О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2017 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 декабря 2017 года № 5355. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 30-2
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 30-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5341), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 243 212,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 777 762,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 230,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 73 816,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 219 199,0 тысяч тенге;
2) затраты – 6 123 244,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 660,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 60 163,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 503,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 99 464,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 99 464,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 19 156,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 156,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 60 163,8 тысяч тенге;
погашение займов –20 503,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 120 700,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 29-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 66 382,0 тысяч тенге, в том числе:

2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 5355 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 30-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 16/176-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5341 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 243 212,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 777 762,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 230,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 73 816,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 219 199,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 123 244,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 660,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 60 163,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 503,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 99 464,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 99 464,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 156,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 156,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 60 163,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20 503,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 120 700,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 29-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен селолық округтер бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 66 382,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:

Кокпектинскому сельскому округу – 20 367,0 тысяч тенге;
Самарскому сельскому округу – 26 149,0 тысяч тенге;
Сельскому округу имени К. Аухадиева – 19 866,0 тысяч тенге.
3. Принять к исполнению на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 99,3 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 июня 2018 года № 20/233-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5648).
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.06.2018 № 23-6/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 16 000,0 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 26 294,0 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.
7. Учесть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 312 160,7 тысяч тенге согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 29-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Учесть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 232 108,0 тысяч тенге согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 29-2 (вводится в действие с 01.01.2018).

Көкпекті ауылдық округіне – 20 367,0 мың теңге;
Самар ауылдық округіне – 26 149,0 мың теңге;
Қ. Аухадиев атындағы ауылдық округіне – 19 866,0 мың теңге.
3. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 20/233-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5648 тіркелген) шешімімен белгіленген 2018 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 99,3 пайыз болып орындауға қабылдансын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 20.06.2018 № 23-6/1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 16 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына арналған әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен 26 294,0 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
7. 4 қосымшасына сәйкес 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ағымдағы нысанылы трансферттер 312 160,7 мың теңге көлемінде ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 29-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 5 қосымшаға сәйкес 2018 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 232 108,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 29-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

9. Учесть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 821 556,0 тысяч тенге согласно приложению 6.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 29-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Утвердить согласно приложению 7 перечень текущих бюджетных программ районного бюджета на 2018 год.
11. Учесть перечень местных бюджетных программ на 2018 год не подлежащих секвестру согласно приложению 8.
12. Утвердить согласно приложению 9 перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2018 год.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Джунусбеков
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата
Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года

9. 6 қосымшаға сәйкес 2018 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 821 556,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 29-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 7 қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
11. 8 қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі ескерілсін.
12. 9 қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
13. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Джунусбеков
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы
Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 23 желтоқсандағы

2 700,0
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 861,9
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
98 935,1
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
321 739,7
1
Социальное обеспечение
82 762,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 338,4
30
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12 338,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
70 424,0
10
Государственная адресная социальная помощь
70 424,0
2
Социальная помощь
231 557,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
231 557,3
4
Программа занятости
70 438,0
6
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 871,1
7
Оказание жилищной помощи
1 744,0
9
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 791,4
11
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 806,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78 145,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 978,8
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 783,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
7 420,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
7 420,0
18
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 000,0
50
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 420,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 361 625,5
1
Жилищное хозяйство
3 156,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 850,0
3
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0,0
4
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 850,0

2 700,0
15
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 861,9
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
98 935,1
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
321 739,7
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
82 762,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 338,4
30
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12 338,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
70 424,0
10
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
70 424,0
2
Әлеуметтiк көмек
231 557,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
231 557,3
4
Жұмыспен қамту бағдарламасы
70 438,0
6
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 871,1
7
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 744,0
9
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 791,4
11
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 806,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78 145,0
17
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1 978,8
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 783,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
7 420,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
7 420,0
18
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 000,0
50
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 420,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 361 625,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 156,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 850,0
3
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
0,0
4
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 850,0

38 921,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10 204,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 214,0
10
Капитальные расходы государственного органа
790,0
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
200,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28 717,6
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
17 184,6
3
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 983,0
6
Капитальные расходы государственного органа
550,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
159 308,2
1
Сельское хозяйство
131 212,2
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
131 212,2
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19 020,0
5
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0,0
7
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 500,0
8
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 049,0
9
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
908,0
10
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 970,2
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
101 765,0
6
Земельные отношения
14 364,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 364,0
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 364,0
6
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13 732,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13 732,0
99
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13 732,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 926,1
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24 926,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
24 926,1
1
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

38 921,6
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10 204,0
1
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 214,0
10
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
790,0
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
200,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28 717,6
1
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 184,6
3
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10 983,0
6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
159 308,2
1
Ауыл шаруашылығы
131 212,2
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
131 212,2
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 020,0
5
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
7
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 500,0
8
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 049,0
9
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
908,0
10
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 970,2
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
101 765,0
6
Жер қатынастары
14 364,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 364,0
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 364,0
6
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13 732,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13 732,0
99
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13 732,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 926,1
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24 926,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
24 926,1
1
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
217 656,0
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
217 656,0
2
Финансовая деятельность
1 860,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 860,0
3
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 200,0
10
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
660,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
129 054,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
25 720,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
25 720,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 402,0
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31 402,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
18 664,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
18 664,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24 424,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24 063,0
3
Капитальные расходы государственного органа
361,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
28 844,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
28 344,0
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
500,0
2
Оборона
21 091,0
1
Военные нужды
10 246,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 246,0
5
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 246,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
10 845,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 845,0
6
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 670,0
7
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
217 656,0
1
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
217 656,0
2
Қаржылық қызмет
1 860,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 860,0
3
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 200,0
10
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару,  жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды  реттеу
660,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
129 054,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
25 720,0
1
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 720,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 402,0
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау,  бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару  саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 402,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
18 664,0
1
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 664,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24 424,0
1
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 063,0
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
361,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
28 844,0
1
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 344,0
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
500,0
2
Қорғаныс
21 091,0
1
Әскери мұқтаждар
10 246,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 246,0
5
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 246,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
10 845,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 845,0
6
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 670,0
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 492,0
5
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
26 492,0
Приложение 4
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 18-2
Целевые текущие трансферты из областного бюджета на 2018 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 29-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Для перехода на новую модель оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 492,0
5
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
26 492,0
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 18-2 шешіміне
4 қосымша
2018 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 29-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілердің еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі өту, сондай-ақ олардың лауазымдық ақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін айсайынғы қосымша ақы төлеу үшін

79 843,0
2
На приобретение учебников и учебно-методической литературы
22 065,1
3
На возмещение (до 30%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой
4 049,0
4
На реализацию мероприятий в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
20 981,0
на краткосрочное обучение рабочих кадров по востребованным профессиям
17 962,0
на молодежную практику
637,0
на субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
2 382,0
на трудоустройство через частные агентства занятости
0,0
5
На обучение акимов сельских округов, переходящих на самостоятельный четвертый уровень бюджета
908,3
6
На укрепление материально технической базы
12 185,0
7
На увеличение скорости сети Интернет в школах
10 468,0
8
На установку точек доступа в школах района
388,0
9
На командировочные расходы учителям
14 753,0
10
На автоматизацию процессов деятельности дошкольных организаций
7 934,0
11
На курсовую подготовку преподавателей по IT направлениям
784,0
12
На реализацию мероприятий в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
86 888,1
13
На функционирование автомобильных дорог районного значения
50 005,9
14
На применение ветеринарных препаратов
908,3
15
На обучение акима района
0,0
Всего
312 160,7
Приложение 5
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 18-2
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2018 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 29-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
15 720,0
для доплаты учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
10 662,0
для возмещение потерь местных бюджетов на оплату расходов за замещение на период обучения основного сотрудника
5 058,0
2
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы:
5 420,0
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3 258,0
на расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств

79 843,0
2
Оқулықтар және оқу-әдістемелік әдебиеттер сатып алуға
22 065,1
3
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне (30 %-ға дейін) өтеуге
4 049,0
4
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға, соның ішінде:
20 981,0
талап етілген кәсіптер бойынша жұмыс кадрларын қысқа мерзімді оқытуға
17 962,0
жастар тәжірибесіне
637,0
қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үй жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидиялар
2 382,0
жұмыспен қамтудың жеке меншік агенттіктері арқылы жұмысқа орналастыру
0, 0
5
Дербес төртінші деңгейдегі бюджетке өтетін селолық округтер әкімдерін оқытуға
908,3
6
Материалдық техникалық базаны нығайтуға
12 185,0
7
Мектептердегі Интернет желісінің жылдамдығын арттыруға
10 468,0
8
Аудан мектептерінде рұқсат нүктесін орнатуға
388,0
9
Мұғалімдердің іс-сапар шығындарын өтеуге
14 753,0
10
Мектепке дейінгі ұйымдардың қызмет үрдісін автоматтандыруға
7 934,0
11
ІТ бағыты бойынша мұғалімдерді курстық даярлауға
784,0
12
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға
86 888,1
13
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
50 005,9
14
Мал дәрігерлік дәрі-дәрмекті қолдану
908,0
15
Аудан әкімінің оқуына
0, 0
Барлығы
312 160,7
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 18-2 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 29-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Тіл курстары бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және негізгі қызметшінің оқу кезеңінде оның орнына уақытша қызмет атқарған мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге, соның ішінде:
15 720,0
тіл курстары бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
10 662,0
негізгі қызметшінің оқу кезеңінде оның орнына уақытша қызмет атқарғаны үшін төлемақы шығындарын өтеуге жергілікті бюджеттердің жоғалтымдарын өтеуге
5 058,0
2
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру, соның ішінде:
5 420,0
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
3 258,0
техникалық көмекші (өтемдеуіш) құралдар Тізбесін кеңейтуге

2 162,0
3
На выплату государственной адресной социальной помощи
22 592,0
4
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
21 839,0
услуги ассистентов
19 657,0
услуги консультантов
2 182,0
5
Реализация мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства:
27 946,0
на частичное субсидирование заработной платы
4 667,0
на предоставление субсидий на переезд
9 090,0
на молодежную практику
3 607,0
на аренду (найм) жилья и возмещение коммунальных затрат
7 215,0
грантам переселенцам на реализацию новых бизнес идей
3 367,0
6
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

2 162,0
3
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсетуге
22 592,0
4
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс бойынша консультанттар және ассистенттер енгізуге, соның ішінде:
21 839,0
ассистенттер қызметіне
19 657,0
консультанттар қызметіне
2 182,0
5
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған шараларды іске асыруға, соның ішінде:
27 946,0
еңбекақыны ішінара субсидиялауға
4 667,0
көшіп-қонуға субсидия ұсынуға
9 090,0
жастар тәжірибесіне
3 607,0
тұрғын-үйді жалға алуға және коммуналдық шығындарды өтеуге
7 215,0
жаңа биснес идеяларды іске асыруға қоныс аударушыларға гранттар
3 367,0
6
Жаңа мазмұнды білім беру бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламасын іске асыратын, білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге, және аталған бағыт бойынша жергілікті бюджет есебінен төленген шығындарды өтеуге

126 603,0
7
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
11 988,0
Всего
232 108,0
Приложение 6
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 18-2
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на 2018 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.12.2018 № 29-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 112 108,0
Всего
1 112 108,0
Приложение 7
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года

126 603,0
7
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үлін қосымша ақы төлеуге
11 988,0
Барлығы
232 108,0
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 18-2 шешіміне
6 қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 29-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 112 108,0
Барлығы
1 112 108,0
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы

Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2
Коммунальное хозяйство
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
58
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8
Освещение улиц населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
15
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3
Информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6
Функционирование районных (городских) библиотек
7
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2
Услуги по проведению государственной информационной политики
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
5
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
7
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
8
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
10
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6
Земельные отношения

Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2
Коммуналдық шаруашылық
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
58
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық)  деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
15
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала)  құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3
Ақпараттық кеңiстiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
7
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
8
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
10
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6
Жер қатынастары

463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
99
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
40
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развитие регионов до 2020 года
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
14
Обслуживание долга
1
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
1
Трансферты
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38
Субвенции
49
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
51
Трансферты органам местного самоуправления
III. Чистое бюджетное кредитование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
13
Прочие
9
Прочие

463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
99
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
40
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14
Борышқа  қызмет көрсету
1
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
1
Трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38
Субвенциялар
49
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
51
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
ІІІ. Таза бюджеттік несиелендіру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
IV. Қаржы активтері операцияларының сальдосы
13
Басқалар
9
Басқалар

495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
16
Погашение займов
1
Погашение займов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
Приложение 8
к решению Кокпектинского
районного маслихата

495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
V. Бюджет дефициті (профициті)
VI. Бюджет дефицитін (профицитін) қаржыландыру
16
Қарыздарды өтеу
1
Қарыздарды өтеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5
Жергілікті атқарушы органның  жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Көкпекті аудандық
мәслихатының