О переименовании улицы
Решение акима Кудряшовского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 30 июня 2017 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июля 2017 года № 3915
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 7 февраля 2017 года, аким Кудряшовского сельского округа РЕШИЛ:
Переименовать улицу Тұнғыш на имя Құсайын Өтешқалиев в селе Арна Кудряшовского сельского округа.
Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа С. Ертелеуов

Көшені қайта атау туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Кудряшов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 31 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 шілдеде № 3915 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14–бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37–бабына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 7 ақпандағы қорытындысы негізінде, Кудряшов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кудряшов ауылдық округінің Арна ауылындағы Тұнғыш көшесі Құсайын Өтешқалиев есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі С. Ертелеуов