О бюджете города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2017 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 января 2018 года № 4528.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 122464,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 99587,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 3481 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19396,4 тысяч тенге;
2) затраты – 122464,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28.11.2018 № 213 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить, что доходы бюджета города Тайынша на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории города Тайынша;
налог на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории города Тайынша;
земельный налог на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в городе Тайынша;
налог на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в городе Тайынша;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на:
объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения, проходящих через территории города Тайынша;
объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения;
открытом пространстве за пределами помещений в городе Тайынша.

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 130 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қаңтарда № 4528 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122464,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 99587,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 3481 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19396,4 мың теңге;
2) шығындар – 122464,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 28.11.2018 № 213 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Тайынша қаласының 2018 жылға арналған бюджетінің кірістері 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес мынадай салықтық түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
Тайынша қаласының аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын кірістері бойынша жеке табыс салығы;
мүлкі Тайынша қаласының аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер учаскесі Тайынша қаласында орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;
Тайынша қаласында тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы;
сыртқы (көрнекі) жарнаманы:
Тайынша қаласының аумақтары арқылы өтетін облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде;
аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде;
Тайынша қаласындағы үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте орналастыру үшін төлемақы.

3. Установить, что доходы бюджета города Тайынша на 2018 год формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходы от коммунальной собственности города Тайынша (коммунальной собственности местного самоуправления).
4. Обеспечить выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работникам казенных предприятий в полном объеме.
5. Учесть, что в бюджете города Тайынша на 2018 год предусмотрены объемы бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета города в бюджет района в сумме - 34322 тысяч тенге.

3. Тайынша қаласының 2018 жылға арналған бюджетінің кірістері мынадай салықтық емес түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
Тайынша қаласының коммуналдық меншігінен (жергілікті өзін-өзі басқарудың коммуналдық меншігінен) түсетін кірістер.
4. Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілеріне, мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын қызметшілеріне және қазыналық кәсіпорындардың жұмысшыларына жалақыларын толық көлемде төлеу қамтамасыз етілсін.
5. Тайынша қаласының 2018 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 34322 мың теңге сомасында есепке алынсын.

6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XVIII сессии
маслихата Тайыншинского
района Северо-Казахстанской области
Д.Трофимов
Секретарь маслихата Тайыншинского
района Северо-Казахстанской области
К.Шарипов
Приложение 1 к решению маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2017 года № 130
Бюджет города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2018 год

6. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
XVIII-ші сессиясының төрағасы
Д.Трофимов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
маслихатытың хатшысы
Қ.Шәріпов
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 130 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тайынша қаласының бюджеті