236
email: Kachvetstan@mail.ru
8 (71833) 24314
9.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная служба" отдела ветеринарии Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
Село Лебяжье, улица Баймульдина,
дом 4
emai: akkuvet@mail.ru
8 (71839) 79011
10.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Майского района, акимата Майского района
Село Коктобе, Ветпоселок,
email:vets12@mail.ru
тел 8 (71838) 91906
11.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветсервис" отдела ветеринарии Павлодарского района, акимата Павлодарского района
Город Павлодар, улица Толстого,
дом 3
email: kqpvetservis@mail.ru

тел.8 (71840) 92357
6.
Железин ауданы әкімдігінің Железин ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Железинка ауылы,
Чкалов көшесі, 21-үй,
emai: vet-compani@ mail.ru
тел 8 (71831) 21558
7.
Ертіс ауданы әкімдігінің Ертіс ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Ертіс ауылы,
Бөгенбай көшесі, 97-үй,
email: vetirt@mail.ru
тел.8 (71832) 21138
8.
Качиры ауданы әкімдігінің Качиры ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Тереңкөл ауылы,
Байтұрсынов көшесі, 236-үй,
email: Kachvetstan@mail.ru
тел. 8 (71833) 24314
9.
Лебяжі ауданы әкімдігі, Лебяжі ауданы ветеринария бөлімінің "Лебяжі ауданы ветеринарлық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Лебяжі ауылы,
Баймулдин көшесі, 4-үй,
emai: akkuvet@mail.ru
8 (71839) 79011
10.
Май ауданы әкімдігінің Май ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Көктөбе ауылы,
Ветауыл көшесі,
email: vets12@mail.ru
тел 8 (71838) 91906
11.
Павлодар ауданы әкімдігінің Павлодар ауданы ветеринария бөлімі "Ветсервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Павлодар қаласы,
Толстой көшесі,3-үй,
email: kqpvetservis@mail.ru

тел. 8 (7182) 652071
12.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Успенского района, акимата Успенского района
Село Успенка, улица 10 лет Независимости, дом 10
email:vetstancij2012@mail.ru
тел. 8 (71834) 91531
13.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция" отдела ветеринарии Щербактинского района, акимата Щербактинского района
Село Щербакты, Ветпоселок, дом 8/2
emai: otdel_veterinariya@mail.ru

тел. 8 (7182) 652071
12.
Успен ауданы әкімдігінің Успен ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Успенка ауылы, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшесі, 10-үй,
email:vetstancij2012@mail.ru
тел. 8 (71834) 91531
13.
Шарбақты ауданы әкімдігінің Шарбақты ауданы ветеринария бөлімінің "Ветеринарлық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шарбақты ауылы,
Ветауыл көшесі, 8/2-үй, emai: otdel_veterinariya@mail.ru

тел. 8 (71836) 23509
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарной
справки"
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
1.
Действия основного процесса (хода, потока работ)
2.
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
3.
Наименование структурного подразделения (работников)
Канцелярия услугодателя
Ветеринарный специалист
Канцелярия услугодателя
4.
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов и их регистрация
Осмотр животного, продукции и сырья животного происхождения
Регистрация в журнале
5.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передает руководителю услугодателя
Оформляет справку либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта
Выдача результата государственной услуги
6.
Сроки исполнения
30 минут (тридцать) минут
3 (три) часа
30 минут (тридцать) минут
в течение дня обращения
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарной
справки"
Диаграмма функционального взаимодействия при оказании
государственной услуги через портал
Условные обозначения:
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарной
справки"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"
Условные обозначения

тел. 8 (71836) 23509
"Ветеринариялық анықтамалар
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
1.
Негізгі процестің (жұмыс барысының, ағымының) іс-қимылы
2.
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
3.
Құрылымдық бөлімшенің (қызметкердің) атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Ветеринария маманы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
4.
Іс-қимылдың (процесс, рәсім, операция) атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Жануарды, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатты тексеру
Журналда тіркеу
5.
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдық-өкімдіқ шешімдер)
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысына тапсырады
Анықтаманы немесе Стандарттың 10-тармағында көрсетілген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты ресімдейді
Мемлекеттік көрсетілген қызметтің нәтижесін беру
6.
Орындау мерзімі
30 (отыз) минут
3 (үш) сағат
30 (отыз) минут
жүгінген күннің ішінде
"Ветеринариялық анықтамалар
беру" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
3-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету
кезінде функционалдық өзара іс-қимылдың диаграммасы
Шартты белгілер
"Ветеринариялық анықтамалар
беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
4-қосымша
"Ветеринариялық анықтамалар беру" мемлекеттік
қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер