О бюджете Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2018 -2020 годы
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 2-21 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2018 года № 4496.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы — 63 726 тысяч тенге:
налоговые поступления — 40 857 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 116 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 22 753 тысяч тенге;
2) затраты — 63 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами —0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета — 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27.09.2018 № 3-30 с (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить, что доходы бюджета Кишкенекольского сельского округа на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
1) индивидуальный подоходный налог по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа;
2) налог на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории города районного значения, села, поселка, сельского округа;
3) земельный налог на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в городе районного значения, селе, поселке;
4) налог на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в городе районного значения, селе, поселке;

2018-2020 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-21 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 4496 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабы 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 726 мың теңге:
салықтық түсімдер – 40 857 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 116 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 753 мың теңге;
2) шығындар – 63 726 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 27.09.2018 № 3-30 с (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған Кішкенекөл ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын кірістері бойынша жеке табыс салығы;
2) мүлкі аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салығы;
3) жер учаскесі аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;
4) аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы;

5) плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на:
объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования республиканского значения, проходящих через территории городов районного значения, сел, поселков, сельских округов.
3. Установить, что доходы бюджета сельского округа формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
1) штрафы, налагаемые акимами городов районного значения, сел, поселков, сельских округов за административные правонарушения;
2) добровольные сборы физических и юридических лиц;
3) доходы от коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа (коммунальной собственности местного самоуправления):
доходы от аренды имущества коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа (коммунальной собственности местного самоуправления).

5) сыртқы (көрнекі) жарнаманы:
аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің аумақтары арқылы өтетін республикалық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде орналастыру үшін төлемақы.
3. Ауылдық округ бюджетінің кірістері мына салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
1) аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдері әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін салатын айыппұлдар;
2) жеке және заңды тұлғалардың ерікті түрдегі алымдары;
3) аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің коммуналдық меншігінен (жергілікті өзін-өзі басқарудың коммуналдық меншігінен) түсетін кірістер:
аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің коммуналдық меншігінің (жергілікті өзін-өзі басқарудың коммуналдық меншігінің) мүлкін жалға беруден түсетін кірістер.

4) другие неналоговые поступления в бюджеты города районного значения, села, поселка, сельского округа.
4. Предусмотреть трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 22 753 тысяч тенге.
5. Обеспечить в 2018 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
ХXI сессии VI созыва К.Жантлеуов
Секретарь
Уалихановского
районного маслихата Б.Кадиров
Приложение 1
к решению Уалихановского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №2-21с
Бюджет Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2018 год

4) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне түсетін басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 22 753 мың теңге сомасында трансферттер түсімдері ескерілсін.
5. 2018 жылы бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақыны толық көлемінде төлеу қамтамасыз етілсін.
6. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI шақырылған
ХХI сессия төрағасы К. Жантілеуов
Уәлиханов аудандық
мәслихатының хатшысы Б.Кәдіров
Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №2-21 с шешіміне 1- қосымша
2018 жылға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті