Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Отырарского района Южно-Казахстанской области от 8 сентября 2017 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 сентября 2017 года № 4216. Утратило силу постановлением акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 2 марта 2018 года № 39
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 02.03.2018 № 39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 196 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 26 қыркүйекте № 4216 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 2 наурыздағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданы әкiмдiгiнiң 02.03.2018 № 39 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Жунисову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Айтаханов
Приложение к постановлению
акимата Отрарского района
от 08 сентября 2017 года № 196
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование предприятия, организации, учреждения
Списочная численность
Размер (%)
1
Государственное учреждения "Отрарское государственное учреждение по охране лесов и животного мира"
83
1
2
Государственное коммунальное казенного предприятия "Детский сад "Балдырган-1"государственное учреждение" Аппарат акима Шаульдерского сельского округа" акимата Отырарского района
50
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования Отырарского района
124
1
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "ясли сад Гауhар"
50
1
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Отырарская школа искусства и музыки" отдела образования акимата Отрарского района
50
1
6
Коммунальное государственное учреждения "Социальное обслуживание на дому" отдела занятости и социальных программ акимата Отырарского района"
50
1
Всего:
407
6

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Отырар ауданы әкімінің орынбасары А.Жүнісовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Айтаханов
Отырар ауданы әкімдігінің
08 қыркуйектегі 2017 жылғы
№ 196 қаулысына қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
қ/с
Кәсіпорының, ұйымының, макеменің атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
Мемлекеттік мекеме "Отырар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі"
83
1
2
Отырар ауданы әкімдігінің Шәуілдір ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі "Балдырған-1" балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
1
3
"Отырар ауданы білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
124
1
4
"Гауhар бөбекжай-балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
1
5
Отырар ауданы әкімдігі Отырар аудандық білім бөлімінің "Отырар өнер және саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
1
6
Отырар ауданы әкімдігінің "Отырар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үйде әлеуметтік қызмет көрсету" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
1
Барлығы:
407
6