О бюджете Шарбактинского сельского округа на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 28 декабря 2017 года № 118/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 января 2018 года № 5796
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 340688 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 48860 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1328 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 290500 тысяч тенге;
2) затраты - 340688 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит бюджета - равен нулю;
6) финансирование дефицита бюджета – равно нулю.

2018 - 2020 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 118/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 5796 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 340688 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 48860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1328 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 290500 мың теңге;
2) шығындар - 340688 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - нөлге тең.

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 24.08.2018 № 144/43 (вводится в действие с 01.01.2018); от 25.10.2018 № 148/44 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть в бюджете Шарбактинского сельского округа на 2018 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Шарбактинского сельского округа в сумме 134381 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 24.08.2018 № 144/43 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.10.2018 № 148/44 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2018 жылға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджетінде 134381 мың теңге сомада аудан бюджетінен Шарбақты ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенцияның көлемі ескерілсін.

3. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

3. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата С. Шпехт
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата от 28
декабря 2017 года № 118/33
Бюджет Шарбактинского сельского округа на 2018 год
(с изменениями и дополнением)

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және ауданның әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы С. Шпехт
Шарбақты аудандық
мәслихаттың 2017
жылғы 28 желтоқсандағы
№ 118/33шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістер мен толықтыру)