О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 1-1/1069 "Об утверждении Правил субсидирования затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 сентября 2018 года № 396. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 октября 2018 года № 17584
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 1-1/1069 "Об утверждении Правил субсидирования затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12677, опубликован 19 января 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
Правила субсидирования затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту стратегического планирования и анализа Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа его направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.

"Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 1-1/1069 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 396 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 22 қазанда № 17584 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 1-1/1069 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12677 болып тіркелген, 2016 жылғы 19 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау қағидалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Стратегиялық жоспарлау және талдау департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министр
сельского хозяйства Республики Казахстан
У. Шукеев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство
национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 26 сентября 2018 года № 396
Утверждены
приказом Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2015 года № 1-1/1069
Правила субсидирования затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила субсидирования затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 41-5) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и определяют порядок субсидирования затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов.
2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) ревизионный союз сельскохозяйственных кооперативов (далее – ревизионный союз) – добровольное объединение сельскохозяйственных кооперативов, созданное в форме некоммерческой организации и осуществляющее внутренний аудит финансово-хозяйственной деятельности входящих в него сельскохозяйственных кооперативов, координацию этой деятельности, оказание членам ревизионного союза сопутствующих внутреннему аудиту услуг, а также иную деятельность, не противоречащую законодательству Республики Казахстан, предусмотренную учредительными документами ревизионного союза;
2) поставщик услуг – лицо, обеспечивающее доступ к информационной системе субсидирования и ее сопровождение, которое определяется управлением по инвестициям и развитию предпринимательства города Астаны или управлением сельского хозяйства местного исполнительного органа областей, городов Алматы и Шымкент (далее – Управление) в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
3) заявка – электронная заявка на получение ревизионным союзом субсидий для возмещения затрат на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов;

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
Ө. Шөкеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2018 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 396 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2015 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 1-1/1069 бұйрығымен
бекітілген
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 41-5) тармақшасына сәйкес әзірленді және ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау тәртібін айқындайды.
2. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одағы (бұдан әрі – тексеру одағы) – коммерциялық емес ұйым нысанында құрылған және оған кіретін ауыл шаруашылығы кооперативтерінің қаржылық-шаруашылық қызметінің ішкі аудитін, осы қызметті үйлестіруді, тексеру одағының мүшелеріне ішкі аудитке ілеспе қызметтер көрсетуді, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына қайшы келмейтін, тексеру одағының құрылтай құжаттарында көзделген өзге де қызметті жүзеге асыратын ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ерікті бірлестігі;
2) көрсетілетін қызметтерді жеткізуші – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес Астана қаласының инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы немесе облыстардың, Алматы және Шымкент қалаларының жергілікті атқарушы органының ауыл шаруашылығы басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) айқындайтын, субсидиялаудың ақпараттық жүйесіне қолжетімділікті және оны сүйемелдеуді қамтамасыз ететін тұлға;
3) өтінім - ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын өтеу үшін тексеру одақтарының субсидиялар алуға арналған электрондық өтiнiм;

4) электронный реестр заявок на субсидирование (далее – реестр) – совокупность сведений о заявках на субсидирование агропромышленного комплекса, а также о заемщиках, финансовых институтах, и иные сведения, отраженные в информационной системе субсидирования;
5) информационная система субсидирования – организационно-упорядоченная совокупность информационно-коммуникационных технологий, обслуживающего персонала и технической документации, предназначенная для оказания услуг по выполнению процессов субсидирования, предоставляющая возможность взаимодействия с веб-порталом "электронного правительства", регистрации заявки на получение субсидий, а также ее обработки посредством автоматической проверки заявки на соответствие условиям субсидирования;
6) веб-портал информационной системы субсидирования – интернет-ресурс, размещенный в сети Интернет, предоставляющий доступ к информационной системе субсидирования;
7) веб-портал "электронного правительства" – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к государственным услугам, услугам по выдаче технических условий на подключение к сетям субъектов естественных монополий и услугам субъектов квазигосударственного сектора, оказываемым в электронной форме;
8) заключение внутреннего аудита – официальный документ, предназначенный для членов кооператива и иных пользователей бухгалтерской отчетности кооператива и содержащий выраженное мнение ревизионного союза о достоверности бухгалтерской отчетности кооператива, соответствии порядка ведения кооперативом бухгалтерского учета законодательству, соблюдении органами управления кооперативом положений устава и законодательства, а также данные о выявленных нарушениях, которые могут повлечь за собой ухудшение результатов финансово-хозяйственной деятельности кооператива, союза кооперативов или их несостоятельность (банкротство);
9) электронная цифровая подпись (далее – ЭЦП) – набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания.
3. Управление в течение 3 (трех) рабочих дней после утверждения индивидуального помесячного плана финансирования по субсидированию затрат ревизионных союзов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов (далее – План финансирования) размещают его на веб-портале информационной системы субсидирования.

4) субсидиялауға арналған өтінімдердің электрондық тізілімі (бұдан әрі – тізілім) – агроөнеркәсіптік кешенді субсидиялауға арналған өтінімдер, сондай-ақ қарыз алушылар, қаржы институттары туралы мәліметтердің жиынтығы және субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде көрініс табатын өзге де мәліметтер;
5) субсидиялаудың ақпараттық жүйесі – субсидиялау процестерін орындау жөніндегі қызметтерді көрсетуге арналған, "электрондық үкіметтің" веб-порталымен өзара іс-қимыл жасауға, субсидиялар алуға арналған өтінімді тіркеуге, сондай-ақ өтінімнің субсидиялау талаптарына сәйкестігін автоматты түрде тексеру арқылы оны өңдеуге мүмкіндік беретін ақпараттық-коммуникациялық технологиялардың, қызмет көрсетуші персоналдың және техникалық құжаттаманың ұйымдастырылып, ретке келтірілген жиынтығы;
6) субсидиялаудың ақпараттық жүйесінің веб-порталы – Интернет желісінде орналасқан, субсидиялаудың ақпараттық жүйесіне қолжетімділік беретін интернет-ресурс;
7) "электрондық үкіметтің" веб-порталы - нормативтік құқықтық базаны қоса алғанда, бүкіл шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызметтерге, табиғи монополиялар субъектілерінің желілеріне қосуға техникалық шарттарды беру жөніндегі қызметтерге және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметтеріне қол жеткізудің бірыңғай терезесі болатын ақпараттық жүйе;
8) ішкі аудит қорытындысы – кооператив мүшелеріне және кооперативтің бухгалтерлік есептілігін өзге де пайдаланушыларға арналған және тексеру одағының кооперативтің бухгалтерлік есептілігінің дұрыстығы, кооперативтің бухгалтерлік есептілікті жүргізу тәртібінің заңнамаға сәйкестігі, кооперативті басқару органдарының жарғының және заңнаманың ережелерін сақтауы туралы білдірген пікірін, сондай-ақ кооперативтің, кооперативтер одағының қаржылық-шаруашылық қызметі нәтижелерінің нашарлауына немесе олардың дәрменсіздігіне (банкроттығына) әкеп соғуы мүмкін анықталған бұзушылықтар туралы деректерді қамтитын ресми құжат;
9) электрондық цифрлық қолтаңба (бұдан әрі – ЭЦҚ) – электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның тиесілілігін және мазмұнының өзгермейтіндігін растайтын электрондық цифрлық символдар жиынтығы.
3. Басқарма 3 (үш) жұмыс күні ішінде тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау бойынша жеке айлық қаржыландыру жоспары (бұдан әрі – Қаржыландыру жоспары) бекітілгеннен кейін оны субсидиялаудың ақпараттық жүйесінің веб-порталына орналастырады.

Глава 2. Получатели субсидий
4. Субсидии выплачиваются ревизионным союзам для возмещения затрат на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов.
Глава 3. Условия получения субсидий
5. Условиями получения субсидий являются:
1) подача заявки по форме, согласно приложению к настоящим Правилам (далее – заявка), в электронном виде посредством веб-портала "электронного правительства", с приложением заключения внутреннего аудита в электронном формате "PDF (Portable Document Format)" (сканированная копия подписанного и заверенного печатью ревизионного союза бумажного варианта).
Информационное взаимодействие веб-портала "электронного правительства" и информационной системы субсидирования осуществляется в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
2) регистрация заявки в информационной системе субсидирования;
3) наличие лицевого счета в информационной системе субсидирования дает возможность ревизионному союзу самостоятельно осуществить регистрацию заявки в информационной системе субсидирования, в этом случае подача заявки не требуется, и она считается поданной с момента такой регистрации;
4) подтверждение факта оказания услуги по проведению внутреннего аудита сельскохозяйственного кооператива в результате информационного взаимодействия информационной системы субсидирования и информационной системы по приему и обработке электронных счетов-фактур (наличие соответствующей электронной счет-фактуры ревизионного союза);
5) отсутствие в текущем году выплаты субсидий на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственного (-ых) кооператива (-ов), в отношении которого (-ых) подана заявка.
Глава 4. Порядок расчета субсидий
6. Субсидированию подлежат затраты на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственного кооператива, проведенного в текущем году, в размере не более 130 (ста тридцати) месячных расчетных показателей на момент регистрации заявки.
Глава 5. Порядок выплаты субсидий
7. Прием заявок осуществляется по месту регистрации сельскохозяйственного кооператива (по юридическому адресу) по которому проведен аудит ревизионным союзом с 1 февраля по 1 декабря (включительно) года.
8. Для предоставления доступа к данным реестра через веб-портал информационной системы субсидирования (далее – Личный кабинет):
1) ревизионный союз должен обладать ЭЦП, для самостоятельной регистрации в информационной системе субсидирования;
2) управление ежегодно направляют поставщику услуг актуализированные списки работников, обладающих ЭЦП.
9. Для регистрации в Личном кабинете ревизионным союзом указываются следующие сведения:

2-тарау. Субсидиялар алушылар
4. Субсидиялар тексеру одақтарына ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын өтеу үшін төленеді.
3-тарау. Субсидиялар алу шарттары
5. Субсидияларды алудың шарттары мыналар болып табылады:
1) "PDF (Portable Document Format)" электрондық форматындағы ішкі аудит қорытындысын (қол қойылған және тексеру одағының мөрімен расталған қағаз нұсқаның сканерленген көшірмесі) қоса бере отырып, "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы электрондық түрде осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінім (бұдан әрі – өтінім) беру.
"Электрондық үкімет" веб-порталы мен субсидиялаудың ақпараттық жүйесінің ақпараттық өзара іс-қимылы Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады;
2) субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде өтінімнің тіркелуі;
3) субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде жеке шоттың болуы тексеру одағына өтінімді субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде тіркеуді өз бетінше жүзеге асыруға мүнкіндік береді, бұл жағдайда өтінім беру талап етілмейді және ол тіркелген сәтінен бастап берілген болып есептеледі;
4) субсидиялаудың ақпараттық жүйесі мен электрондық шот-фактураларды қабылдау және өңдеу жөніндегі ақпараттық жүйенің ақпараттық өзара іс-қимылы нәтижесінде ауыл шаруашылығы кооперативтеріне ішкі аудит жүргізу бойынша қызмет көрсету фактісінің расталуы (тексеру одағының тиісті электрондық шот-фактурасының болуы);
5) өзіне (өздеріне) қатысты өтінім берілген ауыл шаруашылығы кооперативінің (-терінің) ішкі аудитін жүргізуге ағымдағы жылы субсидиялар төленбеген болуы.
4-тарау. Субсидияларды есептеу тәртібі
6. Ағымдағы жылы жүргізілген ауыл шаруашылығы кооперативінің ішкі аудитін жүргізуге арналған өтінім тіркелген сәтке 130 (жүз отыз) айлық есептік көрсеткіштен артық емес мөлшердегі шығындар субсидиялауға жатады.
5-тарау. Субсидияларды төлеу тәртібі
7. Өтінімдерді қабылдау тексеру одағының аудиті жүргізілген ауыл шаруашылығы кооперативінің тіркелген жері бойынша (заңды мекенжайы бойынша) жылдың 1 ақпаны мен 1 желтоқсаны (қоса есептегенде) аралығында жүзеге асырылады.
8. Субсидиялаудың ақпараттық жүйесінің веб-порталы арқылы тізім деректеріне қолжетімділік (бұдан әрі – Жеке кабинет) беру үшін:
1) тексеру одағында субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде өздігінен тіркелу үшін ЭЦҚ болуы тиіс;
2) Басқарма жыл сайын көрсетілетін қызметтерді жеткізушіге ЭЦҚ-сы бар жұмыскерлердің өзектендірілген тізімін жолдайды.
9. Жеке кабинетте тіркелу үшін тексеру одағы мынадай мәліметтерді көрсетеді:

1) бизнес-идентификационный номер (далее – БИН), полное наименование, фамилия, имя и отчество (при его наличии) и индивидуальный идентификационный номер первого руководителя;
2) контактные данные (почтовый адрес, телефон, адрес электронной почты);
3) реквизиты текущего счета банка второго уровня.
При изменении вышеуказанных данных ревизионный союз в течение одного рабочего дня изменяет данные лицевого счета, внесенные в Личный кабинет.
10. Формирование и регистрация заявки производится в Личном кабинете в следующем порядке:
1) формируется заявка с внесением в нее сведений, необходимых для проверки информационной системой субсидирования требований подпункта 4) пункта 5 настоящих Правил;
2) заявка регистрируется в информационной системе субсидирования путем ее подписания ЭЦП ревизионного союза и становится доступной в Личном кабинете управления. На электронный адрес Управления направляется электронное извещение о поступлении на рассмотрение заявки.
В случае выявления ревизионным союзом несоответствия данных в зарегистрированной заявке до момента формирования Управлением платежных поручений, ревизионный союз имеет возможность отозвать заявку с указанием причины отзыва.
11. Управление в течение одного рабочего дня с момента регистрации заявки подтверждает ее принятие путем подписания с использованием ЭЦП соответствующего уведомления. Данное уведомление становится доступным в Личном кабинете ревизионного союза.
12. Основаниями для отказа в выдаче субсидий являются:
1) установление недостоверности документов, представленных ревизионным союзом для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие ревизионного союза и (или) представленных материалов, объектов, данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги, требованиям, установленным нормативными правовыми актами Республики Казахстан.
13. Управление в соответствии с Планом финансирования формирует в информационной системе субсидирования платежные поручения на выплату субсидий, загружаемые в информационную систему "Казначейство-Клиент", в течение двух рабочих дней после подтверждения принятия заявки согласно пункту 11 настоящих Правил.
По заявкам, в которых объем субсидий превышает объем бюджетных средств, предусмотренных в Плане финансирования на соответствующий месяц, выплата субсидий осуществляется в следующем месяце в порядке очередности с момента подачи заявки.
Приложение
к Правилам субсидирования
затрат ревизионных союзов
сельскохозяйственных кооперативов
на проведение внутреннего
аудита сельскохозяйственных кооперативов
Форма
В Управление по инвестициям
и развитию предпринимательства
города Астаны,
Управление сельского
хозяйства ________________
области, городов Алматы и
Шымкент от
____________________________
(полное наименование
юридического лица)
Заявка
Прошу произвести субсидирование затрат ревизионного союза
сельскохозяйственного кооператива за проведенный внутренний аудит
сельскохозяйственных кооперативов на сумму _______ тенге.

1) бизнес-сәйкестендiру нөмiрi (бұдан әрі - БСН), толық атауы, бірінші басшының аты, әкесінің аты (бар болса) және тегі, жеке сәйкестендіру нөмірі;
2) байланыс деректері (почталық мекенжайы, телефоны, электрондық почта мекенжайы);
3) екінші деңгейлі банктегі ағымдағы шотының деректемелері.
Жоғарыда көрсетілген деректер өзгерген жағдайда, тексеру одағы бір жұмыс күні ішінде Жеке кабинетке енгізілген жеке шот деректерін өзгертеді.
10. Жеке кабинетте өтінімді қалыптастыру және тіркеу мынадай тәртіппен жүргізіледі:
1) субсидиялаудың ақпараттық жүйесінің осы Қағидалардың 5-тармағы 4) тармақшасының талаптарын тексеруі үшін қажетті мәліметтерді енгізе отырып, өтінім қалыптастырылады;
2) өтінім оған тексеру одағының ЭЦҚ-сын қою жолымен субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде тіркеледі және Басқарманың Жеке кабинетінде қолжетімді болады. Басқарманың электрондық мекенжайына өтінімнің қарастыруға келіп түскені туралы электрондық мәлімдеме жолданады.
Тексеру одағы Басқарма төлем тапсырмаларын қалыптастырған сәтке дейін тіркелген өтінімде деректердің сәйкессіздігін анықтаса, тексеру одағының қайтарып алу себебін көрсете отырып, өтінімді қайтарып алуға мүмкіндігі бар.
11. Басқарма өтінім тіркелген сәттен бастап бір жұмыс күні ішінде тиісті хабарламаға ЭЦҚ-ны пайдалана отырып, қол қою жолымен оның қабылданғанын растайды. Аталған хабарлама тексеру одағының Жеке кабинетінде қолжетімді болады.
12. Субсидиялар беруден бас тартуға:
1) тексеру одағы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дұрыс еместігінің анықталуы;
2) тексеру одағының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған материалдардың, объектілердің, деректердің және мәліметтердің Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінде белгіленген талаптарға сәйкес келмеуі негіз болып табылады.
13. Басқарма Қаржыландыру жоспарына сәйкес субсидиялаудың ақпараттық жүйесінде "Қазына-Клиент" ақпараттық жүйесіне жүктелетін субсидиялар төлеуге арналған төлем тапсырмаларын осы Қағидалардың 11-тармағына сәйкес өтінімнің қабылданғаны расталғаннан кейін екі жұмыс күн ішінде қалыптастырады.
Субсидиялар көлемі, Қаржыландыру жоспарында тиісті айға көзделген бюджеттік қаражат көлемінен асып кететін өтінімдер бойынша субсидияларды төлеу келесі айда жүзеге асырылады.
Субсидиялар көлемі тиісті айға арналған Қаржыландыру жоспарында көзделген бюджет қаражатының көлемінен асып түсетін өтінімдер бойынша субсидиялар төлеу келесі айда өтінім берілген сәттен бастап кезектілік тәртібімен жүзеге асырылады.
Ауыл шаруашылығы
кооперативтерінің тексеру
одақтарының ауыл
шаруашылығы
кооперативтерінің ішкі аудитін
жүргізуге арналған шығындарын
субсидиялау қағидаларына
қосымша
Нысан
Кімге: Астана қаласының
инвестициялар
және кәсіпкерлікті дамыту
басқармасы,
____________________________
облысының, Алматы және
Шымкент
қалаларының Ауыл
шаруашылығы
басқармасы
Кімнен:
_________________________
(заңды тұлғаның толық атауы)
Өтінім
Ауыл шаруашылығы кооперативінің тексеру одағының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған ________ теңге сомасындағы шығындарын субсидиялауды сұраймын.

1. Данные ревизионного союза:
Наименование _________________________________________________________
БИН _________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя _______________
адрес ________________________________________________________________
номер телефона (факса): _______________________________________________.
2. Сведения текущего счета ревизионного союза в банке второго уровня:
БИН ________________________________________________________________
Кбе _________________________________________________________________
Реквизиты банка _____________________________________________________
Наименование банка __________________________________________________
БИК ________________________________________________________________
ИИК ________________________________________________________________
БИН ________________________________________________________________
Кбе ________________________________________________________________.
3. Сведения о счете-фактуре, подтверждающей проведение внутреннего аудита
сельскохозяйственного кооператива:
номер счет-фактуры___________________________________________________
дата выдачи__________________________________________________________
4. Сведения из заключения внутреннего аудита:
БИН сельскохозяйственного кооператива, в отношении которого проведен
внутренний аудит __________________________________________________________;
наименование сельскохозяйственного кооператива ________________________;
дата выдачи заключения _______________________________________________;
мнение внутреннего аудита из заключения (безусловно-положительный, условно-
положительный, отрицательный, отказ от выражения мнения).
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об
ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с
законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений,
составляющих охраняемую законом тайну, а также на сбор, обработку, хранение, выгрузку и
использование персональных данных и иной информации.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" __________ 20__ года:
Данные из ЭЦП
Дата и время подписания ЭЦП
Уведомление о принятии заявки:
Принято управлением в 00:00 часов "__" ______ 20__ года:
Данные из ЭЦП
Дата и время подписания ЭЦП

1. Тексеру одағының деректері:
Атауы ________________________________________________________
БСН _________________________________________________________
басшының аты, әкесінің аты, (бар болса), тегі ______________________
мекенжайы __________________________________________________
телефон (факс) нөмірі _________________________________________
2. Екінші деңгейлі банктегі тексеру одағының ағымдағы шотының мәліметтері:
БСН _________________________________________________________
Кбе _________________________________________________________
Банк деректемелері ___________________________________________
Банк атауы ___________________________________________________
БСК _________________________________________________________
ЖСК ________________________________________________________
БСН ________________________________________________________
Кбе ________________________________________________________
3. Ауыл шаруашылығы кооперативтеріне ішкі аудит жүргізілгенін растайтын шот-фактура туралы мәліметтер:
шот-фактура нөмірі ___________________________________________
берілген күні _________________________________________________
4. Ішкі аудит қорытындысынан мәліметтер:
Оған қатысты ішкі аудит жүргізілген ауыл шаруашылығы кооперативінің БСН-сы ____________________________________________________________;
ауыл шаруашылығы кооперативінің атауы _______________________;
қорытынды берілген күн ______________________________________;
қорытындыдағы ішкі аудит пікірі (сөзсіз оң, шартты оң, теріс, пікір білдіруден бас тарту).
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын, дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпиядан тұратын мәліметтерді пайдалануға, сондай-ақ дербес деректерді және өзге де ақпаратты жинауға, өңдеуге, сақтауға, шығарып алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтінім беруші 20__ жылғы "__"
________ сағат 00:00 қол қойды
және жіберді:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ қойылған күн мен уақыт
Өтінімнің қабылданғаны туралы
хабарлама:
Басқарма 20__ жылғы "__"
_____ сағат 00:00 қабылдады:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ қойылған күн мен уақыт