О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 2-10 с "О районном бюджете Уалихановского района на 2017-2019 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 мая 2017 года № 3-15 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 мая 2017 года № 4194
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете Уалихановского района на 2017-2019 годы" от 26 декабря 2016 года № 2-10 с (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4008 от 9 января 2017 года, опубликовано 13 января 2017 года в газетах "Кызыл Ту" и 13 января 2017 года "Кішкенекөл таңы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы — 2 994 913,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 386 103,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 27 814 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 11 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 2 569 996,5 тысяч тенге;
2) затраты — 3 030 697,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 56 005 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68 070 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 065 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 10 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — - 101788,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101788,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 68 070 тысяч тенге;
погашение займов – 12 065 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45783,5 тысяч тенге.";

"2017-2019 жылдарға арналған Уәлиханов ауданының бюджеті туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 2-10 с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 3-15 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 мамырда № 4194 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26 бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Уәлиханов ауданының бюджеті туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 2-10 с шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 4008 тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтардағы "Кызыл Ту" және 2017 жылғы 13 қаңтардағы "Кішкенекөл таңы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
кірістер – 2 994 913,9 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 386 103,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 814 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 569 996,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 030 697,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56 005 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 68 070 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 065 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 101788,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 788,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 68 070 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 065 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45 783,5 мың теңге.";

20159,5
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8564
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11482
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
44337,5
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
164401
464
Отдел образования района (города областного значения)
4483
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4483
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
113232
002
Программа занятости
52568
005
Государственная адресная социальная помощь
304
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14703
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
619
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24164
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8199
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7208
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5467
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30433
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29953
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
480
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
162
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018годы
162
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16091
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16091
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
39927
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10568
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10568
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

20159,5
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8564
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11482
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
44337,5
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
164401
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4483
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4483
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
113232
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
52568
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
304
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14703
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
619
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
24164
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8199
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7208
025
Өрлеу жобасы бойынша уағдалы қаржы қаражатын енгізу
5467
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30433
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29953
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
480
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
162
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
162
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16091
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16091
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
39927
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
10568
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
10568
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты