О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 июня 2017 года № 13-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 июня 2017 года № 4831. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 февраля 2018 года № 20-2
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20.02.2018 № 20-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 22 декабря 2016 года №11-1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4641, опубликованное 16 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 657 190 тысяч тенге:
налоговые поступления – 318 180 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 920 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 327 190 тысяч тенге;
2) затраты – 3 668 550 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 163 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 57 860 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 697 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 523 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 523 тысячи тенге:
поступление займов – 57 860 тысяч тенге;
погашение займов – 32 183 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 846 тысяч тенге.";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в районном бюджете на 2017 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 753 543 тысячи тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 13-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 маусымда № 4831 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 ақпандағы № 20-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 20.02.2018 № 20-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4641 тіркелген, 2017 жылғы 16 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 657 190 мың теңге:
салықтық түсімдер – 318 180 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 920 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 327 190 мың теңге;
2) шығындар – 3 668 550 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 163 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 57 860 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –22 697 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 46 523 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 523 мың теңге:
қарыздар түсімі – 57 860 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 183 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 20 846 мың теңге.";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аудандық бюджетте 2017 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 753 543 мың теңге ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"в целях реализации Дорожной карты развития трехъязычного образования, на повышение квалификации учителей на языковых курсах – 17 810 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на капитальный ремонт дорог по улицам Тайманова, Датова, Шевцова, Клышева, Куантаева, Утемисова, Амангельды, Кунанбаева села Шынгырлау – 251 594 тысячи тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах – 21 005 тысяч тенге;";
дополнить абзацами девятым, десятым, одиннадцатым, двенадцатым, тринадцатым, четырнадцатым, пятнадцатым, шестнадцатым, семнадцатым, восемнадцатым, девятнадцатым следующего содержания:
"для внедрения элективного курса "Робототехника" и на приобретение дополнительных элементов к комплекту робототехника – 3 000 тысяч тенге;
для обеспечения учащихся качественной питьевой водой (приобретение диспенсеров, бутилированной воды, установка фонтанчиков) – 4 306 тысяч тенге;
на внедрение системы "Е-Халык" – 3 360 тысяч тенге;
на строительство 30-ти одноквартирных жилых домов в восточной части села Шынгырлау (привязка с корректировкой) – 285 435 тысяч тенге;
на строительство одноквартирного трехкомнатного жилого дома в селе Шынгырлау (привязка с корректировкой) – 9 384 тысячи тенге;
на строительство двухквартирного трҰхкомнатного жилого дома в селе Белогорка Чингирлауского района – 12 333 тысячи тенге;
на строительство двухквартирного трҰхкомнатного жилого дома в селе Лубенка Чингирлауского района – 12 333 тысячи тенге;
на строительство двухквартирного трҰхкомнатного жилого дома в селе Сегизсай Чингирлауского района – 12 333 тысячи тенге;
на строительство двухквартирного трҰхкомнатного жилого дома в селе Полтавка Чингирлауского района – 12 333 тысячи тенге;
на газификацию социальных объектов села Аксуат Чингирлауского района" – 29 496 тысяч тенге;
на проведение инженерно-геодезических, инженерно-геологических изысканий и разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство водопровода в селе Алмазное Чингирлауского района – 4 938 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С.Шагиров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Ж.Мухамбетов
Секретарь маслихата Г.Волкогон
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 9 июня 2017 года № 13-3
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 11-1
Районный бюджет на 2017 год
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма

"үштілді білім беруді дамыту Жол картасын іске асыру мақсатында тілдік курстарда мұғалімдердің біліктілігін арттыруға – 17 810 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауылының Тайманов, Датұлы, Шевцов, Қылышев, Қуантаев, Өтемісов, Амангелді, Құнанбаев көшелерінің жолдарын күрделі жөндеуге – 251 594 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мобильді орталықтардағы оқуды қосқанда, еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 21 005 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы, он жетінші, он сегізінші, он тоғызыншы абзацтармен толықтырылсын:
""Робототехника" элективті курсын енгізуге және робототехника жиынтығына қосымша элементтер алуға – 3 000 мың теңге;
оқушыларды сапалы ауыз сумен қамтамасыз етуге (диспенсерлер, бөтелкедегі су алуға, фонтандар қондыруға)– 4 306 мың теңге;
"Е-Халық" жүйесін енгізуге – 3 360 мың теңге;
Шыңғырлау ауылының шығыс бөлігіндегі бір пәтерлі 30 тұрғын үйдің құрылысына (түзетілген байламмен) – 285 435 мың теңге;
Шыңғырлау ауылында бір пәтерлі үш бөлмелі тұрғын үйдің құрылысына (түзетумен байламмен) – 9 384 мың теңге;
Шыңғырлау ауданының Белогор ауылында екі пәтерлі үш бөлмелі тұрғын үйдің құрылысына – 12 333 мың теңге;
Шыңғырлау ауданының Лубен ауылында екі пәтерлі үш бөлмелі тұрғын үйдің құрылысына – 12 333 мың теңге;
Шыңғырлау ауданының Сегізсай ауылында екі пәтерлі үш бөлмелі тұрғын үйдің құрылысына – 12 333 мың теңге;
Шыңғырлау ауданының Полтава ауылында екі пәтерлі үш бөлмелі тұрғын үйдің құрылысына – 12 333 мың теңге;
Шыңғырлау ауданының Ақсуат ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыруға – 29 496 мың теңге;
"Шыңғырлау ауданының Алмаз ауылында су құбырының құрылысы" нысаны бойынша инженерлік-геодезиялық, инженерлік-геологиялық зерттеулер жүргізу және жобалық сметалық құжатамасын жасақтауға – 4 938 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С.Шағиров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж.Мұхамбетов
Мәслихат хатшысы Г.Волкогон
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
9 маусымдағы № 13-3 шешіміне
қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
22 желтоқсандағы № 11-1
шешіміне 1- қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы