О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 11/68 "О Павлодарском районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 4 декабря 2017 года № 24/131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2017 года № 5725
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 11/68 "О Павлодарском районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5325, опубликованные в районных газетах "Заман тынысы", "Нива" от 12 января 2017 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 288 682" заменить цифрами "4 275 989";
цифры "17 608" заменить цифрами "17 609";
цифры "3 569 458" заменить цифрами "3 556 764";
в подпункте 2):
цифры "4 344 327" заменить цифрами "4 331 634";
в пункте 2:
цифры "12 000" заменить цифрами "11 942".
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Кашитов
Секретарь маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 декабря 2017 года № 24/131
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 11/68
"О Павлодарском районном

Павлодар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 11/68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 24/131 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 желтоқсанда № 5725 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 11/68 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5325 болып тіркелген, аудандық "Заман тынысы", "Нива" газеттерінде 2017 жылғы 12 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармағында:
1) тармақшасында:
"4 288 682" деген сандар "4 275 989" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 608" деген сандар "17 609" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 569 458" деген сандар "3 556 764" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"4 344 327" деген сандар "4 331 634" деген сандармен ауыстырылсын;
2 - тармағында:
"12 000" деген сандар "11 942" деген сандармен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Кашитов
Мәслихат хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 24/131 шешіміне
1-қосымша
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
22 желтоқсандағы