О внесении изменений и дополнений в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июня 2017 года № 13-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 июня 2017 года № 4832. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 20-8
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2018 № 20-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4652, опубликованное 20 января 2017 года в газете "Шұғыла") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 679 723 тысячи тенге:
налоговые поступления – 329 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 562 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 107 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 344 454 тысячи тенге;
2) затраты – 3 715 686 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 808 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68 070 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 262 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -84 771 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84 771 тысяча тенге:
поступление займов – 68 070 тысяч тенге;
погашение займов – 19 262 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 963 тысячи тенге.
в подпункте 2) пункта 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 592 215 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:

Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 13-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 маусымда № 4832 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 20-8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №11-1 "2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4652 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Шұғыла" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 679 723 мың теңге:
салықтық түсімдер – 329 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 562 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 107 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 344 454 мың теңге;
2) шығындар – 3 715 686 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 808 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 68 070 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 262 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -84 771 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84 771 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 070 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 262 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 35 963 мың теңге.
3 тармақтың 2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2017 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 592 215 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на повышение квалификации учителей на языковых курсах в целях реализации Дорожной карты развития трехъязычного образования – 17 080 тысяч тенге;";
абзац пятый исключить;
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
"на строительство 20 двухквартирных домов в селе Жанибек (корректировка) – 100 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
"на строительство 20 двухквартирных домов в селе Жанибек – 130 321 тысяча тенге;";
дополнить абзацем девятым следующего содержания:
"на реконструкцию системы водоснабжения в селе Камысты – 49 948 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десятым следующего содержания:
"на строительство (пристрой) спортзала в селе Акоба – 63 104 тысячи тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
"на внедрение программы "Е-Халық" – 3 780 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
"на доучивание направленных на профессиональную подготовку – 1 889 тысяч тенге;";
дополнить абзацем тринадцатым следующего содержания:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах (По программе продуктивной занятости) – 21 489 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
"на внедрение в учебный процесс общеобразовательных школ элективного курса "Робототехника" и на приобретение дополнительных элементов к комплекту робототехника – 3 000 тысячи тенге;";
дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"для обеспечения учащихся качественной питьевой водой (приобретение диспенсеров, бутилированной воды, установка фонтанчиков) – 1 645 тысяч тенге;";
дополнить абзацем шестнадцатым следующего содержания:
"на приобретение мультимедийного оборудования для малокомплектных школ и дополнительных элементов к комплекту – 2 976 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н.Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии И.Илемесов
Cекретарь маслихата Т.Кадимов
Приложение
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 9 июня 2017 года №13-4
Приложение 1
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года №11-1
Районный бюджет на 2017 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"үштілді білім беруді дамыту Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 17 080 мың теңге;";
бесінші абзац алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауылындағы 20 екі пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына (түзету) – 100 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"Жәнібек ауылындағы 20 екі пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына – 130 321 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы абзацпен толықтырылсын:
"Қамысты ауылында сумен жабдықтау жүйесін қайта құруына – 49 948 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"Ақоба ауылындағы орта мектепке спорт зал (жапсаржай) құрылысына – 63 104 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
" "Е-Халық" жүйесін енгізілуіне – 3 780 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:
"кәсіптік оқытуға жіберілгендердің оқуын аяқтауына – 1 889 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он үшінші абзацпен толықтырылсын:
"мобильді орталықтардағы оқуды қосқандағы еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқуына (Нәтижелі жұмыспен қамту бағдарламасы бойынша) – 21 489 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"жалпы орта білім беру мектептерінің оқу үрдісіне "Роботтық техника" элективті курсын енгізу және робототехника жиынтығына қосымша элементтер алуына – 3 000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он бесінші абзацпен толықтырылсын:
"оқушыларды сапалы ауыз сумен қамтамасыз етуге (диспенсерлер, бөтелкедегі су алуға, фонтандар қондыруға) – 1 645 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"шағын мектептерге мультимедиялық құрал-жабдық және жиынтыққа қосымша элементтер алуына – 2 976 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жәнібек аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Н.Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И. Илемесов
Мәслихат хатшысы Т.Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 9 маусымдағы
№13-4 шешіміне
қосымша
Жәнібек аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№11-1 шешіміне
1- қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы