О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 августа 2014 года № 373 "Об утверждении формы квитанции об уплате административного штрафа в порядке сокращенного производства по делу об административном правонарушении"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 марта 2018 года № 347. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 марта 2018 года № 16687
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 августа 2014 года № 373 "Об утверждении формы квитанции об уплате административного штрафа в порядке сокращенного производства по делу об административном правонарушении" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9748, опубликован от 14 октября 2014 года в газете "Юридическая газета" № 154 (2722) следующее изменение:
форму квитанции об уплате административного штрафа в порядке сокращенного производства по делу об административном правонарушении, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту налогового и таможенного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ержанов Э.Б.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
"СОГЛАСОВАН"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
_____________К. Касымов
19 марта 2018 года
Приложение
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 марта 2018 года № 347
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 22 августа 2014 года № 373
Форма
Квитанция об уплате административного штрафа в порядке сокращенного
производства по делу об административном правонарушении № __________
"_____"______________года                         _______________________
(дата выдачи) (место выдачи)
Сведения о лице, в отношении которого возбуждено дело:
Фамилия, имя и отчество (при его наличии), (наименование юридического лица)
__________________________________________________________________________
Место жительства (юридический адрес) _______________________________________
ИИН*____________________________________БИН*___________________________
Бенефициар (орган государственных доходов): _________________________________
БИН* Бенефициара _________________________________________________________
Банк Бенефициара: Комитет казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
ИИК* KZ24070105KSN0000000 БИК* Банка Бенефициара KKMFKZ2A
КБК*
КНП*
Сумма цифрами в размере пятидесяти процентов (прописью)
Назначение платежа: административный штраф по протоколу об административном
правонарушении серии ______________________________ № _____________________
Орган уполномоченный рассматривать дело об административном
правонарушении ___________________________________________________________
Должность, фамилия и инициалы лица, составившего протокол и выдавшего
квитанцию ________________________________________________________________
Срок уплаты штрафа до "_______"______________года (включительно)
Подпись правонарушителя (представителя юридического лица) ___________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Корешок квитанции об уплате административного штрафа в порядке сокращенного
производства по делу об административном правонарушении № __________
"_____"______________года                         _______________________
(дата выдачи)                                     (место выдачи)
Должность, фамилия и инициалы лица, составившего протокол и выдавшего
квитанцию ________________________________________________________________
Фамилия, имя и отчество (при его наличии),
(наименование юридического лица) ___________________________________________
Место жительства (юридический адрес) _______________________________________
Документ, удостоверяющий личность (номер и дата государственной
регистрации): _____________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(наименование документа, серия, номер, дата выдачи, кем выдан)
ИИН*___________________________________БИН*____________________________
Бенефициар (орган государственных доходов):_______________________
БИН* Бенефициара _________________________________________________________
Банк Бенефициара: Комитет казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
ИИК* KZ24070105KSN0000000 БИК* Банка Бенефициара KKMFKZ2A
КБК*
КНП*
Сумма цифрами в размере пятидесяти процентов (прописью)
Срок уплаты штрафа до "_______"______________года (включительно)
Основания и порядок сокращенного производства по делу об административном

"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қысқартылған іс жүргізу тәртібінде әкімшілік айыппұл төлеу туралы түбіртек нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 22 тамыздағы № 373 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 347 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 30 наурызда № 16687 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қысқартылған іс жүргізу тәртібінде әкімшілік айыппұл төлеу туралы түбіртек нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 22 тамыздағы № 373 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9748 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2014 жылғы 14 қазандағы № 154 (2548) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қысқартылған іс жүргізу тәртібінде әкімшілік айыппұл төлеу туралы түбіртек нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық және кеден заңнамасы департаменті (Е.Б. Ержанов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он кун өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
______________ Қ. Қасымов
2018 жылғы 19 наурыз
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2018 жылғы 12 наурыздағы
№ 347 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 22 тамыздағы
№ 373 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы іс бойынша қысқартылған іс жүргізу тәртібінде әкімшілік айыппұл төлеу туралы түбіртек № _______
_____________жылғы "____" _______. ____________________
(берілген күні)                        (берілген орны)
Оған қатысты іс қозғалған адам туралы мәліметтер:
Төлеушінің тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), (заңды тұлғаның атауы)
_____________________________________________________________________________
Тұрғылықты жері (заңды мекенжайы)
_______________________________________________
ЖСН*_________________________________БЖН*__________________________________
Бенефициар (мемлекеттік кірістер органы):____________Бенефициар
БЖН*______________
Бенефициар Банкі: Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті
ЖСК* KZ24070105KSN0000000 Бенефициар Банктің БСК* KKMFKZ2A
БСК*
ТМК*
Сома сандармен елу пайыз мөлшерінде (толық жазылуы тиіс)
Төлем мақсаты: №______________сериялы әкімшілік кұқық бұзушылық туралы хаттама бойынша әкімшілік айыппұл
Әкімшілік құқық бұзушылық туралы істі қарауға уәкілетті орган____________________________
_____________________________________________________________________________
Хаттаманы толтырған және түбіртекті берген адамның лауазымы, тегі және аты-жөні
Айыппұл төленген күн _____жылғы "____"_________ (қоса алғанда).
Құқық бұзушының қолы (заңды тұлға өкілі)________________________________________
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы іс бойынша қысқартылған іс жүргізу тәртібінде әкімшілік айыппұл төлеу туралы түбіртектің түбірі №_______
_____________ жылғы "____" _______. _________________
(берілген күні)                        (берілген орны)
Хаттаманы толтырған және түбіртекті берген адамның лауазымы, тегі және аты-жөні____________________________________________________________________________
Төлеушінің тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), (заңды тұлғаның атауы)_________
Тұрғылықты жері (заңды мекенжайы)____________________________________________
Жеке басты куәландыратын құжат (мемлекеттік тіркеу нөмірі және күні):______________
____________________________________________________________________________
(құжат атауы, сериясы, нөмірі, берілген күні, кім берген)
ЖСН*____________________________________________БЖН*_____________________
Бенефициар (мемлекеттік кірістер органы):____________Бенефициар БЖН*___________
Бенефициар Банкі: Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Казынашылық комитеті
ЖСК* KZ24070105KSN0000000 Бенефициар Банкі БСК* KKMFKZ2А
БСК*
ТМК*
Сома сандармен елу пайыз мөлшерінде (толық жазылуы тиіс)
Айыппұлды төлеу мерзімі _______ жылғы " _______"_______ дейін (қоса алғанда)

правонарушении, предусмотренные статьями 810 и 811 Кодекса Республики
Казахстан об административных правонарушениях, мне разъяснены, квитанцию
получил ___________________________
(подпись правонарушителя)
_________________________________________________________________________
(подпись лица, составившего протокол и выдавшего квитанцию)
Квитанция об уплате административного штрафа в порядке сокращенного
производства по предписанию о необходимости уплаты штрафа № ________________
"______"_______________года
(дата выдачи)
Сведения о лице, в отношении которого оформлено предписание:
Фамилия, имя и отчество (при его наличии),
(наименование юридического лица) __________________________________________
__________________________________________________________________________
Место жительства (юридический адрес) _______________________________________
ИИН*_______________________________ БИН*________________________________
Бенефициар (орган государственных доходов): _________________________________
БИН* Бенефициара _________________________________________________________
Банк Бенефициара: Комитет казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
ИИК* KZ24070105KSN0000000 БИК* Банка Бенефициара KKMFKZ2A
КБК*
КНП*
Сумма цифрами в размере пятидесяти процентов (прописью)
Назначение платежа: административный штраф по предписанию о необходимости
уплаты штрафа № __________________________________________________________
Наименование органа оформившего предписание _______________________________
В соответствии с пунктом 1 статьи 811 Кодекса Республики Казахстан об
административных правонарушениях, если административное правонарушение
зафиксировано сертифицированными специальными контрольно-измерительными
техническими средствами и приборами, работающими в автоматическом режиме,
лицо имеет право оплаты штрафа в размере пятидесяти процентов от указанной
суммы штрафа в течение семи суток с момента надлежащего доставления
предписания о необходимости уплаты штрафа с квитанцией установленного образца
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Корешок квитанции об уплате административного штрафа в порядке сокращенного
производства по предписанию о необходимости уплаты штрафа № ________________
"______"_________________года
(дата выдачи)
Наименование органа оформившего предписание _______________________________
Сведения о лице, в отношении которого оформлено предписание:
Фамилия, имя и отчество (при его наличии),
(наименование юридического лица) ___________________________________________
__________________________________________________________________________
Место жительства (юридический адрес) _______________________________________
Документ, удостоверяющий личность (номер и дата государственной
регистрации): _____________________________________________________________
__________________________________________________________________________
(наименование документа, серия, номер, дата выдачи, кем выдан)
ИИН*_____________________________БИН*__________________________________
Бенефициар (орган государственных доходов): _________________________________
БИН* Бенефициара _________________________________________________________
Банк Бенефициара: Комитет казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
ИИК* KZ24070105KSN0000000 БИК* Банка Бенефициара KKMFKZ2A
КБК*
КНП*
Сумма цифрами в размере пятидесяти процентов (прописью)
В соответствии с пунктом 1 статьи 811 Кодекса Республики Казахстан об
административных правонарушениях, если административное правонарушение
зафиксировано сертифицированными специальными контрольно-измерительными
техническими средствами и приборами, работающими в автоматическом режиме,
лицо имеет право оплаты штрафа в размере пятидесяти процентов от указанной
суммы штрафа в течение семи суток с момента надлежащего доставления
предписания о необходимости уплаты штрафа с квитанцией установленного образца
Согласно статье 810 Кодекса Республики Казахстан об административных
правонарушениях в случае применения сокращенного производства по делам об
административных правонарушениях, физическое либо юридическое лицо не
обжалует представленные доказательства.
* Примечание:
КНП – код назначения платежа;
БИК – банковский идентификационный код;
ИИК – индивидуальный идентификационный код;
КБК – код бюджетной классификации;
ИИН – индивидуальный идентификационный номер;
БИН – бизнес-идентификационный номер.

Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 810 және 811-баптарында көзделген әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қысқартылған іс жүргізудің негіздемесі мен тәртібі маған түсіндірілді, түбіртекті алдым
______________________
(құқық бұзушының қолы)
_____________________________________________________________________
(хаттаманы толтырған және түбіртекті берген адамның қолы)
Айыппұл төлеу қажеттігі туралы нұсқама бойынша қысқартылған іс жүргізу тәртібінде әкімшілік айыппұл төлеу туралы түбіртек №_______
_____________жылғы "____" _______. (берілген күні)
Оған қатысты іс қозғалған адам туралы мәліметтер:
Төлеушінің тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), (заңды тұлғаның атауы)_________
____________________________________________________________________________
Тұрғылықты жері (заңды мекенжайы)____________________________________________
ЖСН*_______________________________БЖН*__________________________________
Бенефициар (мемлекеттік кірістер органы):__________Бенефициар БЖН*_____________
Бенефициар Банкі: Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті
ЖСК* KZ24070105KSN0000000 Бенефициар Банкі БСК* KKMFKZ2A
БСК*
ТМК*
Сома сандармен елу пайыз мөлшерінде (толық жазылуы тиіс)
Төлем мақсаты: №______________айыппұл төлеу қажеттігі туралы нұсқама бойынша әкімшілік айыппұл
Нұсқаманы ресімдеген органның атауы____________________________________________
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 811-бабының 1-тармағына сәйкес егер әкімшілік құқық бұзушылық автоматты режимде жұмыс iстейтiн сертификатталған арнайы техникалық бақылау-өлшеу құралдарымен және аспаптарымен тiркелген жағдайда, тұлға белгіленген үлгідегі түбіртекпен бірге айыппұл төлеу қажеттігі туралы нұсқаманы тиісінше жеткізген сәттен бастап көрсетілген айыппұл сомасының елу пайызы мөлшеріндегі айыппұлды жеті тәулік ішінде төлеу құқығы бар.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Айыппұл төлеу қажеттігі туралы нұсқама бойынша қысқартылған іс жүргізу тәртібінде әкімшілік айыппұл төлеу туралы түбіртектің түбірі №_______
_____________жылғы "____" _______
(берілген күні)
Нұсқаманы ресімдеген органның атауы____________________________________________
Оған қатысты іс ресімделген адам туралы мәліметтер:
Төлеушінің тегі, аты және әкесінің аты (болған кезде), (заңды тұлғаның атауы)___________________________________________________________
Тұрғылықты жері (заңды мекенжайы)______________________________________________
Жеке басты куәландыратын құжат (мемлекеттік тіркеу нөмірі және күні):________________
____________________________________________________________________________
(құжат атауы, сериясы, нөмірі, берілген күні, кім берген)
ЖСН*_________________________________БЖН*__________________________________
Бенефициар (мемлекеттік кірістер органы)___________Бенефициар БЖН*______________
Бенефициар Банкі: Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті
ЖСК KZ24070105KSN0000000 Бенефициар Банкінің БСК* KKMFKZ2A
БСК*
ТМК*
Сома сандармен елу пайыз мөлшерінде (толық жазылуы тиіс)
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 811-бабының 1-тармағына сәйкес егер әкімшілік құқық бұзушылық автоматты режимде жұмыс iстейтiн сертификатталған арнайы техникалық бақылау-өлшеу құралдарымен және аспаптарымен тiркелген жағдайда, тұлға белгіленген үлгідегі түбіртекпен бірге айыппұл төлеу қажеттігі туралы нұсқаманы тиісінше жеткізген сәттен бастап көрсетілген айыппұл сомасының елу пайызы мөлшеріндегі айыппұлды жеті тәулік ішінде төлеу құқығы бар.
Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Қазақстан Республиасы Кодексінің 810-бабына сәйкес әкімшілік құқық бұзушылық туралы істер бойынша қысқартылған іс жүргізу қолданған жағдайда жеке не заңды тұлға ұсынылған дәлелдемелерге шағым жасамайды.
*Ескертпе:
ТМК – төлем мақсатының коды
БСК – банктік сәйкестендіру коды
ЖСК – жеке сәйкестендіру коды
БСК –бюджет сыныптамасының коды
ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі
БСН – бизнес - сәйкестендiру нөмiрі.