О внесении изменений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2017 года № 13-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 марта 2017 года № 4742. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 23-9
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.04.2018 № 23-9 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 24 февраля 2017 года №9-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №8-2 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №10-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4642, опубликованное 18 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 273 453 тысячи тенге:
налоговые поступления – 8 118 626 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 888 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 770 661 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 314 278 тысяч тенге;
2) затраты – 10 968 873 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 321 059 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 344 467 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 408 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 016 479 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 016 479 тысяч тенге:
поступление займов – 1 735 345 тысяч тенге;
погашение займов –15 420 тысяч тенге;

Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 13-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 4742 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 23-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 13.04.2018 № 23-9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы №9-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №8-2 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4703 тіркелген) сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №10-2 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4642 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 273 453 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 118 626 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 69 888 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 770 661 мың теңге;
трансферттер түсімі – 314 278 мың теңге;
2) шығындар – 10 968 873 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 321 059 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 344 467 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 408 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 016 479 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 016 479 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 735 345 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 420 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 296 554 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 605 054 тысячи тенге:
в целях реализации Дорожной карты развития трехъязычного образования, на повышение квалификации учителей на языковых курсах – 16 920 тысяч тенге;
на приобретение учебников, в связи с введением новых образовательных программ в детских дошкольных организациях, перевыпуском новых учебников для предшкольной подготовки, 1, 2, 5, 7 классов и другие – 154 375 тысяч тенге;
на доучивание направленных на профессиональную подготовку – 1 889 тысяч тенге;
краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессий, включая обучение мобильных центров – 5 302 тысячи тенге;
строительство семидесяти пяти квартирного жилого дома в микрорайоне Карачаганак-1 города Аксай – 390 878 тысяч тенге;
строительство инженерно-коммуникационной системы, вертикального планирования и внутриплощадочных дорог в микрорайоне Карачаганак-1 города Аксай – 35 690 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере 38 003 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б.Б.Мукашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии В.К.Ан
Секретарь Бурлинского
районного маслихата
А.А.Куликешев
Приложение
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 13 марта 2017 года №13-1
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 22 декабря 2016 года №10-2
Районный бюджет на 2017 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 296 554 мың теңге.";
5 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 605 054 мың теңге көлемінде ескерілсін:
үш тілді білім беруді дамыту Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға - 16 920 мың теңге;
мектепке дейінгі ұйымдарға жаңа оқу бағдарламаларының енуімен мектепалды даярлыққа, 1, 2, 5, 7 сыныптарға жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға және тағы басқаларға – 154 375 мың теңге;
кәсіптік оқытуға жіберілгендердің оқуын аяқтауға – 1 889 мың теңге;
мобильді орталықтардағы оқуды қосқандағы еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқу – 5 302 мың теңге;
Ақсай қаласы Қарашығанақ-1 шағынауданда жетпіс бес пәтерлік тұрғын үйдің құрылысы – 390 878 мың теңге;
Ақсай қаласы Қарашығанақ-1 шағынауданындағы алаң ішілік жолдарды және тік жобалау, инженерлік коммуникациялық желілердің құрылысы – 35 690 мың теңге.";
7- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 38 003 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б.Б.Мұқашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.К.Ан
Бөрлі аудандық
мәслихатының хатшысы
А.А.Куликешев
Бөрлі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 13 наурыздағы
№ 13-1 шешіміне қосымша
Бөрлі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№10-2 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы