О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 июня 2018 года № 478. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 августа 2018 года № 17280.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан по перечню, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Беккер В.Р.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан генерал-полковник полиции
К. Касымов
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
_____________________ Ж. Касымбек
28 июня 2018 год
"СОГЛАСОВАН"
Аким города Алматы
_____________________ Б. Байбек
"____"___________ 2018 год
"СОГЛАСОВАН"
Исполняющий обязанности
Акима города Алматы
_________________ С. Макежанов
17 июля 2018 год
"СОГЛАСОВАН"
Аким города Астаны
_______________А. Исекешев
"____"___________ 2018 год
"СОГЛАСОВАН"
Исполняющий обязанности
Акима города Астаны
_________________ А. Амрин

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 26 маусымдағы № 478 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 6 тамызда № 17280 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті (В.Р. Беккер) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеген күннен бастап он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі полиция генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
_______________ Ж. Қасымбек
2018 жыл 28 маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының әкімі
_______________ Б. Байбек
2018 жыл "____"___________
"КЕЛІСІЛДІ"
Алматы қаласының әкімінің
міндетін атқарушы
_______________ С. Мәкежанов
2018 жыл 17 шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
Астана қаласының әкімі
_______________ Ә. Исекешев
2018 жыл "____"___________
"КЕЛІСІЛДІ"
Астана қаласының әкімінің
міндетін атқарушы
_______________ А. Әмрин

23 июля 2018 год
"СОГЛАСОВАН"
Аким Карагандинской области
_____________________ Е. Кошанов
20 июля 2018 год
"СОГЛАСОВАН"
Аким Павлодарской области
_____________________ Б. Бакауов
5 июля 2018 год
"СОГЛАСОВАН"
Аким Восточно-Казахстанской области
_____________________ Д. Ахметов
12 июля 2018 год
Приложение
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 26 июня 2018 года№ 478
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
1. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 декабря 2014 года № 910 "Об утверждении Правил проведения профилактических работ по пожарной безопасности и ликвидации последствий пожаров на городском рельсовом транспорте" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10155, опубликован 10 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 декабря 2014 года № 911 "Об утверждении Правил проведения профилактических работ по пожарной безопасности и ликвидации последствий пожаров на железнодорожном, воздушном транспорте" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10154, опубликован 10 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 октября 2015 года № 875 "Об утверждении формы актов государственных инспекторов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12349, опубликован 14 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 ноября 2015 года № 889 "Об утверждении Правил регистрации аварийно-спасательных служб и формирований" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12398, опубликован 6 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
5. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 11 ноября 2015 года № 909 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12855, опубликован 20 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
6. Приказ исполняющего обязанности Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 августа 2017 года № 576 "О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 18 декабря 2014 года № 910 "Об утверждении Правил проведения профилактических работ по пожарной безопасности и ликвидации последствий пожаров на метрополитене" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15930, опубликован 31 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

2018 жыл 23 шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарағанды облысының әкімі
_______________ Е. Қошанов
2018 жыл 20 шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысының әкімі
_______________ Б. Бақауов
2018 жыл 5 шілде
"КЕЛІСІЛДІ"
Шығыс Қазақстан облысының әкімі
_______________ Д. Ахметов
2018 жыл 12 шілде
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 26 маусымдағы
№ 478 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің күші жойылған кейбір бұрықтарының тізбесі
1. "Қалалық рельсті көлікте өрт қауіпсіздігі бойынша профилактикалық жұмыстар жүргізуді және өрттердің салдарын жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 910 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10155 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 ақпанда жарияланған).
2. "Теміржол, әуе көлігінде өрт қауіпсіздігі бойынша профилактикалық жұмыстар жүргізу және өрт салдарын жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 911 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10154 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 ақпанда жарияланған).
3. "Мемлекеттік инспекторлар актілерінің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 875 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12349 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда жарияланған).
4. "Авариялық-құтқару қызметтері мен құралымдарын тіркеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 7 қарашадағы № 889 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12398 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 6 сәуірде жарияланған).
5. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 909 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12855 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 20 қаңтарда жарияланған).
6. "Метрополитенде өрт қауіпсіздігі бойынша профилактикалық жұмыстар жүргізу және өрт салдарын жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 910 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің міндетін атқарушыныз 2017 жылғы 21 тамыздағы № 576 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15930 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 31 қазанда жарияланған).