О бюджетах некоторых сельских округов Павлодарского района на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 27 декабря 2017 года № 26/142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2018 года № 5812
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Красноармейского сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 519 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 322 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 145 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 52 тысяч тенге;
2) затраты – 86 519 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - равно нулю.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 25.10.2018 № 40/202 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 829 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 072 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 616 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 141 тысяч тенге;
2) затраты – 47 829 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 25.10.2018 № 40/202 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Заринского сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 336 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 045 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 712 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 579 тысяч тенге;
2) затраты – 40 336 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

Павлодар ауданының кейбір ауылдық округтерінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджет туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 26/142 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 5812 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Красноармейка ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 519 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 322 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 79 145 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 52 мың тенге;
2) шығындар – 86 519 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең;
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 25.10.2018 № 40/202 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 - 2020 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 829 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 072 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 44 616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 141 мың тенге;
2) шығындар – 47 829 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең;
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 25.10.2018 № 40/202 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2018 - 2020 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 336 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 045 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 712 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 579 мың тенге;
2) шығындар – 40 336 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;

11. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
102 525 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта внутрипоселковых автомобильных дорог;
42 454 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере культуры;
21 500 тысяч тенге – на приобретение и установку модульной котельной;
2 800 тысяч тенге - на расходы текущего и капитального характера Черноярского сельского округа;
71 713 тысяч тенге - на дошкольное воспитание и обучение и организацию медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения;
4 000 тысяч тенге - на обеспечение санитарии населенных пунктов.

11. 2018 жылға арналған аудандық бюджетінде ауылдық округ бюджеттеріне берілетін трансферттер келесі көлемінде қарастырылсын:
102 525 мың теңге - ауыл ішіндегі автомобиль жолдарын орташа жөндеу;
42 454 мың теңге - мәдениет саласында ағымдағы және күрделі шығындар;
21 500 мың теңге - модульді пешті сатып алу және құру;
2 800 мың теңге - Черноярка ауылдық округінің ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарына;
71 713 мың теңге - мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыруға;
4 000 мың теңге - елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге.

Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 25.10.2018 № 40/202 (вводится в действие с 01.01.2018).
12. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 25.10.2018 № 40/202 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии В. Левченко
Секретарь маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 27 декабря 2017 года
№ 26/142
О бюджете Красноармейского сельского округа на 2018 год
(с изменениями и дополнениями)

13. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Левченко
Мәслихат хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының 2017
жылғы 27 желтоқсандағы
№ 26/142 шешіміне
1-қосымша
Красноармейка ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті туралы
(өзгерістер мен толықтырулармен)