О переименовании некоторых улиц населенных пунктов Жалаулинского сельского округа Актогайского района
Решение акима Жалаулинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 27 марта 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 апреля 2017 года № 5484
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей Жалаулинского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года, аким Жалаулинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы населенных пунктов Жалаулинского сельского округа Актогайского района:
1) по селу Балтасап:
улицу "Школьная" - на улицу "Мектеп";
улицу "Садовая" - на улицу "Жастар";
улицу "Победа" - на улицу "Жеңіс";
2) по селу Карасу:
улицу "Степная" - на улицу "Бірлік".
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жалаулинского сельского округа А. Медетов

Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округінің елді мекендеріндегі кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 сәуірде № 5484 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Жалаулы ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Жалаулы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округінің елді мекендерінің кейбір көшелері:
1) Балтасап ауылы бойынша:
"Школьная" көшесі - "Мектеп" көшесі;
"Садовая" көшесі - "Жастар" көшесі;
"Победа" көшесі - "Жеңіс" көшесі болып қайта аталсын;
2) Қарасу ауылы бойынша:
"Степная" көшесі - "Бірлік" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалаулы ауылдық округінің әкімі А. Медетов